Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

big_boy

arhivat Honda Cbr 900Rr '99

Recommended Posts

Are filtru de aer sport,cauciucuri uzate cam 35%,uleiul schimbat acum 1000km(Motul 300v 15w50),lichidul de frana schimbat in aprilie,placutele de pe fata vin cu unele de rezerva iar cele de pe spate sunt proaspat schimbate....

CRASH-CAGE , mansoane baracuda moi(foarte comode),lantul sau pinioanele nu prezinta uzura...

Este inmatriculata pe numele meu,are itp valabil pana in 2012,toate actele la zi,amortizooarele reglabile,furtunele de frana sunt de otel fata+spate...

151cp

Motivul vanzarii: ma intereseaza un dl650 :biggrin:

PRET: 1800 EURO

TEL: 0766 800 912

ID: dode.bogdan

Pentru mai multe detalii/intrebari ma puteti gasi la telefon,id sau pe forum.

Baterie noua + releu schimbate acum 3 saptamani

Toba are un sunet deosebit.

post-25931-031692400 1284121915_thumb.jp

post-25931-031692400 1284121915_thumb.jp

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Are filtru de aer sport,cauciucuri uzate cam 35%,uleiul schimbat acum 1000km(Motul 300v 15w50),lichidul de frana schimbat in aprilie,placutele de pe fata vin cu unele de rezerva iar cele de pe spate sunt proaspat schimbate....

CRASH-CAGE , mansoane baracuda moi(foarte comode),lantul sau pinioanele nu prezinta uzura...

Este inmatriculata pe numele meu,are itp valabil pana in 2012,toate actele la zi,amortizooarele reglabile,furtunele de frana sunt de otel fata+spate...

151cp

Motivul vanzarii: ma intereseaza un dl650 :biggrin:

PRET: 1800 EURO

TEL: 0766 800 912

ID: dode.bogdan

Pentru mai multe detalii/intrebari ma puteti gasi la telefon,id sau pe forum.

Baterie noua + releu schimbate acum 3 saptamani

Toba are un sunet deosebit.

Link la postare

Am mers eu cu ea 290 si era aceeasi motoreta. Nu cred ca are mai mult cu doi-trei cai fata de puterea de fabrica. In schimb are niste imbunatatiri remarcabile - avansul este reglabil pe 5 pozitii. Cine are placerea de a regla motorul pe stilul sau de mers va gasi motocicleta foarte interesanta. In concluzie, motorul este foarte elastic pentru carburatie, este la nivelul motoarelor de 600 de generatie actuala cu injectie dar cu un cuplu de motor de 900. Consumul este insa mai mic decat la motoarele cu injectie. La drum lung se pot face lejer 700 km pe zi fara sa intepenesti.

Link la postare

Satul de oamenii care ma suna sa ma intrebe cat prinde am zis chestia aia :smile:

Si Cesar are dreptate...este super comoda si pentru drum lung + UN CONSUM F BUN!! 5~6% afara si 7~8% in oras la mers decent ceea ce mi se pare f bun :thumbup::thumbup:

Link la postare
Oaspete
Acest topic este acum închis pentru viitoarele răspunsuri.

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.