Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

engage 6

vand --Vand-- Bmw --318Is --Coupe-- ///m-Pack--

Recommended Posts

Salut.Vand urmatoarea masina

BMW 318Is

Caroserie: Coupe

Informatii:

Fabricatie : 1993

KM : 250500

Transmisie: manuala

Putere : 140cp

Cilindree : 1800 benzina

Culoare : Negru (culoarea originala)

Echipament:

ABS, geamuri electrice, oglinzi electrice cu incalzire, trapa electrica pe doua pozitii, scaune fata incalzite, inchidere centralizata, servo directie, radio CD MP3 Pioneer cu telecomanda si bluetooth, boxe Pioneer, amplificator si subwoofer MAC Audio, computer bord, cheie contact cu inchidere tip nou plus cheile originale, oglinda retrovizoare cu senzor, incalzire auxiliara Webasto, pachet lumini interioare picioare, perdeluta luneta, presuri interioare vara/iarna originale, carlig remorca detasabil, proiectoare ceata.

Infoormatii suplimentare:

Carte service la ZI efectuata la BMW Germania

Fara accident

Trei proprietari in Germania

Primul proprietar in Romania

Descriere vehicul:

Inmatricula in RO: 30-07-2010 ITP: 2012

M Pack: interior Recaro logo M, volan trei spite M, nuca schimbator M.

Exterior: bari/praguri/bandouri/stopuri/faruri/semnale M.

Tehnic: articulatii M Pack.

28-08-2010 s-au schimbat urmatoarele:

Transmisie Bosch, Discuri frana fata / spate ATE, placute frane fata / spate ATE, cauciucuri fata Brigestone Potenza 215/45/17, bujii NGK Iridium, ulei cutie viteze si deferential Castrol, ulei motor Motul, filtru ulei/aer/polen/benzina Mann, baterie, becuri faruri/stopuri, stergatoare siliconice. Toate produsele au fost noi.

Masina a fost fooooarte intretinuta de catre neamt si acum de catre mine.Tinuta numai in garaj.Proprietari nefumatori. Nu a fost cumparata pentru revanzare.

De schimbat in viitor: rulmenti spate

Modificari aduse masinii:

Exterior

Audio aftermarket

Descrierea modificarilor aduse masinii

Jante aliaj originale bmw plus cauciucuri de iarna 15''

Evacuare M3 originala

Sistem audio Pioneer plus Sony

Dotari suplimentare masina:

Oglinzi electrice, Jante aliaj, Trapa, Inchidere centralizata, ABS, Carlig remorca, Proiectoare ceata, Computer bord, Faruri xenon, Geamuri electrice

pret; 3300 EURO URGENT usor negociabil

0761690011

m.top36

UP! Masina in stare generala foate buna...tot istoricul la zi cu facturi,linia caroseriei foarte buna,fara lovituri sau accidente..Totul schimbat...mecanic,fluide,filtre.

post-24604-0-75159900-1289829283_thumb.j

post-24604-0-21962900-1289829291_thumb.j

post-24604-0-09397400-1289829333_thumb.j

post-24604-0-45473200-1289829340_thumb.j

post-24604-0-87261600-1289829366_thumb.j

post-24604-0-01890400-1289829373_thumb.j

post-24604-0-16784900-1289829397_thumb.j

post-24604-0-22278800-1289829404_thumb.j

post-24604-0-69113900-1289829410_thumb.j

post-24604-0-48919400-1289829416_thumb.j

post-24604-0-74069000-1289829421_thumb.j

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

frate nu mi-o lua in nume de rau dar o masina ca a ta e MAXIM 2000 euro ! si ca sa nu fiu off topic iti ofer 1800

2000 am bagat eu acum vreo 2 luni in inmatriculare,piese si manopera.

Nu in nume de rau...dar iti cam bati joc de acest anunt.

Poti sa-mi arati si mie o masina ca a mea la MAXIM 2000 euro? daca gasesti,fac cinste.

Si sa stii ca nu toate pisicutele sunt gioarse...mai sunt si exceptii.

