Mergi la conţinut

Ce parere aveti de userul coxanelu ?


Danny

Recommended Posts

  • Răspunsuri 169
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

a ... pai n-am chef sa vb cu tine despre motoare .

De fapt ... pana una alta nu vorbim despre motoare ... o ardem aiurea si ptr asta nu imi trebuie hayabusa . :kiss2:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu trebuie scos nimeni

sa nu bat campii si sa ma refer strict la coxanel . Posteasza bine. Cat de aberanti sunt cei care posteaza NUMAI la vazari chestii de genul "bafta" "frate sa o vinzi" "frate ti-o iau maine...da nu am bani" si atat ?  Este normal sa posteze cineva si de bine de rau coxanelul posteaza bine. Bagatul in seama zic ca merge in masura in care este tolerat de adnimi si in limitele conceptului de bun simt.  Ceea ce ma drerajaza pe forum sunt  obsecnitatile, jignirile, venite numai pe fondul incapacitatii de a da o replica relativ inteligenta.

noroc

<{POST_SNAPBACK}>

sunt de acord ! nimeni nu trebuie scos din forum decat daca votul decide !

trebuie inteles faptul ca fiecare are personalitatea lui, si deci se exprima (posteaza) in consecinta. asta e...oamenii nu sunt toti la fel. eu unul sunt incepator cu motorul, si am apreciat toate sfaturile de la capitolul "incepatori".

gaxel, ai pus punctul pe i , asadar ar fi bine sa nu ne mai f__a grija de altii, mai bine ne analizam pe noi insine, si ne corectam comportamentul pe cat se poate.

bafta si asfalt uscat la toata lumea!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt de acord ! nimeni nu trebuie scos din forum decat daca votul decide !

trebuie inteles faptul ca fiecare are personalitatea lui, si deci se exprima (posteaza) in consecinta. asta e...oamenii nu sunt toti la fel. eu unul sunt incepator cu motorul, si am apreciat toate sfaturile de la capitolul "incepatori".

gaxel, ai pus punctul pe i , asadar ar fi bine sa nu ne mai f__a grija de altii, mai bine ne analizam pe noi insine, si ne corectam comportamentul pe cat se poate.

bafta si asfalt uscat la toata lumea!

<{POST_SNAPBACK}>

SUBSCRIU !

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

cand o sa fiu mare ca coxanelu vreau sa fiu, ca el este idolu la copilaria mea motociclista, si noapte cand dorm la mareata zi cand il voi intalni visez . pana atunci ma multumesc cu a imi intari palmele ca sa aplaud cel mai tare. sa se auda, si sa incerc sa il impresionez. mai mai ca as fi gata sa imi lungesc si limba, orice numai sa ma remarce.

dar acum il intreb si eu pe coxanelu daca nu il dernajza uneori admiratia maselor? eu stiu ca e frumos sa fii aplaudat, laudat, mai ales daca esti mai singuratic din fire si mai si cochetezi cu unele complexe, (poate normale in mare parte).

orice ar fi coxanelu are tot mai multi fani. bravo nene. sa ii inmultesti pe zi ce trece, dar daca te respecti macar putin , triaza-i .. ca sa te simnti mult mai bine, alege de cine sa fii aplaudat.

pana atunci ma bucur ca nu am ajuns inca al gradul de "desteptaciune" la care sa fiu fan

desi este irelevant, exista multe lucrari scrise despre cum oamenii slabi, cu cat esti mai rau cu ei , cu cati ii injosesti mai mult, cu cat le pari mai inacesibil , cu atat nutres o admiratie mai bovina. de ce ? asta e comportamentul uman .. bafta ... alpaudaci din toate tarile uniti-va

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu intuitia ta fina ai descoperit ..... de acum imi e frica sa postez ca sa nu imi citesti si cele mai intime ganduri .. o sa postez cu ochii inchisi ca poate exista o conexiune mai presus de inchipuire , care iti trimite gandurile mele ..

autostrada placuta

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand o sa fiu mare ca coxanelu vreau sa fiu, ca el este idolu la copilaria mea motociclista, si noapte cand dorm  la mareata zi cand il voi intalni visez . pana atunci ma multumesc cu a imi intari palmele ca sa aplaud cel mai tare. sa se auda, si sa incerc  sa il impresionez. mai mai ca as fi gata sa imi lungesc si limba, orice numai sa ma remarce. 

