Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

extremeseby

vand Vand Releu Incarcare Pt Aproape Orice Motocicleta

Recommended Posts

Vand aproape orice tip de releu de incarcare pt aproape toate tipurile de moto, in special BMW f650, Aprilia Pegaso, Yamaha, Kawasaki, Honda Dominator, Transalp, cbr 900, etc. (stocul variaza dar incerc sa aduc pt cat mai multe modele). Asigur asistenta pt montaj si verificare. Pret 50 euro. Detalii doar pe mail extremeseby@yahoo.com (sau tel austria pt cine are bani de sunat ;p +4369910824477)

relee.th.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

un releu identic am si eu acum pe yamaha virago. este un releu chinezesc de ATV ce a costat vreo 40 de lei la magazin.

de la 40 de lei la 200 de lei, diferentza e uriasa. de 5 ori.

sa-ti fie rusine.

ti-as intelege probabil frustrarea daca ti-as da dreptate dar din pacate releele le iau din ungaria de la o reprezentanta Honda. iar cat despre remarca ta referitoare la pret sa stii ca e in aceeasi oala. ma tot intreb unde a disparut bunul simt al oamenilor de se apuca din senin sa arunce cu pietre.

Link la postare

arata-mi (mie si eventualilor clienti) ca gresesc.

ce marca are acest releu vandut de tine?

Piesele sunt aftermarket, fabricate in taiwan, fiind aceelasi lucru care se vinde pe site-urile specializate gen: electrexworld.co.uk sau regulatorrectifier.com . producatorul e RMCP. Probabil daca vei avea timp si o sa intrii si pe http://www.japparts.nl/index.php?main_page=product_info&cPath=849_858_883&products_id=11338 o sa le gasesti acolo cu pretul aferent (sunt aceleasi produse pe care le vand si eu). iar in acest link http://www.japparts.nl/index.php?main_page=product_info&cPath=849_858_883&products_id=5578 poti observa ca scrie mare taiwan pe ele. Ma uimeste totusi de unde ai atata ura si ai sarit spontan cu acea afirmatie pe care o gasesc jignitoare. Cat despre pretul tau de 40 ron te rog sa nu-l compari cu cel al produselor mele. Vand de 2 ani regulatoare si de pe urma clientilor am totusi o reputatie buna pe cand tu sari din senin doar doar sa dai bine pe forum. Sper ca nu te-am jignit sau ofensat in vreun fel asa cum ai facut tu dar iti spun ca la noi in ardeal stim ce e aia seriozitate. O zi cat mai buna iti doresc si asfalt uscat!

Link la postare

arata-mi (mie si eventualilor clienti) ca gresesc.

ce marca are acest releu vandut de tine?

viespare te zgarcesti la un releu :biggrin:

extremeseby, nu trebuie sa te simti ofensat dar se stie ca pe vremuri relee ca cele vandute de tine (treaba ta de unde le cumperi, afacerea ta) se cumparau de pe e-bay cu 10 dolari (chinezesti) si se vindeau la noi pe piata cu 50 euro (asta DA afacere!).

de aici supararea omului...

intrebarea mai fireasca ar fi daca oferi garantie si factura. si daca da, ce/cat garantie. in rest nu conteaza din ce zona a tarii esti, desi am lucrat cu ardeleni si intradevar sunt mai seriosi ca multi bucuresteni!

asfalt uscat!

Link la postare

Chiar trebuia sa postezi de 7 ori anuntul asta?

Sau ti s-a locat tastatura?

Vand aproape orice tip de releu de incarcare pt aproape toate tipurile de moto, in special BMW f650, Aprilia Pegaso, Yamaha, Kawasaki, Honda Dominator, Transalp, cbr 900, etc. Asigur montaj si verificare in zonele apropiate. Pret 50 euro. Detalii la telefon 0746698689 sau mail extremeseby@yahoo.com

resizeofp1050782.th.jpgresizeofp1050762.th.jpgresizeofp1050781.th.jpg

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.