Mergi la conţinut

La Multi Ani!


ivan_pedala

Recommended Posts

Ivane, azi nu ai fost pe faza. E ziua lui Dragos1972.

Chiar daca e plecat peste mari si peste tari, putem sa ii uram La Multi Ani si sa se intoarca acasa la familie sanatos!

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se poate...azi am avut iarasi controale peste controale la munca si am fost evaziv cu aniversarile zilei...asa ca iti multumesc pentru atentionare si ii urez si io un "LA MULTI ANI!" cu sanatate si virtute!:drinks:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"LA MULTI ANI!" azi pentru Costica zis @otravel...urmeaza masa si dansul la Calimanesti!:drunk:

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"LA MULTI ANI!" azi pentru nea Costica (Balu Motociclistu'), cu sanatate si mult noroc, iar partea cu beutura am stabilit-o sa se execute la Calimanesti!:drunk:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"LA MULTI ANI!" sarbatoritilor zilei de azi, sfintii Constantin si Elena...si derivatii!:drunk:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"LA MULTI ANI!" azi pentru @Ytu, alias Silviu...si te-ateptam sa faci cinste la Calimanesti!:drunk:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un mare om .

La multi ani Silviule .

.......................

 

Mai Ivane .

Esti aur la casa omului . Daca nu te-ai ocupa de aceste aniversari, lumea ar fi si mai trista .

Daca reusesc sa trec pe la Calimanesti ( am hotarat ca este mai bine pentru mine sa votez cu motociclistii decat cu lumea asta buna care urmeaza sa se  aseze in fotoliile calde din primarii )    fac cinste cu un suc . 

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum 7 minute nicon a scris:

Mai Ivane... fac cinste cu un suc . 

Pe care il voi bea!:drunk::clap:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani d-nu silviu! sa fie sanatate si prosperitate

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc prieteni pentru urările de bine.  Sanatate, fericire si km lungi si frumosi va doresc si vouă tuturor.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"LA MULTI ANI!" azi pentru Sorin alias A.Tw. (66 ani)...si-l asteptam la Calimanesti, la una mica!:drunk:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...