Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

John

vand Dnepr Mt11

Recommended Posts

Dnepr Mt 11 cu atas sau solo,an 1992.Motocicleta este restaurata:cadrele si rotile sablate si vopsite in camp electrostatic cu negru mat,motorul,cutia si grupul sablate,reparat chiuloasele prin inlocuirea chitului de reparatie,carburatoare k68 noi,aprindere electronica,cabluri noi,rezervor lacrima marit,atasul,rezervorul si aripile refacuta tinichigeria complet,vopsite in rosu imperial.Necesita reglaje.In zona mea duc lipsa de meseriasi si la cat ma pricep mi-am cam prins urechile in fineturi,nu am scule adecvate si nici timp de ea(sunt sofer de tir si stau cu lunile plecat).A fost motorul meu din tinerete ,l-am recumparat in 2010 si nu am avut timp sa il trec pe numele meu.Initial a fost trecut cu atas in acte insa cel care l-a cumparat l-a inmatriculat solo si acum necesita reomologare cu atas din cate mi s-a spus.Pretul este de 2800 lei solo sau 3500 lei cu atas.Am de rezerva motor,cutie,grup,rezervor,cadru,carburatoare k65,furca fata completa de Honda plus roata spate,parbriz mare de scuter,coarne custom,tevi esapament inox lungi si multe maruntaie si pentru acestea negociem.Accept si schimburi plus diferente.

post-440-084726400 1284408811_thumb.jpg

post-440-084895700 1284408824_thumb.jpg

post-440-059218800 1284408880_thumb.jpg

post-440-033424900 1284408938_thumb.jpg

post-440-070761700 1284408981_thumb.jpg

post-440-0-16685500-1288517317_thumb.jpg

post-440-0-88601100-1288517360_thumb.jpg

post-440-0-78497300-1288517468_thumb.jpg

post-440-0-88512500-1288517498_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Schimburi de uleiuri efectuate...

Link la postare

Acum am vazut raspunsul tau.Te rog sa imi pui cateva poze pe mail pe adresa vasilebutac@yahoo.com si discutam.Mersi.

Link la postare

Salutare!

Ce piese de Dnepr Mt11 ai ? Ma intereseaza in special:(in aceasta ordine):

1 Bucsa de cauciuc in care intra furca cardanica

2 furtunele de cauciuc de la filtru de aer la carburator + garniturile dintre carburator si cilindru

3 Aparatorile de la genunchi de noroi sau de vant de ce-or fi ( de vant nu se pune problema la Dnepra mea smile.gif) )

5 Aprindere electronica (Sau aprinderea clasica ma intereseaza in special platina sa nu fie uzata a mea e un pic cam uzata)

6 Sistemul de franare de pe atas (la mine lipseste cu desavarsire)

7 Camera si cauciuc (chiar si roata completa daca e spitata bine si nu are 8-uri)

8 Orice piesa in stare buna/noua

Merci!!! Astept preturi! visan_gabriel_2005@yahoo.com

Link la postare

Salutare!

Ce piese de Dnepr Mt11 ai ? Ma intereseaza in special:(in aceasta ordine):

1 Bucsa de cauciuc in care intra furca cardanica

2 furtunele de cauciuc de la filtru de aer la carburator + garniturile dintre carburator si cilindru

3 Aparatorile de la genunchi de noroi sau de vant de ce-or fi ( de vant nu se pune problema la Dnepra mea smile.gif) )

5 Aprindere electronica (Sau aprinderea clasica ma intereseaza in special platina sa nu fie uzata a mea e un pic cam uzata)

6 Sistemul de franare de pe atas (la mine lipseste cu desavarsire)

7 Camera si cauciuc (chiar si roata completa daca e spitata bine si nu are 8-uri)

8 Orice piesa in stare buna/noua

Merci!!! Astept preturi! visan_gabriel_2005@yahoo.com

Salut,din pacate nu am nimic din ce doresti tu de vanzare.

salut, te intereseaza un schimb cu aprilia 6.5 , 650 cmc din 1995 ?

Da-mi te rog cateva poze cu motorul tau.Mersi...

Link la postare

Dnepr Mt 11 cu atas sau solo,an 1992.Motocicleta este restaurata:cadrele si rotile sablate si vopsite in camp electrostatic cu negru mat,motorul,cutia si grupul sablate,reparat chiuloasele prin inlocuirea chitului de reparatie,carburatoare k68 noi,aprindere electronica,cabluri noi,rezervor lacrima marit,atasul,rezervorul si aripile refacuta tinichigeria complet,vopsite in rosu imperial.Necesita reglaje.In zona mea duc lipsa de meseriasi si la cat ma pricep mi-am cam prins urechile in fineturi,nu am scule adecvate si nici timp de ea(sunt sofer de tir si stau cu lunile plecat).A fost motorul meu din tinerete ,l-am recumparat in 2010 si nu am avut timp sa il trec pe numele meu.Initial a fost trecut cu atas in acte insa cel care l-a cumparat l-a inmatriculat solo si acum necesita reomologare cu atas din cate mi s-a spus.Pretul este de 2800 lei solo sau 3500 lei cu atas.Am de rezerva motor,cutie,grup,rezervor,cadru,carburatoare k65,furca fata completa de Honda plus roata spate,parbriz mare de scuter,coarne custom,tevi esapament inox lungi si multe maruntaie si pentru acestea negociem.Accept si schimburi plus diferente.

Pretul final este de 3000 lei cu atas sau 2500 lei solo la care mai adaug un motor de rezerva pentru piese.Instalatia electrica este refacuta si motorul se poate proba pe asfalt si in off-road.

Datele de contact tel:0755477845,email vasilebutac@yahoo.com sau messenger vasilebutac sunt disponibile pana pe data de 20 martie dupa care plec in strainatate.

Link la postare

Vandut,se poate sterge,multumesc admin.

Link la postare
Guest
Acest topic este acum închis pentru viitoarele răspunsuri.

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.