Mergi la conţinut

well...m-am facut pilot


coxanelu

Recommended Posts

  • Răspunsuri 111
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:banana:

Felicitari! Posteaza si tu, te rog, cind mai ai curse, as vrea si eu sa asist ( n-am fost niciodata), din pacate nu prea am timp sa ma tin la curent cu calendarul competitional.

As vrea eu sa asist dar cel mai tare isi doresc pustiul meu de 4 ani si fetitza de 6

inca o data, felicitari

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

merci sacal....sint photoshopate pozele...:D

hmmm, anul acesta am iesit pe locul 3 la general datorita faptului ca nu am participat la primele doua curse ale sezonului....+ gafa din prima mea cursa unde trebuia sa ies pe 2 si am ramas fara gaz in ultima tura :))))

sper ca peste vreo 2 zile max sa pot anunta o bomba dpdv motoristic, ptr mine cel putin :)....un lucru la care nu am visat niciodata este pe cale sa se intample

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R3kinule, cred ca esti burlac, altfel nu stiu de unde iei tu ideea ca a te insura e mare veste mare :D Coxanele, sunt curios ce veste mare ai, cand esti in pauza competitionala incepi sa te plictisesti si faci misto de oameni, iar ca admin cred ca esti si mai negru in cerul gurii :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Auzi ma , ce dracu ti-o fii trebuit tie K5 la incepatori cand deja ii ardeai pe restu calare pe R1 .... nu stiu .... sauuuuuuuuu se anunta anul asta baieti rai pe motoare capabile la amatori ? :fuck:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...