Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

uak

vand O Motocicleta Frumoasa 350

Recommended Posts

vand cioper motor de planeta 5 pus suzuki intruder frane pe lichid toate actele in regula verificare si asigurare valabile pret 850 e neg ociabil

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

vand cioper motor de planeta 5 pus suzuki intruder frane pe lichid toate actele in regula verificare si asigurare valabile pret 850 e neg ociabil

Link la postare

post-32271-0-43265900-1291748258_thumb.j

post-32271-0-04994500-1291748786_thumb.j

post-32271-0-62408600-1291748878_thumb.j

post-32271-0-49186300-1291748931_thumb.j

Link la postare

poate partea din spate este de intruder dar cadrul se vede de la o posta ca este de planeta.

toata fata e de intruder cu roata cu aripa ,ghidon ,comenzi , far , vitezometru e in mile 'si aripa ,parte din spate este toata ,,mai putin roata,, este de intruder , esapament la fel ;;. .de planeta sunt motorul, rezervorul e facut din 2 rez de ij si 70% din cadru . ,,./ si nu poate si sigur ca ceace am scris sunt .,cu stima .ofem

post-32271-0-16639300-1291920130_thumb.j

Link la postare

eu m-am referit strict la cadru, la aia 70 % care este partea de la bascula pana la gatul pentru furca si care este cea mai importanta.

daca ar fi fost in totalitate de intruder, trebuia doar sa plantezi motorul de ij pe cadru de intruder cu modificarile aferente,

oricum bafta la vanzare dar mai lasa la pret ca si asa este moarta piata de moto si sa nu uitam ca este comunista la bani de japoneza

numai bine

Link la postare

sau eventual schinb enduro', neked, dna 125,rs125

Link la postare

faina motocicleta dar eu am o dilema .. cum faci itp-ul cu ea ce acte are de ij sau de japo .. si ce este chestia aia de am incercuit-o ms ... si spor la vanzare .. :beer:

faina motocicleta dar eu am o dilema .. cum faci itp-ul cu ea ce acte are de ij sau de japo .. si ce este chestia aia de am incercuit-o ms ... si spor la vanzare .. :beer:

post-28118-0-30245100-1294129135_thumb.j

Link la postare

chestia aia era ambreajul il facusem hidraulic pe lichid dar nu debraia bine si am ,renuntat la el lasandul pecablu a ramas ca un fel de capac acoperind melcul la ambreaj .Cat despre itp lam facut de fiecare data fara probleme seria de pe cadru si de pe motor sunt nemodificate iar acte sunt ok [ij planeta 5] . multumesc pt apreciere am muncit f mult la ia si cred ca merita . toata stima ofem

Link la postare

chestia aia era ambreajul il facusem hidraulic pe lichid dar nu debraia bine si am ,renuntat la el lasandul pecablu a ramas ca un fel de capac acoperind melcul la ambreaj .Cat despre itp lam facut de fiecare data fara probleme seria de pe cadru si de pe motor sunt nemodificate iar acte sunt ok [ij planeta 5] . multumesc pt apreciere am muncit f mult la ia si cred ca merita . toata stima ofem

da se vede munca .. m-ar bate un gand dar e departe .. :scooter:

Link la postare

da se vede munca .. m-ar bate un gand dar e departe .. :scooter:

impartim cheltuiala daca te intereseaza ne intelegem 0761324651 vorbim si om vedea

Link la postare

dar un skimb cu diferenta din partea mea nu te-ar interesa

spune ce _mi oferi si ce diferenta si vorbim astept raspuns

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.