Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

MarioZX-6R

vand Kawasaki Zx-6R 2005

Recommended Posts

Kawasaki Ninja zx-6r

An Fabricatie 2005

CP 115

Km 15.500,

Motocicleta este impecabila. Are cauciucuri noi, Buji Iridium (schimbate acum o luna de zile), Filtru racing BMC (schimbat odata cu bujiile, lant 520, Baterie noua. Pentru carcotasi detin facturi :biggrin:

OPTIONALE :

- Parbriz Double Boubble

- BI-Xenon (ambele faze)

- Capete Ghidon (ZXR inscriptie la culoare motocicletei)

- Buloane Protectie

- Capace Protectie Carbon

- Aripioara Noroi Carbon

- Capac Monopost (comandat in SUA la culoare Motocicletei)

- Pompa De Frana (BERINGER AEROTEC)

- Conducte Frana (Galfer cap filetant)

- Stop Spate Led (cu semnale integrate)

Nu o vand pentru ca am nevoie de bani dar nu am ce sa fac cu doua motociclete de viteza Si mai vreau sa-mi iau si-un enduro. Motivul vanzarii pentru curiosi este ca vreau ceva nou tot 600 dar minim 2010 Sau daca am fost cuminte poate imi face Mos Craciun un cado si gasesc sub brad un zx-10 2010 :thumbup:

PRET 1: 5200 (CU TOATE OBTIONALE PE EA + ALTE CATEVA ACARETURI in val de 200 -300 EUR)

PRET 2: 4500 ( FARA OBTIONALE)

PRET 3: Se discuta la fata locului ce se ia, ce se lasa, si vedem ce ramane

NU FAC SCHIMBURI

Decat cu YAMAHA WR 250f >2009 bine inteles cu diferenta din partea mea daca este cazul :thumbsup:

Poze mai mari la cerere

TEL : 0722679813

0744617991

post-3756-082583400 1284049149_thumb.jpg

post-3756-064626200 1284049165_thumb.jpg

post-3756-052927100 1284049183_thumb.jpg

post-3756-096592900 1284049202_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

te intreseaza un schimb cu Nissan Patrol pregatit de off road cu diferenta din partea ta?!

Multumesc de oferta dar momentan vreau sa raman la 2 roti. Nu ma inoroiesc decat cu moto deoarece cred ca -i mai usor sa scoti 150 kg din noroi decat un tanc de 3 tone :biggrin:

Asa cum am spus as prefera sa schimb cu cash :thumbsup:

Si serioas vb singura motocicleta de care as fi interesat ar fi wr 250

PRET NOU 4950 CU TOATE OBTIONALELE

Link la postare

Dat fiind faptul ca piata este atat de moarta, m-am gandit sa fac o ultima incercare si daca nici asa nu gasesc cumparatori seriosi nu o mai vand. Cand spun cumparatori ma refer la acei oameni care se pricep, apreciaza si pot evalua un raport calitate - pret.

De aceea pana la data de 15 Noiembrie cand (cand aceasta motoreta va intra la iernat) pretul este de 4000 EUR

Link la postare

Sunt intimidati de poza de la profil :laugh:

On-topic: pierde ulei stanga dreapta pe la capace?pare destul de sifonat

On-topic 2:unde se poate vedea ?Schimbi cu al meu k4?Daca imi convine ce vad dau si dif ...

Link la postare

Sunt intimidati de poza de la profil :laugh:

On-topic: pierde ulei stanga dreapta pe la capace?pare destul de sifonat

On-topic 2:unde se poate vedea ?Schimbi cu al meu k4?Daca imi convine ce vad dau si dif ...

Poza din profil este din tinerete :)))

Nu pierde ulei pe la nici un capac. Este tipla. De fapt daca vi si-o vezi si -i gasesti vrun defect scad 1000 EUR din start

Din pacate nu ma intereseaza schimburi deoarece mai ai o motocileta. Singurul schimb pe care l-as lua in considerare ar fi un wr 250 F si cu

diferenta din partea mea

Din cauza pietei de vanzari si a faptului ca nu vreau sa o fac cado ma gandesc foarte serios sa nu o mai vand. Nu o dau pentru ca as avea nevoie de bani vreau sa vand deoarece anul asta am facut cu ea 2200 km.

up :scooter:

ANUNTUL NU MAI ESTE VALABIL

MOTOCICLETA NU SE MAI VINDE

Link la postare

Dau la schimb Enduro Suzuki DR 650 rse stare fff buna pe vitezomana maxim de 600cc astept oferte serioase la 0768260580 sau id mess zgondy.junior

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.