Mergi la conţinut

Intalnirea Saptamanala A Motoveteranilor


stefan45

Recommended Posts

Da' ce ma frate , e obligatoriu? ei dracia asta, nu pot sa fac altceva ca trebe sa fiu mereu la sedinta.

T-ui sedinta masi, faceameas, dregeameas, umpleameas.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar ma fratilor,,,,mi-ati taiat din salariu, salopete n-am mai primit din 2008, minusile s-au rupt si nuse vede decit degetul din mijloc,

bocancii le-a picat talpa si a rams doar tocul, ma-ti facut prieten cu cea mai mica matura posibila si acuma port briu.

Deaseara ce-mi mai faceti?

Daca vreti sa mai vin la sedinta, aduceti ceva de cap, ca mi-sa uscat.

Editat de pedros
Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar ma fratilor,,,,mi-ati taiat din salariu, salopete n-am mai primit din 2008, minusile s-au rupt si nuse vede decit degetul din mijloc,

bocancii le-a picat talpa si a rams doar tocul, ma-ti facut prieten cu cea mai mica matura posibila si acuma port briu.

Deaseara ce-mi mai faceti?

Daca vreti sa mai vin la sedinta, aduceti ceva de cap, ca mi-sa uscat.

Sa nu se usuce si sa-ti cada. :giljotiini:

Capu......

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o oftica.., de trei stamani ma tin sa trag o beuta.., pardon, sedinta, la Puiul de Urs, si de ficare joi cad de serviciu cu ast micu, da las ca creste el mare si sa vezi beute apoi!! . Treceti-ma absent motivat, rogu-va!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cind este intilnirea de la Predeal sau pe acolo pe undeva ,unde vin motociclisti din mai multe state.stiam ca se tine prin iulie dar a cam trecut.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce aveti fratilor cu bietu' om? L-ati vazut cotonogit si acum sariti toti pe el?! :gora:

A gresit si el, e om, si din cauza durerii poate n-a rationat prea corect si s-a exprimat putin gresit, dar asta nu inseamna ca trebuie sa-l linsati! :giljotiini:

Lasa Dane ca te faci tu bine si sa vezi atunci trinte ce vor fi pe-aici! :box:

Asta ca sa nu se plictiseasca auditoriul!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Puse una peste alta, intalnirile astea de joi sunt OK, carcotim specific romanesc, dar stabilim si cate ceva constructiv, uneori!

Si ce sa stabilit prin acel 'constructiv'?. Sunt curios.., stiu, nu vreau sa mor repede.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta cu ochiu invinetit e plagiat...ce zice prietenu tau Ponta?

Nu-i plagiat, dar n-a avut emoticon cu piciorus defect...asa ca da-i crezare Sorine! :victory:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...