Mergi la conţinut
Autentifica-te  
Oana210788

Accident Grav Pe Soseaua Viilor

Recommended Posts

:dry:

INCA UNUL...

Judeca in momentul ala?

...

" A facut acrobatii, apoi a intrat cu motocicleta intr-un gard de beton

60455787

Embed:

acum 3 ore 28 minute

5 comentarii

Pro TV

Yahoo mail Send to friend Print Increase font size Decrease font size Contact Trackback

UPDATE: O cascadorie periculoasa l-a trimis la camera de garda pe un tanar bucurestean, jucator profesionist de rugby. Marti seara nu si-a mai putut controla motocicleta si s-a izbit de o masina parcata, apoi s-a strivit de un gard din beton.

tAGurI: accidente

Imediat dupa accident inima lui a incetat sa mai bata, dar medicii au reusit sa-l salveze.

Accidentul s-a petrecut la miezul noptii pe Soseaua Viilor din Capitala. Poate ca nenorocirea nu ar fi avut loc, cred martorii, daca tanarul de 21 de ani nu ar fi incercat si o manevra periculoasa.

In urma impactului violent, tanarul a intrat in stop cardio-respirator, dar medicii SMURD au reusit sa-l resusciteze. Acum este inca in stare critica, la spitalul Universitar. Se numeste Alexandru Grozav si este membru al echipei de rugby CSM Bucuresti. "

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Oribila seara...pe la 10 juma, tot pe viilor, intersectia cu trafic greu, 2 masini troznite, un tico si un ursulet. ambulanta+echipaje...probabil de aia era asa multi poltisti in cartier, pacat de baiat.

Noroc sa aiba!

Link la postare

Nu putem sti ce s-a intamplat acolo,poate a fost un wheelie nereusit sau poate martorul minte,poate a fost o piatra in drum sau un caine.

Stim doar ca un confrate motociclist este in stare grava,sper sa se refaca repede si fara urme,toti suntem fragili cand ne aflam pe drum,toti putem gresi.

LE:

Alexandru Grozav ,21 de ani,jucator de rugby din cate am inteles.

Link la postare

Nu putem sti ce s-a intamplat acolo,poate a fost un wheelie nereusit sau poate martorul minte,poate a fost o piatra in drum sau un caine.

Stim doar ca un confrate motociclist este in stare grava,sper sa se refaca repede si fara urme,toti suntem fragili cand ne aflam pe drum,toti putem gresi.

LE:

Alexandru Grozav ,21 de ani,jucator de rugby din cate am inteles.

EU sunt gata sa pun pariu ca s-a intamplat aproape ca in filmuletul asta! (fara partea cu "descalecatul la misto "... ).

Probabil a vrut "sa-i traga un wheelie" si a pierdut-o cu totul cand a pus roata fatza la loc pe asfalt ... in loc sa o culce pe stanga a avut ghinionul sa nimereasca in dreapta in duba si copac...

Poate data viitoare o sa se gandeasca mai bine inainte sa "se sparga in figuri" !

Asta daca nu moare intre timp...

Eu nu sunt prea "ingaduitor" cu de-astea...

Daca era un cuplu sau un copil (copilul ORICUI ) pe trotuar sau "prin zona" acum erau morti/mort!

Deci : sa fim realisti: individul a vrut sa se dea in spectacol si a "cam sfeclit-o "! NUMAI FAPTA ASTA SI MERITA CEVA NASOL!

Pentru impresii si spart in figuri exista PISTA , CIRCUIT DE VITEZA NU DRUMUL PUBLIC!

Motorcycle crash- nearly fatal-WARNING! GRAPHIC CONTENT

Motorcycle crash- nearly fatal-WARNING! GRAPHIC CONTENT.MP4

Link la postare

am aflat ca a scapat cu bine.

dintr-un wheelie s-a rasucit si a ajuns sub o duba.

e inca la spital dar fara "daune" majore.

Link la postare

am aflat ca a scapat cu bine.

dintr-un wheelie s-a rasucit si a ajuns sub o duba.

e inca la spital dar fara "daune" majore.

din pacate, ce ai aflat tu nu e adevarat

este inca in coma de gradul 3

cu "daune" serioase la creier

inca mai lupta pt viata lui....

dumezeu sa-l ajute....

Link la postare

Azi dimineata dupa mai multe stopuri cardiace resuscitate. Era in coma profunda si respira asistat.. Tocmai au dat la stiri TV. Pacat,prea tanar ca sa plece asa.

Link la postare

EU sunt gata sa pun pariu ca s-a intamplat aproape ca in filmuletul asta! (fara partea cu "descalecatul la misto "... ).

Probabil a vrut "sa-i traga un wheelie" si a pierdut-o cu totul cand a pus roata fatza la loc pe asfalt ... in loc sa o culce pe stanga a avut ghinionul sa nimereasca in dreapta in duba si copac...

Poate data viitoare o sa se gandeasca mai bine inainte sa "se sparga in figuri" !

Asta daca nu moare intre timp...

Eu nu sunt prea "ingaduitor" cu de-astea...

Daca era un cuplu sau un copil (copilul ORICUI ) pe trotuar sau "prin zona" acum erau morti/mort!

Deci : sa fim realisti: individul a vrut sa se dea in spectacol si a "cam sfeclit-o "! NUMAI FAPTA ASTA SI MERITA CEVA NASOL!

Pentru impresii si spart in figuri exista PISTA , CIRCUIT DE VITEZA NU DRUMUL PUBLIC!

Motorcycle crash- nearly fatal-WARNING! GRAPHIC CONTENT

PARCA BANUIAM EU "CEVA"... NASOALA SITUATIE... DUMNEZEU SA-L IERTE... POATE VAD SI ALTII CE S-A PUTUT INTAMPLA DINTR-O JOACA PROSTEASCA SI MAI SI GANDESC INAINTE SA SE PUNA SINGURI IN SITUATII DE TOT CACATUL...

Link la postare

Azi dimineata dupa mai multe stopuri cardiace resuscitate. Era in coma profunda si respira asistat.. Tocmai au dat la stiri TV. Pacat,prea tanar ca sa plece asa.

Saracu baiat. Odihneasca-se in pace.

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.