Mergi la conţinut
Autentifica-te  
Danny

Ce parere aveti de userul coxanelu ?

Recommended Posts

Si uite asa "marele motociclist in viata" Alungatu' se alunga pe el insusi, dupa o incercare nereusita de puci impotriva baronului de Tunari Coxanelu =)) .

Cox---------miercuri te prezinti la Arc cu lazile alea de bere (parca asta era promisiunea electorala... :red: ...)

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Coxane sti tu o vorba tare si mare Motociclisti si posesori....nu? asa ca nu iti mai bate capu, esti apreciat de crema nu de zat.

Link la postare

Grupul utilizatorilor de Yahoo Messenger frecvent , roaga copii prosti.... sa nu mai trimita aiurea mesaje despre ,,noroc in dragoste ,, , ,,blesteme ,, , sau alte porcarii de gen ,,ca Yahoo se inchide pe 17 August ,, pt ca NU NE INTERESEAZA !!!!!!!!!! Daca incercati sa va exprimati o puteti face desenand pe asfalt sau prin semne .... Trimite mai departe daca te enerveaza si pe tine la fel ca pe mine.Daca nu inseamna ca faci parte din grupul celor tristi...

eu zic ca tot Coxanelul este de vina!!! mai este pe aici???

Link la postare
Dupa cum ziceam, esti cu vaca ! Tot ce stii e sa jignesti ! Valea :D

<{POST_SNAPBACK}>

In primul rand cu vaca sunt doar eu, ca urmare mai subtire.

In al doilea rand vreau sa vin in apararea "amicului" meu Coxanelu si sa iti zic urmatoarea treaba: daca cineva te ataca intr-un fel, riposteaza. Evident faci asta cand te ajuta pseudocreierul care zace in cutia ta craniana extrem de mica. De smiorcaiti ca tine sunt satul. Dau de voi peste tot. Caractere feminine. Acum sper ca nu ai de gand sa imi dai cu geanta in cap ptr ca m-am luat de tine.

PS: Imi cer scuze daca spusele mele au atins intr-un mod dur retina unora de pe acest forum, exceptie facand Alungatu, de care nu ma intereseaza. :red:

Link la postare

NDR eu nu decid daca iese sau nu cineva de aici ... e doar un poll, ce cred altii despre coxanelu ! Chiar daca ies voturile ca coxanelu sa fie dat afara, tot membrii pro-bike hotarasc !

@coxanelu - u still suck !

@radupop - Ia-te de mana cu altii, si nu-l mai pupa atat in **** pe coxanelu :D

@dogg - Traim in Romania

Restu, asfalt uscat :) :beer:

Link la postare
NDR eu nu decid daca iese sau nu cineva de aici ... e doar un poll, ce cred altii despre coxanelu ! Chiar daca ies voturile ca coxanelu sa fie dat afara, tot membrii pro-bike hotarasc !

@coxanelu - u still suck !

@radupop - Ia-te de mana cu altii, si nu-l mai pupa atat in **** pe coxanelu :D

@dogg - Traim in Romania

Restu, asfalt uscat :)  :beer:

<{POST_SNAPBACK}>

Fraiere, pup pe cine vreau, unde vreau, iar pe tine te.... in guritza aia aia obraznica.

Link la postare

iete cata-m-ai gasca de aplaudaci =))

coxule hai cu poza aia a ta ca sa inceapa sa se identifice toti in ea :D

Link la postare
iete cata-m-ai gasca de aplaudaci  =))

eu te-as lasa repetent =))

boxanelu nu trebuie dat afara/exclus de nicaieri. pleaca el singur in caz ca ... stim noi ... se impute locul de alungati nefericiti. eu asisderea.

Link la postare

lasati kelul frustrat in pace mai, aici e vb de mine :blahblah1:

alungatule, ziceai ca te tirezi..... :rolleyes: , ce faci, lingi unde scuipi? este ca n-ai caracter sa nu mai scri pe aici sau nu poti fara noi? ;)=))

Link la postare
ya .. in fine ... coxanelu added to ignore list la mine ... :) 

Puteti sa inchideti topicu ..

<{POST_SNAPBACK}>

Am zis eu ca plec ? Iar ai visat frumos azinoapte ? :D Nu te las eu asa singurel p'aci ... Am sa te ignor ... cat posibil ... de-acu ... dupa cum zicea si Edgji

PS ... La Multi Ani NDR

Link la postare

ohohohooo...:))

ce se agita lumea :D:))))))

buey! va ia Cox pe roata....alungatu-le stai in banca ta si asculta la astia mai mari...gen cox,zahei,dobrescu & Co. (s.a.m.d.) ca dupa aia cine stie...poate poate...

