Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

jenifer

arhivat Vx 800 Suzuki De Vanzare

Recommended Posts

vand suzuki vx 800 an 1991 , stare tehnica buna, defecte optice,cred ca mai merge un secol .....700 de euro ,pret de scuter sau mz etz.....0726606811...

sunt cateva tancuri de vanzare pe pro-bike-yamaha xj 900 , kawasaki gpz 900, si suzuki vx 800.....motoarele acestor motociclete concureaza lejer la capitolul fiabilitate , cu motoarele de masini....atat ca nu stai cocosat pe ele ,si nu prea sunt luate in seama de marea masa a motociclistilor semimanelisti , prezenti in numar foarte mare pe forumuri si pe sosele ....prin orase , pe bulivar.....sictir pezevenghi papagal!

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Iti spuneam ptr ca eram, potential, interesat.......dar, faci cum vrei, scz daca te-am ofensat in vreun fel...........in urma cu 10 ani imi doream un VX 800, nici acuma nu as spune nu....... :dry:

Link la postare

a fost vreodata de vanzare?telefon inchis(sun de 3 ori,de fiecare data aceasi poveste...),fara foto....

Link la postare

Am avut asa ceva, e o moto chiar buna, dupa ea am mai avut si altele, si inainte de ea au mai fost, eu unul am fost foarte multumit de ea ( si stiu ce apreciez ) daca chiar iti doresti, iao !!! la pret de bicicleta sau chiar mai ieftin, merita, bafta la vanzare !!!

Link la postare
Oaspete
Acest topic este acum închis pentru viitoarele răspunsuri.

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.