Mergi la conţinut

Intalnirile Motoveteranilor In 2011


topgun

Recommended Posts

vin si eu, plec din Bucuresti abia a doua zi.....in cinstea veteranilor cred ca o sa vin cu taxiul, sa bea si gura mea ceva. Contribuim adica in natura sau in bani? daca e in natura sa nu patim pre multe de un fel si prea putine din altul....se cheama ca trebuie ceva organizare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun, si pana la urma deschid topic separat sau nu pentru intalnirea pe care o propun si de care o sa ma ocup?

Sau mai tatonam aici pana cineva imi da verde?

Nu trebuie sa-ti dea nimeni verde. Verdele ti-l dai singur cand, dupa ce ai prezentat in linii mari actiunea, strangi suficiente adeziuni pt a o putea indeplini. Daca actiunea presupune si o anumita doza de noutate si vrei ca pt publicul larg sa fie o surpriza, pt cei din Buc o poti prezenta la intalnirea organizata de Gigi pe 29 dec, iar celorlalti poti sa le trimiti un rezumat intr-un mesaj privat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu parere de rau nu pot spune prezent. Ma deplasez in garnizoana de bastina, Craiova.

Astept poze si comentarii.

Va doresc tuturor un Craciun Fericit si un An Nou plin de impliniri!

Va admir si va respect!

Radu Ionescu

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnilor si Doamnelor

In primul rand vreau sa va urez SARBATORI FERICITE si un An Nou mult mai bun si mai bogat ca anul asta.

Ma bucur ca v-am cunoscut pe multi dintre dumneavoastra in anul care se apropie de sfarsit si as vrea sa

ne revedem si in anii urmatori de cate ori se va putea (cit mai des de o fi cu putinta).

Asa cum am mai discutat cu unii dintre dumneavoastra, ma bate gandul sa fac o plimbare de-a lungul

malului Dunarii atit pe malul romanesc cit si pe cel sarbesc.Va atasez o prima configuratie a traseului.

De-a lungul acestui traseu sunt foarte multe vestigii romane sau medievale care merita vazute\vizitate.

In principiu e un traseu in jur de 750 km + trasee adiacente care sa fie facut in 5-7 zile,cu opriri in 2-3 locatii din care sa

bobinam diverse trasee.Pentru Beograd as propune macar 2 zile pentru ca e foarte frumos si e mult de vizitat.

Cazare la camping sau motel(se mai practica si inchiriatul de casa\case daca e grup mare), mincare nu se pune

problema caci oriunde se gaseste o terasa\restaurant care sa

asigure o masa bine gatita si abundenta(la ei portiile sunt destul de mari si pretul e mai mult decit corect).

Detaliile mai tarziu, in caz ca se gasesc doritori.

Pentru cei care vor sa aiba o imagine mai detaliata pot sa acceseze google maps(harti google) si sa vizualize

malul dunarii si diversele obiective ce pot fi vizitate.

Oricum e loc de sugestii si amendamente.

Dar cum pina la anul mai e ceva vreme,va urez toate cele bune si sa ne revedem cu bine !

LA MULTI ANI !

Kosmo

post-12697-0-18906200-1293112145_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.google.com/mapmaker?hl=ro&gw=10&ll=44.429627,26.106058&spn=0.004229,0.009463&z=17

harta

cel mai bine ar fi sa veniti pe Coposu,dreapta pe Sf Vineti-dreapta pe Mamulari iar aproape de intrarea in parcarea etajata din fata faceti dreapta la 180 de grade si urcati o panta mica

pana sus unde este loc de parcat masina si intarea in complex.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnilor si Doamnelor

In primul rand vreau sa va urez SARBATORI FERICITE si un An Nou mult mai bun si mai bogat ca anul asta.

Ma bucur ca v-am cunoscut pe multi dintre dumneavoastra in anul care se apropie de sfarsit si as vrea sa

ne revedem si in anii urmatori de cate ori se va putea (cit mai des de o fi cu putinta).

Asa cum am mai discutat cu unii dintre dumneavoastra, ma bate gandul sa fac o plimbare de-a lungul

malului Dunarii atit pe malul romanesc cit si pe cel sarbesc.Va atasez o prima configuratie a traseului.

De-a lungul acestui traseu sunt foarte multe vestigii romane sau medievale care merita vazute\vizitate.

In principiu e un traseu in jur de 750 km + trasee adiacente care sa fie facut in 5-7 zile,cu opriri in 2-3 locatii din care sa

bobinam diverse trasee.Pentru Beograd as propune macar 2 zile pentru ca e foarte frumos si e mult de vizitat.

Cazare la camping sau motel(se mai practica si inchiriatul de casa\case daca e grup mare), mincare nu se pune

problema caci oriunde se gaseste o terasa\restaurant care sa

asigure o masa bine gatita si abundenta(la ei portiile sunt destul de mari si pretul e mai mult decit corect).

Detaliile mai tarziu, in caz ca se gasesc doritori.

Pentru cei care vor sa aiba o imagine mai detaliata pot sa acceseze google maps(harti google) si sa vizualize

malul dunarii si diversele obiective ce pot fi vizitate.

Oricum e loc de sugestii si amendamente.

Dar cum pina la anul mai e ceva vreme,va urez toate cele bune si sa ne revedem cu bine !

LA MULTI ANI !

Kosmo

Salut .

Eu ma inscriu.

Nicon - 0722552725

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...