Mergi la conţinut

Intalnirea Saptamanala A Motoveteranilor


stefan45

Recommended Posts

Incerc sa postez cateva pozitii, dar nu ma lasa topicul.Asa ca le pun dincolo la motociclism.ro

Am postat si pe motociclism, la sectiunea motoveterani, topicul "Intalnirea saptamanala a motoveteranilor"

post-40484-0-79595900-1400830335_thumb.j

post-40484-0-82110300-1400830366_thumb.j

post-40484-0-37363600-1400830393_thumb.j

post-40484-0-21929500-1400830425_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Conform unor propuneri avansate pe ici pe colo, mutam intalnirea saptamanala de joi, miercuri la Arc ? Pun intrebarea aici ( pt. a nu incarca inutil discutiile privind intalnirea anuala ! ), asteptand si reactiile iubitorilor de " nasi ". Desigur, propunerea se aplica pt. sezonul de vara. Pentru cei care vin din alte parti ale orasului, nu cred ca mai conteaza 10 min. in plus in trafic pe motor ( de la Cora lujerului la Arc ). Nu e cazul sa facem un poll, dar majoritatea va decide ca de obicei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Conform unor propuneri avansate pe ici pe colo, mutam intalnirea saptamanala de joi, miercuri la Arc ? Pun intrebarea aici ( pt. a nu incarca inutil discutiile privind intalnirea anuala ! ), asteptand si reactiile iubitorilor de " nasi ". Desigur, propunerea se aplica pt. sezonul de vara. Pentru cei care vin din alte parti ale orasului, nu cred ca mai conteaza 10 min. in plus in trafic pe motor ( de la Cora lujerului la Arc ). Nu e cazul sa facem un poll, dar majoritatea va decide ca de obicei.

Cei din alte parti ale orasului , ce merg la Arc , de ce ar trebui sa treaca pe la Lujerul ?

Profitati ca nu e Rosca-n tara. Fara nas intra in depresie. Eu sunt de accord cu miercuri la Arc, dar vin si joi la Nasu daca nu sunt singur.

Harea,sunt in tara, dar se scriu atatea prostii pe aici, ca nu ma mai obosesc sa raspund.

Mai aveti putin si o sa vreti sa faceti si "Cenaclu".

 

Cine nu vrea joi la "nasu" sau nu poate , nu trebuie sa vina.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...