Mergi la conţinut

La Multi Ani!


ivan_pedala

Recommended Posts

ieri am schimbat prefixul. de acum trecerea anilor se va contoriza cu cifra 4 in fata pt urmatoarea decada.

multumesc tuturor pt urari si doresc de asemenea motoveteranilor multi km in sa, viata lunga si tinerete nesfarsita.

joi la shorley ...

ps. acum am vazut: la multi ani si tie enduristule! :good:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ieri am schimbat prefixul. de acum trecerea anilor se va contoriza cu cifra 4 in fata pt urmatoarea decada.

multumesc tuturor pt urari si doresc de asemenea motoveteranilor multi km in sa, viata lunga si tinerete nesfarsita.

joi la shorley ...

Mai sa fie...si cind am vorbit la telefon n-ai zis nimic, ai tacut milc! Asa ca revin acum cu un "LA MULTI ANI!" cu sanatate, noroc si bani...

si ramine sa dai de baut cind ne-om intilni! :drinks:

ps. acum am vazut: la multi ani si tie enduristule!

Vezi ca pe Enduristul il bem alta data, ala sarbatorit este altul! :thumbup:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

(49) EnduristulX

Te simti cumva? :drunk:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, ala nu-i Dan...e altul...pe Dan al nostru l-am sarbatorit parca pe 17.02...ori voi vreti sa dea de beut saptaminal?! :laugh:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eh...acu' se vede...dar nu vedeam rostu'!

Cine nu observa data aia surghiunita si abia vizibila, se poate usor pacali! Pe mine ma pacalisi, spre exemplu, ca nu statui sa verific data unu, data doi...atita timp cit nu-i citat. :good:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"LA MULTI ANI!" azi pentru prietenul (41) Toreto, si sa ne revedem cu bine, cit mai curind, calare pe motoare! :drinks:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"LA MULTI ANI!" azi pentru prietenul nostru (50) kato din Arad...si sa ne revedem sanatosi si la punga grosi! :drinks:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...