Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

vlad021

cumpăr Cumpar Magna Vf 750

Recommended Posts

Salut,

Cumpar Honda Magna an dupa 94 (inclusiv) in stare f buna(mecanica)-MAXIM 2500E------ SAU mai vechi din 1982/83 doar in stare f buna. (Aprox. 1000 euro)

vlad021@yahoo.com

Yahoo Messenger : Vlad021

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

iti pot oferi una impecabila dar pretul este 3500E

Merci de oferta, motocicleta pe care o aveai acum 2 luni la vanzare cu 3000 acum e 3500. E o motocicleta buna (atat cat se poate vedea dintr-o foto.), dar totusi faptul ca are 15 ani ma pune pe ganduri si la 3000 E.

Oricum, fiecare stie ce si cum e mai bine pt el. Iti urez succes, Magna ta arata f bine.

Link la postare

da acum 2 luni a fost o perioada la 3000,acum nu mai este :thumbup: ,vad ca ai ceva cunostinte despre magna,cauti dupa '94 presupun ca te feresti de '93 deoarece au avut un service bulletin cu o problema la came. iti urez succes sa gasesti o magna la pret de shadow,intruder sau vulcan.

P.S.-pretul meu este unul corect tinand cont de:suspensii progresive fata-spate,tobe aftermarket, conducta frana metalica(race),cauciucuri metzeller fata spate(vezi review-uri)sissy bar,crash bar,portbagaj,parbriz,doua sei(originala+corbin replica),necazuta,vopsea originala,nezgaraiata.ulei motul 7100 la fiecare 5000km,antigel+lichid frana schimbat la 2 ani,placute ferodo platinum,rulmenti jug in cutie(OEM bineinteles),lant RK cu x ring,tot ce am schimbat ca si piese au fost OEM.

te salut.

Link la postare

Anunt valabil,

Cumpar Magna modelul vechi doar in stare f buna.

Ofer pana la 1500 euro maxim,depinde de starea ei.

Anunt valabil,

Cumpar Magna modelul vechi doar in stare f buna.

Ofer pana la 1500 euro maxim,depinde de starea ei.

Am cumparat, topicul se poate inchide, multumesc.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.