Mergi la conţinut

Sa Ne Veselim


zigzag

Recommended Posts

Un betiv merge la doctor.

- Domnule doctor,dupa ce beau o sticla de whisky,incep sa vad soricei!Ce trebuie sa fac ?

- Sa lasi bautura!

- Dar totusi nu e mai bine sa cumpar o pisica?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr-un WC public, se uita Bula la vecinul de langa el, un negru. Uimit de dimensiunea penisului, il intreaba pe acesta:
- Scuza-mi impertinenta, dar ce ai facut sa-ti creasca asa mare? Negrul ii dezvaluie secretul.
- De cate ori ma duc sa urinez, mi-o bat de cateva ori de WC.
Dupa doua luni il intalneste Bula pe negru, la care acesta il intreaba.
- Cum merge cu antrenamentul? Bula, fericit, raspunde:
- Bine, deja e neagra!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un om ajunge la chirurgie. Este operat, stabilizat si apoi trimis acasa. Dupa doua saptamani, omul nostru ajunge din nou la chirurgul care ii scosese apendicele. Domnule doctor, cu apendicele nu mai am probleme, dar simt dureri in zona lombara, partea stanga. Aaa, nu-ti face probleme, zise chirurgul e normal sa te doara pentru ca ti-am scos si un rinichi. Cum, am avut probleme si cu rinichiul? Nu, dar am avut eu o obligatie...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Badea Gheo sta pe munte un an cu oile, strange banuti la chimir si apoi coboara in oras sa se distreze. Din pacate nimereste intr-un club de gay si travestiti.
Alege o "fata" si merg la asta acasa.
- Fa-te comod, te servesc cu o bere ceva? intreaba tipul ...
- Da, zice Gheo.
Merge omul la frigider si realizeaza ca Gheo nu intelege fenomenul si se intoarce zicand.
- Stii, de fapt eu nu am clitoris, intelegi?
- Bine, zice Gheo, atunci adu-mi un Ursus...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot plutonul pe platou, comandantul intreaba:

- Soldati, cu ce va satisfaceti dorinta de sex?

Soldat 1: - Cu carioca !

Soldat 2: - Cu carioca !

Si asa mai departe tot plutonul, cu exceptia ultimului.

Generalul: - In sfarsit, un om normal. Cum te numesti?

- Mi se spune Carioca...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un avion plin ochi, printre care si doi homosexuali, trece printr-un gol de aer, iar avionul incepe sa se clatine serios. Unul dintre homosexuali ii zice celuilalt:

- Daca tot e sa murim, hai sa o mai facem o data!

Celalalt:

- Fii serios, nu pot sa o fac cu atata lume aici!

- Dar nimeni nu mai e atent acum la noi, nu vezi cat de disperati sunt? Uite, ridica-te in picioare si cere un pix, sa vezi daca te baga cineva in seama!

Se ridica cel de-al doilea in picioare si cere un pix, dar nimeni nu-l baga in seama. Se asaza la loc si incep sa-si faca treaba.

Dupa un timp, avionul se redreseaza si aterizeaza in siguranta, coborand toti pasagerii inafara de un batranel care ramasese tremurand dupa un scaun.

Vazandu-l pilotul, ii zice:

- Gata tataie, am coborat la sol, acum esti in siguranta. Dar de ce nu ai cerut si tu ajutorul cuiva daca te-ai speriat asa tare?

La care batranul:

- Ce ajutor sa cer domnule, ca unul a cerut saracul un pix si ce p**e in cur si-a luat!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un bătrân are probleme cu auzul şi se duce la doctor, care îi dă un aparat  auditiv.
Peste o lună se întoarce la cabinet pentru control.
- Aparatul îşi face treaba, auzul dumneavoastră este perfect. Cred că   familia este foarte bucuroasă că puteţi auzi din nou.
- A, nu le-am spus încă, doar stau şi ascult. Mi-am schimbat testamentul de trei ori până acum.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doi ciobani discuta:

- Ba, eu ma duc la scoala sa invat ca sa nu mai zica lumea ca sunt cioban prost.

Pleaca si dupa 1 an se intoarce la stana. Scoate o poza si i-o arata prietenului:

- Tu stii cine e asta?

- Nu !

- E Stefan cel Mare, dar tu esti prost si n-ai de unde sa stii, ca tu n-ai scoala!!!

Scoate si celalalt o poza si i-o arata:

- Dar tu stii cine e asta??

- Nu stiu!!

- E Vasille din satul vecin care i-o trage lui nevasta-ta cand esti tu la scoala, dar tu esti prost si n-ai de unde sa stii!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O blonda facea dragoste pe bancheta din spate a unui Maybach. In timpul desfasurarii actiunii, aceasta ii zice barbatului:

- Stii, nu imi pasa de bogatia ta, nu imi pasa ca ai Maybach, nu ma intereseaza luxul!

