Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

tiranspider

vand Schimb / Vand

Recommended Posts

kawasaki zl 600 eliminator , an 95, 66.000 km , consumabile+fluide la zi, 600 cm3 , 4 in linie , cardan, accesorii( parbriz , coburi , proiectoare , alarma , etc)

schimb cu sport touring, sau touring enduro

pret vanzare 1999 E

pret schimb..2400 E

detalii 0745997434

post-9616-017612500 1284668615_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

kawasaki zl 600 eliminator , an 95, 66.000 km , consumabile+fluide la zi, 600 cm3 , 4 in linie , cardan, accesorii( parbriz , coburi , proiectoare , alarma , etc)

schimb cu sport touring, sau touring enduro

pret vanzare 1999 E

pret schimb..2400 E

detalii 0745997434

UP frumos motoru, bafta la vanzare!

Link la postare

nimeni interesat?? hmmm ;;)

1850 up

nici 1850 nu e bine???

1800 poate???

spuneti si voi un pret....

Sal..

Un motor incredibil...Am si eu unul din "97..pur si simplu nu-mi vine sa ma dau jos de pe el...

Cred ca o sa 'scapi' cam greu de el pentru ca sunt putini care stiu ce poate modelul asta...

asa ca..un mare UP de la mine...

Bafta!!!!:beer:

Link la postare

Sal..

Un motor incredibil...Am si eu unul din "97..pur si simplu nu-mi vine sa ma dau jos de pe el...

Cred ca o sa 'scapi' cam greu de el pentru ca sunt putini care stiu ce poate modelul asta...

asa ca..un mare UP de la mine...

Bafta!!!!:beer:

sal

tin sa iti dau dreptate la partea cu"scapatul de el" stiu ca avut cineva o replica geniala .... vopseste cu rosu si scrie hayabusa pe ea ... si sa vezi ce repede o vinzi... din pacate asta e ... model rar , foarte putin cunoscut la noi, putin cunoscut in europa , insa cu mare succes in state si in australia.

pentru drumurile din romanica , a trebuit sa adaptez o alta aripa fata (ca sa protejez radiatorul) si sa schimb ghidonul( sa imi protejez umerii:P ) in rest..

cu stima , T

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.