Mergi la conţinut

La Multi Ani!


ivan_pedala

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 1 month later...

La Multi Ani sa ne traiesti Nicule, sa-ti dea Domnul sanatate si multi km frumosi si buni, pe cate roti vrei tu.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

23 HP aveam la Kawasaki KLX 250 . Este motorul EXC-ul de 350 cu un cuplu foarte mare la turatii joase . Daca nu esti atent la accelerare ti-o pui imediat in spinare .

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...

"LA MULTI ANI!" motoveterani...si anul 2019 sa ne readuca intregirea grupului, cu putin noroc si multa sanatate, fara SRL-uri, ONG-uri, cluburi selecte, sau alte forme de organizare sofisticate, menite sa ne desparta intr-un fel sau altul! :gora:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

@nicon La mulți ani și multă sănătate! Iti doresc din toată inima tot binele din lume.

 

Te rog frumos sa încerci anul asta sa iti concentrezi postarile și să fie cât mai concise și la subiect. 

Nici nu ai idee cat de mult o fac eu pe avocatul pentru tine in fața raportarilor care vin in urma postarilor tale care de obicei sunt in afara subiectului.... chiar dacă tu câteodată mă ironizezi în mod gratuit.

De exemplu, în cazul de față, pozele și filmulețul ar fi bine daca le-ai muta tu cu mâna ta într-un topic adecvat.

Te rog sa nu înțelegi greșit și iti multumesc pentru intelegere.  

 

........................................................................................................

 

Urmează sa iau o decizie asupra participării mele pe acest forum . 

Din cate vad eram vreo doi -trei care mai postam pe aici , iar tu "moderai " . Am sa te las sa "moderezi"  pe mai departe .

 

La multi ani !

 

 

 

 

Editat de nicon
incompatibilitate .
Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@nicon La mulți ani și multă sănătate! Iti doresc din toată inima tot binele din lume.

 

Te rog frumos sa încerci anul asta sa iti concentrezi postarile și să fie cât mai concise și la subiect. 

Nici nu ai idee cat de mult o fac eu pe avocatul pentru tine in fața raportarilor care vin in urma postarilor tale care de obicei sunt in afara subiectului.... chiar dacă tu câteodată mă ironizezi în mod gratuit.

De exemplu, în cazul de față, pozele și filmulețul ar fi bine daca le-ai muta tu cu mâna ta într-un topic adecvat.

Te rog sa nu înțelegi greșit și iti multumesc pentru intelegere.  

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

"LA MULTI ANI!" azi pentru neica Gelu Lasculescu, pentru varsta implinita, pentru sanatate si virtute! Sa ne revedem sanatosi pe drumurile tarii, indiferent de destinatie! Sa ne traiesti, nea' Gelu!:drinks:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multi Ani Frumosi si buni sa ai Gelutule.

Sa ne traiesti sanatos si sa ne vedem cu bine.

LA MUUULTII ANI

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"LA MULTI ANI!" azi pentru Bogdan Harea...cu sanatate si...tot ce-si doreste!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"La multi ani!" azi pentru Simi...si sa ne revedem sanatosi si la suta!:drinks:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

"La multi ani!" azi pentru Toni...:clap:

Dragule, sa ne dai prilejul ca sa te sarbatorim sanatosi inca pe-atat!:drinks:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...