Link la postare

Va rog fara comentarii aiurea! ca sa nu dau warn la cel care a inceput offtopicul, o iau ca si 1800E plus motorul lui, pt ca e sectiune de schimburi :P

Legat de topic, pot spune din experimenta ca ma pricep mai ales la BMW-uri ca, un E36 coupe 1.8is inmatriculat din an cu acesta este intre 500 si aprox 4000E in functie de stare si bineinteles de accesorii extra, care pot sa sporeasca valoarea acesteia cu mult peste cea de piata.

Link la postare

Va rog fara comentarii aiurea! ca sa nu dau warn la cel care a inceput offtopicul, o iau ca si 1800E plus motorul lui, pt ca e sectiune de schimburi :P

Legat de topic, pot spune din experimenta ca ma pricep mai ales la BMW-uri ca, un E36 coupe 1.8is inmatriculat din an cu acesta este intre 500 si aprox 4000E in functie de stare si bineinteles de accesorii extra, care pot sa sporeasca valoarea acesteia cu mult peste cea de piata.

Ms frumos

Link la postare

Sal! AQm un zx9 r din 99 inmatriculat in 2000. 143 cp in stare excelenta. + 1000euro din partea mea. 0764107837 pt detalii k nu intru des. Bafta la vanzare!

Link la postare

Sal! AQm un zx9 r din 99 inmatriculat in 2000. 143 cp in stare excelenta. + 1000euro din partea mea. 0764107837 pt detalii k nu intru des. Bafta la vanzare!

Salut.Din pacate nu ma atrage deloc acest model de motor'.Ms pentru oferta.

Bafta!

Valabil!

Link la postare

Masina o cunosc de pe strada unde locuiesc , de fiecare data am admirat-o , e intradevar o "pisica" intretinuta si de bun gust! Spor la schimb sau la vanzare!

Link la postare

Masina o cunosc de pe strada unde locuiesc , de fiecare data am admirat-o , e intradevar o "pisica" intretinuta si de bun gust! Spor la schimb sau la vanzare!

Hmmm...iar imi dau seama ca este o masina respectabila :blush:

Tks Riciu-le!

Haideti copii ca vine vaj-ul' pe poponet! Nu vreti Incalzire in scaune si tractiune spate sa va jucati ? :biggrin:

Link la postare

Haideti copii ca vine vaj-ul' pe poponet!

E valabil si invers...vine anu` nou...taxe ,impozite...benzina se scumpeste ...impozite si iara taxe , rovinieta ,rca ,o si am spus taxe ?:)

Da` schimb cu a mea motocicleta faci ?Vezi la vanzari : )

Astept PM

Bft

Link la postare

E valabil si invers...vine anu` nou...taxe ,impozite...benzina se scumpeste ...impozite si iara taxe , rovinieta ,rca ,o si am spus taxe ?:)

Taxele si impozitele raman la fel cu cele de anul acesta. Numai daca aduci masini din strainatate atunci taxa o sa fie enorma si cu ocazia asta o sa creasca si pretul masinilor inmatriculate mai vechi.Gen euro 2,euro 3.

Iar benzina,rovinieta sunt valabile la orice masina.

Eu zic ca motorul asta de 1.8 140cp este combinatia perfecta dintre putere,consum,taxe,intretinere,pt zilele noastre.

Ti-am trimes PM.

Sanatate.

Vlabil. NEGACIABIL LA CASH!!!

Valabil

NEGOCIABIL LA CASH!

Valabil

Negociabil

3999 Negociabil

Masina sta pe 'bara' in garaj de ceva timp.Eu mergand cu masina firmei....Nu vrea nimeni o masinuta buna?

Link la postare

salut te-ar interesa o yamaha xj600s diversion din 99 stare foarte buna plus diferenta???

Salut.Este frumoasa mobra.Din pacate nu este genul meu de motocileta.

Numai bine!

Link la postare

salut un gsx-r 750 k1 cu multiple imbunatatiri , plus un costum in culorile lui, ( e vorba de cel galben din poza ) te-ar interesa cap pe cap pe 318?

Salut. mai multe detalii despre moto si poze se poate? ce inaltimee si greutate ai, nu stiu daca ne nimerim...ms!

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.