Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

kamikazecbr

cumpăr Carena Fata Cbr900Rr

Recommended Posts

ce bani esti dispus sa investesti in motor?am posibilitatea de a face rost de carena de aici,din madrid.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

ce bani esti dispus sa investesti in motor?am posibilitatea de a face rost de carena de aici,din madrid.

cat costa carena?

Link la postare

cat costa carena?

ultima carena(honda cbr 600 din 1998) care am trimis-o la cineva din ct a fost 80eu...in pret erau incluse transportul din madrid pana la cj(de la cj la cumparator se plateste separat),si parbrizul.....pretul poate ajunge si peste 100eu,in functie de model si starea carenei sau pana la 50e......

Link la postare

ultima carena(honda cbr 600 din 1998) care am trimis-o la cineva din ct a fost 80eu...in pret erau incluse transportul din madrid pana la cj(de la cj la cumparator se plateste separat),si parbrizul.....pretul poate ajunge si peste 100eu,in functie de model si starea carenei sau pana la 50e......

0765 524 084 sau florin_kawa22 sa vb despre carena numai bine

imi zici pana la urma la cati bani poti sa imi dai carena si in ce stare este?

Link la postare

scuze.acum am vazut mesajul de la tine.momentan,sant in afara madridului pana saptamana viitoare.EU NU AM NICI O CARENA DE CBR!!le caut doar la comanda.asa ca,spune-mi ce suma esti dispus sa dai,iar eu in functie de raspunsul primit iti caut.mai adaug 20% peste pretul de parc(bani in care intra transport madrid-cluj si partea mea...)si in max 1 saptamana carena e la cluj.de acolo mai platesti taxele de transport pana la tine.

daca mai esti interesat,contacteaza-ma cat mai urgent pe adipop33....desmembreaza un amic spaniol o honda cbr 900 fireblade,model 98-99.toate piesele sant originale,in stare super ok.

rectific-dezmembreaza... :mega_shok:

Link la postare

UN MARE TEPAR MIA TRIMIS DISCURI DE PE MODELU DIN 97 IN LOC DE CELE DE PE 99 SI TOT EL IMI DA MIE COMENT LA ANUNTURI CA SUNT TEPAR REFERITOR LA FLORINKAWA NU LA BAIATU CARE VINDE CARENA

Link la postare

UN MARE TEPAR MIA TRIMIS DISCURI DE PE MODELU DIN 97 IN LOC DE CELE DE PE 99 SI TOT EL IMI DA MIE COMENT LA ANUNTURI CA SUNT TEPAR REFERITOR LA FLORINKAWA NU LA BAIATU CARE VINDE CARENA

sa ,ma pis pe tinde de nesimtit ce esti .iai pus pe [prieteni tai sa trimit furca de 900rr sc33 la o adresa din constanta inesxistenta dute in morti mati de zdreanta ce esti

anunt valabil

Link la postare

CUMPAR CARENA FATA CBR900RR AN 98-99 POATE SA FIE SI SPARTA DAR SA AIBA TOATE PRINDERILE DET LA florin_kawa22 sau 0765 524 084

sa ,ma pis pe tinde de nesimtit ce esti .iai pus pe [prieteni tai sa trimit furca de 900rr sc33 la o adresa din constanta inesxistenta dute in morti mati de zdreanta ce esti

anunt valabil

OAU maica , ce densitate de semi-analfabeti...

Macar vorbiti frumos aici pi forum , iar cand va intalniti IN VIATA REALA VA F.TETI CE VRETI (Morti , neveste , mame , copii sau o puneti de-o orgie cu toate cele de mai sus! :naughty: )

Io tot n-am inteles ce-i "cu carenele" astea...

DETALIATI :spiteful:

Link la postare

Macar vorbiti frumos aici pi forum , iar cand va intalniti IN VIATA REALA VA F.TETI CE VRETI (Morti , neveste , mame , copii sau o puneti de-o orgie cu toate cele de mai sus! :naughty: )

eu iam trimis o pereche de discuri de frana pentru un 900rr sc33 ma sunat omu cand lea ridicat de la curier si mia zis ca sunt bune .pe urma ma suna dupa vreo saptamana ca nu mai sunt bune ca difera iam zis ok trimitele inapoi a stat vreo 3 saptamani pana sa se hotarasca si pe urma le-am vazut la vanzare .voi le-ati mai fi luat inapoi in locu meu?

ia trimis discuri frana pentru honda cbr900rr sc 33 ma sunat omu cnad lea ridicat imi zice ca sunt bune pe urma ma suna dupa vreo sapatamana ca nu mais unt bune si iam zis sa le trimita inapoi si a stat sa se gendeasca 3 sapatamani timp inc are lea pus la vanzare pe net voi le-ati mai fi luat inapoi?>

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.