Mergi la conţinut

Recommended Posts

Vreau doar sa vad daca e de cuvant. Eu nu vreau sa plece, Doamne fereste!

Dar ori se lauda, ori vorbeste gura fara el, ori ... varianta a treia care doare cel mai tare :biggrin:

Doru, iti urez succes, orice decizie ar fi sa iei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am nimic cu moderatorii, cred ca personal nu le-am creat vreun neajuns,nu am nimic sa le reprosez, dar am rugamintea de a nu mai ,scormoni rahatul' de a nu mai ,dezgropa mortii" si a ,pune paie pe foc"...Cred ca si dartorita lor, cand am intrat pe acest forum, am apreciat un limbaj civilizat. Inteleg ca acum exista un moderator pe aceasta sectiune, cu acordul dl Noni. Sper ca fiecare moderator sa isi vada de problemele lui, fara imixtiune in curtea vecinului. Moderatorului ales, ii urez succes si spor la treaba !

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uooofffff! :ohmy: Bai Noni ce spaima am tras! :yahoo: Anunta-ne pe PM cind mai publici ceva cu titluri d-astea de infarct! Bine ca-mi luasem medicamentele de inima! :wine:

Apreciez gestul tau, dar pe mine sa ma lasati nevopsit, ca nu vreau sa ies deloc in evidenta...mi-ajunge!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe noi pensionarii poti sa ne faci verzi, mai e putin si-o sa ne hranim cu iarba verde de acasa, glumeam desigur, dar orice e posibil si de fapt ma refeream la mine

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intra pe givi.it si poate gasesti ceva sa-ti placa.Importator pe Romania sunt cei de la United Motors.

Dac vrei sa gasesti si altceva consulta pe net catalogul Louis , dar din ce am vazut sunt cam scumpe

succes

aici vezi o casca misto , intreaba la united motors

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...