Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Robyb

vand Topic Inchis

Recommended Posts

Din cate motorete este "fabricata" aceasta motoreta iNpecabila?

Recunosc fruca de hornet fara aripa insa. Este de verificat daca mai este intreg cadrul.

mai insista , nu e de Hornet ;)

Cadru l-am legat cu scotch si sarme , dar vad ca tine :)

Hai in Tm si poti verifica la fata locului . te las sa faci o tura cu el sa vedem daca tin sarmele :)

ps: am si aripa dar imi place mai mult fara.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

furca e de RR...sunt aproape sigur...ori 600 ori 1000...mie unul imi place tare ideea motoretei, o dai cu tot cu autentificare la vanzare?

Link la postare

furca e de RR...sunt aproape sigur...ori 600 ori 1000...mie unul imi place tare ideea motoretei, o dai cu tot cu autentificare la vanzare?

nici tu nu ai ghicit :)

autentificare = ITP ? se rezolva si aia numai sa-mi spuna clientul din timp sa stiu .

Link la postare

daca e circ sa fie circ pana la capat , nu ?

poate tie iti place sa-ti bati nevasta , dar nu ma vezi comentand , asa-i ? :)

...urmatorul :)

adevaraul e ca ori iti place mult , ori nu suporti o astfel de motocicleta nu poti sa ramai neutru .

Hai care ghiceste de la ce moto sunt telescoapele are reducere 200 euro :) just for the fun of it :)

Daca se vinde sau nu ma lasa rece. Singrul motiv pentru care il vand e ca sa ma pot apuca sa-mi bat joc de altu :)

Link la postare

daca e circ sa fie circ pana la capat , nu ?

poate tie iti place sa-ti bati nevasta , dar nu ma vezi comentand , asa-i ? :)

...urmatorul :)

adevaraul e ca ori iti place mult , ori nu suporti o astfel de motocicleta nu poti sa ramai neutru .

Hai care ghiceste de la ce moto sunt telescoapele are reducere 200 euro :) just for the fun of it :)

Daca se vinde sau nu ma lasa rece. Singrul motiv pentru care il vand e ca sa ma pot apuca sa-mi bat joc de altu :)

da da ai zis bine CIRC

Link la postare

tu esti baiatul cu topcase-uri parca. Esti valabil atunci.

Despre motor,sunt fan streetfighter,imi place cum arata...cum s-a ajuns la forma lui nu pot comenta, fiecare sa-l vada.

Bafta!

Furca e de IJ, nu? :Jumpy:

Link la postare

ms ms :) , eu sunt cel cu topcase-urile . am acelasi nick pe celalalt forum .

ps: furca de IJ ar fi fost prea fain :) dar nu .

hint: toata partea din fata ( roti ,discuri ,furca ,jug) sunt de acelasi model de motocicleta :)

Link la postare

E baiatul nu numai cu top-case-urile, ci si cu multe alte chestii pentru motociclisti. Si,intr-adevar, e super baiat.

Un mare UP! pentru motor. Tu chiar esti talentat si ai imaginatie. Ar trebui sa pui poze si cu GS-ul(parca GS era) cafe racer.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.