Mergi la conţinut

Donez Doua Perechi Pantaloni


moshnegutzu

Recommended Posts

Desi nu am mai reusit sa ii dau,(nici nu m-am tinut tare sa ii vand) am sa ii donez unei/unor fete. una bucata pantaloni Chopper cu franjuri pe lateral, nam ideie cam la ce persoana vin. crec ca o fata de 170-175 la kg nu stiu. (e fata si e subtire)

si o pereche de pantaloni clasici/touring care pot veni si pe un baiat(mai flamand) sau pentru o fata cam cu aceleasi dimensiuni.. am sa pun si 2 poze cu cele 2 perechi. nu sunt rupti sau juliti. sunt in stare ok. ma gasiti pe PM sau la detaliile din semnatura de la vanzari.

se po da personal in zona targu neamt dar cu mici exceptii se pot si trimite daca respectiva face dovada ca ii va purta dar si ca e motociclista

nu ii dau celor ce ii vor ca sa ii vanda, sau celor ce nu ii vor purta deoarece sunt unul din cei ce militeaza la purtarea echipamentului.

va astept gagicile ca pe 23oct eu plec in Danemarca pentru un an.

post-24334-011399600 1285618596_thumb.jp

post-24334-072969400 1285618616_thumb.jp

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

sal m`ar interesa pe mine pantaloni...nu am bani k sa`mi cumpar uni...sunt in scoala de soferi categoria A...am reusit sa`mi iau doar cizme....se poate??suport eu costurile pana in buc....am app 1,70 si 65 kg

esti baiat sau fata? dami un PM cu datele tale de contact sau dami add pe mess la id moshnegutzu

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...