Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

marius317

arhivat Vandut, Se Poate Sterge.

Recommended Posts

GS-ul e din 2000, inmatriculat in 2001 si are 17-18.000 km. Eu am achizitionat-o prin ianuarie 2009, la 13-14.000. La acel moment am apreciat ca ar putea fi km reali, pentru ca avea cauciucurile originale care nu aratau prea rau, dar erau vechi.

Este o motocicleta foarte intretinuta, pentru care s-au mai cheltuit aproape 1000 Euro, regasiti in toate cosumabilele schimbate (cauciucuri noi, baterie noua, uleri, filtre si bujii, simeringuri, placute de frana), mai putin lantul kre e ok, cateva modificari: sa custom, evacuare Vick,cu fasa termoizolanta,(se aude superb:

http://www.youtube.com/watch?v=TksFSXyruIk,

am si toba veche perfecta), semnalizari, oglinzi, ghidon, capete de de ghidon. Motocicleta a fost revopsita datorita unei zgarieturi pe rezervor, cauzata de o alunecare pe sina de tramvai la un semafor.

Pe langa toate astea se mai adauga tot felul de revizii, curatari si sincronizari de carburatoarea, aerisit si curatat etrierii, etc.

Motocicleta poate fi vazuta in Bucuresti. Are asigurare si ITP valabile, practic plecati cu ea sau pe ea. :scooter:

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Mii de scuze!!!!

Neatentia mea, ce sa zic. Am avut impresia ca era pretul in euro :blush: . Bafta la vanzare pentru ca la pretul asta este OK. Numai bine!!!

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
Oaspete
Acest topic este acum închis pentru viitoarele răspunsuri.

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.