Cox,cat ziceai ca ai pe brand?:)))))) :blahblah1::blahblah1:

haidi bafta si nu mai facetzi valuri aiurea pe aici :banana:

Link la postare

wow!!!

de cand asteptam asta!!! again :lol:

sa iasa coxanelu! :banana:

ps.nu ma mai aburitzi fratzilor cu tot felul de mesaje cand i se scoala vreunuia sa-l dea afara pe coxanelu... ce pana mea credetzi ca o sa i se intample?... se pot da o groaza cu curu de pamant si tot nu vor reusi sa-l scoata de pe site-urile moto... =))

Link la postare

cine a zis ca va fi dat coxanelul afara?

ce agitatie pentru nimic :blahblah1:

cand e vorba de un scandal mic toti tresar dar cand e vorba de o donatie pentru niste copii amarati fugiti cu totii :angry:

ia sa va vad la:

Act caritabil de Pasti

Link la postare
Am zis eu ca plec ? Iar ai visat frumos azinoapte  ? :D Nu te las eu asa singurel p'aci ... Am sa te ignor ... cat posibil ... de-acu ... dupa cum zicea si Edgji

PS ... La Multi Ani NDR

<{POST_SNAPBACK}>

Woahahahahaha, ce clachist =)) , pai nu ziceai ma ca m-ai ignorat? daca o faceai nu vedeai ce am scris..asta e lipsa de caracter ma.....lingi unde scuipi? mi-ai dat ignore si te rodea pizma sa vezi ce am scris ?! depinzi de mine ma parazitule, esti ca pestii aia mici care se plimba pe sub burta rechinului.....numa' vezi ca io-s specie din aia cu penis si sa nu iti intre si altceva in gura in afara resturilor de mancare pe care le primesti de la mine =)):red::lol::ph34r::*

ps: daca vrei, poti sa ma venerezi ;;)

pps: la multi ani NRD, te rog sa nu ma dai afara de pe forum ca vezi ca ti-am zis LMA, daaaaaa? pls pls plsssss :wacko:;;)

Link la postare
depinzi de mine ma parazitule, esti ca pestii aia mici care se plimba pe sub burta rechinului.....numa' vezi ca io-s specie din aia cu penis si sa nu iti intre si altceva in gura in afara resturilor de mancare pe care le primesti de la mine  =))  :red:  :lol:  :ph34r:  :*

Nu se poate, bai grasule, vezi ca te propunem pentru un sitcom pe platourile de la Buftea =))

Cat despre "alungatu" ... cel mai bine ales nick, te reprezinta, e chiar esenta ta in viata :beer:

Link la postare

@coxanelul " pai nu ziceai ma ca m-ai ignorat? daca o faceai nu vedeai ce am scris..asta e lipsa de caracter ma "

detaliezi despre posturile care nu sunt citite dar au raspuns ?

cred ca am incurcat topicul ...nu ma bagati in seama ..

Link la postare

coxanelu este unul dintre acei baieti care posteaza foarte bine

si daca are un stil mai critic asta tre sa ne bucure si sa ne distreze inacelasi timp

daca va este frica de criticele lui asta e .... spune ceva cred eu(faptul ca va este frica )

asa ca lasatil pe om sa vorbeasca si sa nu mai fiti gelosi pe el ca are mai multe de zis decat orice alt membru de aici sau de pe orice alt forum de moto!!!!!!

Link la postare

@johntattoo tu nu il stii poate pe berseker sau ceva de genul asta se scrie ....daca il stiai realizai ca ala posta mult , mult mai mult decat oricine atcineva, si nu stiu de ce incep sa ma gandesc daca nu cumva il avem iar printre noi ..

fazele de apreciere si acel stupid "bafta la vanzare" incepe sa reapara.

nu acuz pe nimeni si este o vaga presimtire

noroc

Link la postare
unde am jignit sau injurat eu pe cineva ca nu imi aduc aminte?! ma refer la termeni absolut populari si intelesi de oricine  ;)<:-P

<{POST_SNAPBACK}>

Deci sta prost si cu memoria.

Oricum, eu nu uit, iar roata se invarte.

btw, pentru cei 22,8% - daca treceti la fapte, cine da primul in el, ii dau de baut pana ajunge sub masa.

Link la postare
Deci sta prost si cu memoria.

Oricum, eu nu uit, iar roata se invarte.

btw, pentru cei 22,8% - daca treceti la fapte, cine da primul in el, ii dau de baut pana ajunge sub masa.

<{POST_SNAPBACK}>

:blink:=)) .....da, si echipa si-a dorit mai mult victoria iar balonul este rotund.... :wub:

avent, vino cu linkuri , cu ceva dovezi nu cu amintiri :notworking: , chiar daca sint din alea care nu le uiti

se pare ca nu ai trecut de stagiul neanderthal...ma refer la faza cu cine da primul in el.... =)):ph34r: , nu da nimeni ma in mine, daca m-ai vedea ti-as inspira atata mila incat te-ai lua tu singur la pumni :*:wacko:

Link la postare

Coxanelu... hai recunoste ca tu l-ai pus pe Alunghici sa scrie postul asta ca sa iti faci reclama. Las ca stim noi.

Alunghici mama, esti cumva una din personalitatile regretatului studentu'? Ca stilul e caracteristic.

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.