Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

cosmincercel

vand Se Poate Inchide

Recommended Posts

Băh, cum ai verificat tu seria în "bazele Europol" că nu găsesc aşa ceva pe site-ul lor ? http://www.europol.europa.eu

Luminează-ne că poate avem şi alţii nevoie să facem asta !

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

În faţa zeilor trebuie să-ţi scoţi căciula ! Eu nu sînt interesat de motorul tău, ci am precizat de ce anume. Cum ai verificat. Iar ministere sînt har Domnului la iuropolul ăsta cît încape ! Dacă eşti dispus să-mi povesteşti, te sun.

Link la postare

Păi, nu-i bine dacă te sun ? Asta aşteptam să-mi confirmi.

Link la postare

În faţa zeilor trebuie să-ţi scoţi căciula ! Eu nu sînt interesat de motorul tău, ci am precizat de ce anume. Cum ai verificat. Iar ministere sînt har Domnului la iuropolul ăsta cît încape ! Dacă eşti dispus să-mi povesteşti, te sun.

tu chiar crezi ca a cautat in vreo baza de date?! :))))

cine "renunta" la actele motocicletei cand se apuca de offroad? cele mai penibile explicatii...

Link la postare

problema la drz e ca daca nu are acte sa-l inmatriculezi si sa te dai cu el SI PE strada isi pierde f mult din valoare. Pina la urma un cross echivalent ca si CP dar mult mai usor si mai bun ca bicicleta e 1500-1800. iar cu roti de SM, hai sa fim seriosi, cite circuite sunt aici ca sa-ti iei motor special sa te dai pe circuit cu rotile de SM.

Link la postare

de obicei eu nu caut anul ci sa fie fierul in mintile lui. Nu vreau sa fac flame pe topicul tau pur si simplu mi-am spus parerea. Eu unul daca ar fi sa-mi iau moto fara acte nu m-as uita la drz din cauza performantelor mai mult decit modeste comparativ cu modelele de hard enduro. (gasesti KTM EXC 450 de prin 2006 la 3000 euro, intretinut f bine)

Oricum, bafta cu vinzarea

Link la postare

Daca cumperi o motocicleta fara acte,si ti-se fura cum o declari la politie furata ?:whistling:.Daca se fura o motoreta dintr-un garaj se pot lua rotile de rezerva daca are si cheile originala plus ce mai are ala prin garaj..sint doar niste intrebari sau niste raspunsuri dupa caz..faceti abstractie de la ele va rog.

Link la postare

Un cross are acte, factura, contract v-c, etc. Si la masina de spalat ai acte chiar daca e putin probabil sa o poti inscrie in circulatie. (sa nu ma intelegi gresit, nu zic ca a ta e furata, asta nu am de unde sa stiu)

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.