Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

iiosik

vand Schimb Masina De Epoca Cu Motocicleta

Recommended Posts

RENAULT R 10 MAJOR.masina este completa 100% este f buna pt colectie,motorul 52 de mii de km,totul original,este din 1965,functioneaza absolut tot pe ea ca in prima zi cand a iesit pe poarta fabricii,vopseaua insa este cam matuita.mentionez ca rugina lipseste cu desavarsire,masina sa pastrat intr-o stare exceptionala.accept schimburi cu moto.dau masina din lipsa de timp de a o reconditiona am inceput alte proiecte. masina are toate actele nu este radiata dar are numere vechi.

telefon 0722762424

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

RENAULT R 10 MAJOR.masina este completa 100% este f buna pt colectie,motorul 52 de mii de km,totul original,este din 1965,functioneaza absolut tot pe ea ca in prima zi cand a iesit pe poarta fabricii,vopseaua insa este cam matuita.mentionez ca rugina lipseste cu desavarsire,masina sa pastrat intr-o stare exceptionala.accept schimburi cu moto.dau masina din lipsa de timp de a o reconditiona am inceput alte proiecte. masina are toate actele nu este radiata dar are numere vechi.

telefon 0722762424

Salut! trimite-mi te rog ceva poze detaliate cu masina, interior , motor, exterior si spune-mi ce pret are si poate ne intelgem.

poze la andreipetrew66@gmail.com

Multumesc!

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.