dar acum il intreb si eu pe coxanelu daca nu il dernajza uneori admiratia maselor? eu stiu ca e frumos sa fii aplaudat, laudat, mai ales daca esti mai singuratic din fire si mai si cochetezi cu unele complexe, (poate normale in mare parte).

orice ar fi coxanelu are tot mai multi fani. bravo nene. sa ii inmultesti pe zi ce trece, dar daca te respecti macar putin , triaza-i .. ca sa te simnti mult mai bine, alege de cine sa fii aplaudat.

pana atunci ma bucur ca nu am ajuns inca al gradul de "desteptaciune" la care sa fiu fan

desi este irelevant, exista multe lucrari scrise despre cum oamenii slabi, cu cat esti mai rau cu ei , cu cati ii injosesti mai mult, cu cat le pari mai inacesibil , cu atat nutres o admiratie mai bovina.  de ce ? asta e comportamentul uman .. bafta ... alpaudaci din toate tarile uniti-va

<{POST_SNAPBACK}>

Auzi , eu imi inchipui ca in fiecare zii trebuie sa aiba parte de un tunel de oameni ca aia din turu Frantei si ma ingrozesc , doamne fereste .

Apropo Gaxel , iti recomand 2-3 luni de sapat santuri , dupa asa ceva poti sa plesnesti din degete ca se aude din Baneasa pana in Cotroceni , nici nu mai trebuie sa bati din palme .... aaa , chiar asa , angajez .... ce zici , te bagi ?

Mai ai mere dalea ? :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana cand o viata amara si un trai nefericit????

Coxu este o persoana nesuferita si disgratioasa dar...e prietenul nostru si il acceptam asa cum este............asa ca muta-te pe forumul nepotilor la intrebarile de genul ....cum pun cricu? :chair:

Ps. vad ca il apreciezi si tu de l-ai bagat la V.I.P :Jumpy:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu toate ca n-am mai intrat demult pe forum, vazand acest subiect mi-am dat seama de necesitatea de a-mi exprima parerea. Asa ca in cadrul sondajului de opinie cu intrebarea:

"Ce parere aveti de userul coxanelu?" Am raspuns un DA hotarat! :D

p.s.

Ptr. cei ce nu intelege: Hai, noroc, Coxule! :beer:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai impresia ca scriu pe aici doar asa ca sa ma aflu in treaba?

io m-am hotarat... vreau sa fac ordine pe acest forum, iar statutul meu in cadrul acestei comunitati cred ca imi permite acest lucru... :hunter:

asa ca te rog foarte frumos ca de acum in colo:

1. sa nu mai raspunzi la intrebari neintrebat

2. sa ceri voie inainte de a te baga in... lapte

3. sa nu mai deviezi de la subiectele serioase

4. sa-ti ti afirmatiile personale doar pentru tine

5. si nu in ultimul rand sa te tunzi al dreacului de pletos daca mai vrei sa stea lumea de vorba cu tine...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu propun sa strangem 2-3mii de euroni si sa vb la ukrainieni, macar sa scapam de Coxanel definitiv.

@Munlex: vezi bah de visele tale cu motociclete si cu femei dezbracate si lasa-ne prietenii sa isi vada de treaba. Daca ai ceva de impartit in particular suna-l si rezolvati barbateste, nu te smiorcai aici ca o p..da statuta. Hai JET ! :fuck:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si cand ma gandesc ca nu trebuia deschis un topic nou ci se putea continua cel vechi:

http://www.pro-bike.ro/forums/index.php?showtopic=5631&

:P :P :P

@nkz

am impresia ca tu mai treci pe forumul asta doar ca sa-i iei apararea lu' coxanelu :P:D;) ...

@coxanelul controversat

ai scazut in ochii mei... tocmai munlex sa te puna la zid?

apropo... cine-i munlex?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

=)) ma copii asta a vrut si asta a reusit . genial domne coxanelu asta deviza lui este sigur DEZBINA SI STAPANESTE =)) UITE CA A REUSIT !

el sta acum ca un BOSS adevarat si =)) iar voi :bash: . FELICITARI COXULE . eu zic sa-l facem SEF =))

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prieteni cit il mai suportam pe acest individ care nu are alta treaba de cit sa se bage ca musca in lapte peste tot,fara nici un rost.el le stie pe toate .......dar pina cind!?

<{POST_SNAPBACK}>

www.postezcan-amceface.ro :chair:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...