Mergi la conţinut

Intrebare?


tryll

Recommended Posts

Am o cunostinta care are acest model si prima problema a fost releul care crapa prematur si este mai greu de gasit.

Si din cate am mai auzit cica ciclistica lasa de dorit :whistling:

Succes la cautari,sper ca macar in proportie de 1% ti-am putut fi de folos. :help:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o cunostinta care are acest model si prima problema a fost releul care crapa prematur si este mai greu de gasit.

Si din cate am mai auzit cica ciclistica lasa de dorit :whistling:

Succes la cautari,sper ca macar in proportie de 1% ti-am putut fi de folos. :help:

OK, iti multumesc de informatie, chiar mai mult de 1%, ma ajuta acesta chestie....astept in continuare informatii.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am un prieten cu un animal d'asta. Am mers cu ea, nu e de mine prea violenta pentru gusturile mele. Iti pot spune doar ca Padure are numai cuvinte de lauda de modelul asta, ca e fiabil ca e puternic plm. Mie mi s-a parut ca omul stie despre ce vorbeste ca doar e mecanic de motoare. Plus ca am avut in fata exemplul amicului meu, nu a schimbat in 4 ani nimic la ea in afara de ulei, un set de placute si parca lichidu de frana. Daca nu ai bani de hayabusa, asta e cel mai apropiat lucru.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are un prieten, m-am dat cu asa ceva.....e cam monstrulet avand 155Cp, si daca e modelul cu W are racire si pe apa si deci nu se supraincalzeste in oras, intr-adevar si a prietenului asta, cum am mers o data cu ea mai mult prin oras dar pana in 5k rpm mai tot timpul, afara fiind vo 30 de grade tot nu a trecut apa de temperatura normala de functionare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am un prieten care in vremurile demult apuse alerga la curse de motociclete cu atas, si avea pe atas respectivul motor de GSXR-1100. Din cate am vorbit eu cu el nu mi-a zis niciodata ca l-ar fi lasat motorul.

Pacat ca astfel de curse foarte spectaculoase nu se mai tin la noi, si mai mare pacat este ca avem clasa Superbike(cea organizata de federatie) unde anul asta au fost la ultima etapa 3 participanti. Dintre care 2, adica Pascota si Cazacu alearga si la Supersport unde, ati ghicit, au fost tot 3 participanti.

Ma scuzati ca am deviat de la subiect, eu atat pot sa iti spun despre motorul de pe GSXR-1100, poate iti e de folos.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...