Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

sebok76

vand Ducati 1098 De Vanzare!

Recommended Posts

Vand Ducati 1098, 2007, adus din U.S.A. 2200 KM, 160 kp, cazuta usor ( prezinta o zgarietura pe carena dreapta ) exclus schimb, 9000 euro.

Motorul se poate vedea in Satu Mare sau

My link

Detalii la tel:0724-32.32.61 Mugur Sebok e-mail: sebok76@yahoo.com

rar sa gasesti o pers care s-o cupere :) parerea mea... la pretul asta merge un schimb.. nu merg afacerile astea..aduci motor din atle tarii pui 3000 euro.. :) are putini km... nush dc nu-l tii pt tine :) motoare frumoase... daka accepti si schimburi o vinzi mai rpd :)

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Mergea cam drept americanul de 2000 de km cu aceasta motocicleta impecabila. Mai exact nu se apleca. Exclus cazaturi usoare :D

stie toata lumea ca ducati-urile nu sunt bune pe curbe...doar pe autostrada :P

Link la postare

Frumoasa motocicleta . Acum fiecare cu gusturile lui , eu unu mi-as cumpara un Ducati pentru ca toata lumea are YAMAHA , SUZUKI , HONDA etc.. vorba aia "parca a-ti f**e aceeasi p**a" .

Link la postare

ca sa pupi o topmodela tre mai intai sa le f*** bine pe astea de duzina..

Doar ca astea de duzina se f**** cand vrei tu si nu cand vor ele....asa cum se cam intampla cu topmodelele din italia... :thumbsup:

Link la postare

Doctoroo imi cer scuze dar trebuie sa te contrazic....nu o spun ca sunt ducatist si nici profesionist, ducati-urile sunt peste japoneze la ciclistica cu mult.Oricum fain fieru bafta la vanzare!

Link la postare

Doctoroo imi cer scuze dar trebuie sa te contrazic....nu o spun ca sunt ducatist si nici profesionist, ducati-urile sunt peste japoneze la ciclistica cu mult.Oricum fain fieru bafta la vanzare!

nu ma contrazici deloc...chiar asa vroiam sa spun si eu...ca sa dai banu gramada pe un ducati trebuie sa stii sa profiti la maxim de atuurile ei...ciclistica ceva mai buna si cuplu extra...si asta nu e la indemana oricui

Link la postare

n-are scarite de pasager sa o poata plimba baetii pe pitzi de la o terasa la alta pe dorobantzi... de aia nu se vinde :P

smechera mobra ! Succes la vanzare!

Hai cu vara!

Link la postare

Salut, propunere de iarna, cat se poate de serioasa: ZX10R din 2005 + 2000 EUR. A se vedea link-ul: http://www.pro-bike.ro/forums/index.php/topic/71420-vand-kawasaki-zx10r-2005-pentru-cunoscatori/

Pentru discutii suplimentare, tel: 0722 245 186/Radu

Cele bune, si bafta!

Link la postare

Criza mare mon cher, motorul asta e scula.

Stiu una asemanatoare care s-a dat tot pe combinatie din lipsa de cash pe piatza.

Pt pasionatii ducati -> DUCATIblog.ro va sta la dispozitie

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.