Barbatul:

- Sa stii ca nici pe mine nu ma intereseaza, eu sunt soferul!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pleacă Ion din sat în America şi devine "John" mare om de afaceri.

 După un timp fiind în concediu, se întoarce în sat şi oferă fiecărui sătean câte 100 dolari.

 Toata lumea mulţumită, îl laudă pe John ce băia bun este. Următorul an, la fel oferă

cate 100 dolari când revine în sat, lumea mulţumită, numai cuvinte de laudă pentru John.

În al treilea an, John oferă fiecarui sătean numai 50 dolari.

Se întâlneşte Gheorghe cu Vasile:

 - Vasile ţie tot 50 dolari ţi-o dat?

 - Tot, măi Gheorghe!,zise Vasile nemulţumit.

 - Eu nu pot sta aşa, mă duc să-l întreb de ce!..

 Se duc amândoi la John, iar Gheorghe îl întreabă:

 - Măi John, lumea e nemulţumită în sat, de ce ne-ai dat numai 50 dolari?

- Ştii măi Gheorghe, a venit criza, a intrat băiatul meu cel mic la facultate, au crescut cheltuielile,

bani sunt mai puţini, asta e viaţa e greu!

 La care Gheorghe către Vasile:

 Vezi ma Vasile, John îşi ţine baiatul la facultate pe banii noştri!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un om de afaceri, renumit prin averea sa, se confesează unui prieten:
- M-am îndrăgostit, rău de tot. Problema e că ea are 20 de ani, iar eu 65. Crezi că şansele mele de a intra în graţiile ei vor spori dacă îi voi spune că am doar 50?
- Şansele tale vor spori dacă îi vei spune că ai 80! Vine cu promptitudine răspunsul prietenului.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...

Campionatul mondial de lupte libere. In finala ajung un rus si un american.
Antrenorul american il avertizeaza pe sportivul sau despre prinderea dubla sovietica si sa aiba grija sa nu se lase prins in felul ala pentru ca e singura schema din care nu se poate iesi.
In timpul meciului, la un moment dat, americanul e nitel neatent si rusul il insfaca si pac, il innoada bine in prinderea dubla sovietica.
Antrenorul american, disperat, isi acopera fata cu mainile dezamagit.
Cand, imediat dupa aceea aude urale si arbitrul aratandu-l invingator pe elevul sau.
Antrenorul fericit, se repede sa il felicite, si, totodata contrariat, il intreaba cum a scapat din priderea dubla sovietica, din care, toata lumea stie, nu se poate iesi.
Asta, fericit, ii explica:
-Pai cand am vazut ca m-a prins si m-a impachetat, am inteles ca e totul pierdut. Dar am vazut la un moment dat in fata ochilor, o pereche de testicule, si, desi stiam ca e
 nepermis, tot nu aveam nimic de pierdut. Asa ca le-am muscat. STII CATA PUTERE CAPATA UN OM CARE ISI MUSCA PROPRIILE COAIE??
 

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bateristul.......

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=R5mMRiiCwak



Un tip urca in avion si isi ocupa locul.
In asteptarea decolarii vedeca intra in avion cea mai frumoasa femeie pe care a vazut-o vreodata.
Curand realizeaza ca femeia vine direct spre el si, cu mare
satisfactie, constata aceasta avea locul chiar de langa al lui.
Incercand sa intre in vorba, reuseste sa zica:

- Calatorie de afaceri sau de placere ?
- Merg la Congresul Nimfomanelor de la Chicago - raspunde femeia.

Electrizat de prezenta alaturi a celei mai frumoase femei din lume,
care in plus mai si pare nimfomana, tipul o intreaba incercand sa-si
pastreze calmul aparent:
- Si care este rolul tau la acest congres ?
- Lector, raspunde femeia. Folosindu-mi experienta vreau sa demontez
unele dintre cele mai cunoscute mituri despre sex.
- Interesant... spune barbatul tremurand vizibil. Si care ar fi miturile astea ?
- Pai unul dintre cele mai populare mituri se refera la barbatii afro-americani,
despre care se spune ca sunt cei mai dotati, cand realitatea demonstreaza ca cei
mai dotati sunt de fapt descendentii pieilor rosii.
O alta credinta impamantenita este aceea ca francezii sunt cei mai buni amanti,
cand de fapt cei mai buni amanti sunt grecii si urmasii lor...

Dandu-si seama ca a fost luata de val, femeia ii spune jenata:
- Imi cer scuze. Va bat la cap cu problemele mele personale si nici nu
ne-am cunoscut...

Barbatul, conciliant, ii intinde mana si-i spune:
- Vai, dar asta nu-i o problema. Ma cheama Winetou... Winetou Papadopoulos...
    
Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...