Mergi la conţinut

Lista Motoveteranilor


Dan Rosca

Recommended Posts

Am fost si eu prezent la Sacelu ca invitat al lui Adrian Papacica si asi fi onorat

sa ma regasesc in randurile dvs. Cum trebuie sa procedez pentru a devenii

un membru (macar simpatizant) al clubului?

Sunt nascut in 1960 si posed permis de conducere categoria A din 1982

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si eu prezent la Sacelu ca invitat al lui Adrian Papacica si asi fi onorat

sa ma regasesc in randurile dvs. Cum trebuie sa procedez pentru a devenii

un membru (macar simpatizant) al clubului?

Sunt nascut in 1960 si posed permis de conducere categoria A din 1982

Din cate stiu te-am trecut pe lista.

Tr rog sa verifici daca te regasesti aici:

Lista membrilor dupa Sacelu 1.xls

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va rog sa adaugati in lista si pe un prieten al meu la simpatizanti anul acesta si la anul la intrunirea anuala ca motoveteran ca face 20 ani cat. a.

ARVUNESCU MIHAI ADOLF, NASCUT 1974, PERMIS A 1993, BUCURESTI. id. mihai_fzr

va fac cunostinta cu el joi la sorlei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate stiu te-am trecut pe lista.

Tr rog sa verifici daca te regasesti aici:

Am completat lista cu toate datele si cred ca este bine sa mai adaugam

inca o rubrica cu nr. de telefon 0722 325 317

Nume si prenume User Pro-Bike Permis A Localitate An nastere 2012 SACELU MEMBRI DE ONOARE 26 Dumitrescu Roman Silviu ytu60 1982 Bucuresti 1960 prezent

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...

as dori sa fac si eu parte din acest club si as fi deosebit de onorat daca a-ti fi de acord!ma numesc Pantazi Marian sunt din Moreni Dambovita nascut la 17.11.1960 tel 0727397144.posesor cat A din anul1980.multumesc si sa ne vedem sanatosi!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as dori sa fac si eu parte din acest club si as fi deosebit de onorat daca a-ti fi de acord!ma numesc Pantazi Marian sunt din Moreni Dambovita nascut la 17.11.1960 tel 0727397144.posesor cat A din anul1980.multumesc si sa ne vedem sanatosi!

Vino la Sighisoara.Acolo se va face confirmarea si ne vei cunoaste si pe viu.Bafta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as dori sa fac si eu parte din acest club si as fi deosebit de onorat daca a-ti fi de acord!ma numesc Pantazi Marian sunt din Moreni Dambovita nascut la 17.11.1960 tel 0727397144.posesor cat A din anul1980.multumesc si sa ne vedem sanatosi!

Te asteptam la Sighisoara.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua

Sunt un roaker si as dori sa fac si eu parte din acest club ,ca v-am urmarit activitatea pe acilisea si mi-a placut foarte mult despre domniile dumneavoastra.Despre unii mi-a placut mai putin,recunosc dar pe altii ii iubesc asa ca daca se poate la Sighisoara sa ma votati si pe mine ca sa port si eu embleme si stichere ca aia de la hels eingels sa arat cul ca poate asa mai cunosc io o fata :Jumpy: ca demult timp nu m-am mai ... :bunny:

Pis :victory:

=))

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 10 months later...

Buna,

Numele meu este Mirela Cojocariu, sunt din Galati, data nasterii 13.02.1975. Am permis pentru A din nov. 2012 si conduc cam tot de atunci o Honda CBF 600. Din pacate, am descoperit aceasta pasiune pentru moto destul de tarziu, asa ca nu ma pot lauda cu o experienta proportionala cu varsta. Si, cu toate astea imi place foarte mult sa merg cu motocicleta; si imi doresc sa merg la intruniri de genul celor organizate de voi. Motiv pentru care v-am scris atat aici cat si pe forumul dedicat intalnirii anuale pentru a va cere permisiunea de a ma alatura grupului vostru ca simpatizant. Va multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

welcome!

mai sunt la noi in club cel putin 3 doamne care au motoare proprii si toate se invart in jurul varstei tale.

imaginati-va aripa feminina a motoveteranilor in frunte cu  silvia  urmata de roxana, andreea, nicole ...

 

pt a participa la intrunirea nationala de la moeciu 2014 scrie pe topicul dedicat acestui eveniment cate camere si cate persoane vor participa. daca vii singura ai putea sta in camera cu silvia. oricum hornet60, aka simi, te va lamuri mai in detaliu.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

Numele meu este Mirela Cojocariu, sunt din Galati, data nasterii 13.02.1975. Am permis pentru A din nov. 2012 si conduc cam tot de atunci o Honda CBF 600. Din pacate, am descoperit aceasta pasiune pentru moto destul de tarziu, asa ca nu ma pot lauda cu o experienta proportionala cu varsta. Si, cu toate astea imi place foarte mult sa merg cu motocicleta; si imi doresc sa merg la intruniri de genul celor organizate de voi. Motiv pentru care v-am scris atat aici cat si pe forumul dedicat intalnirii anuale pentru a va cere permisiunea de a ma alatura grupului vostru ca simpatizant. Va multumesc.

Mirela, ma bucur ca in sfarsit ai postat aici si iti urez bun venit pe sectiunea asta a forumului si la viitoarele noastre actiuni motociclistice.

Solicitarea ta de a deveni membru simpatizant, va fi discutata numai in prezenta ta la adunarea anuala a Clubului Motoveteranilor, care deocamdata e in faza de preorganizare (ma refer la intrunire) . Fii pe faza, tine aproape si fa-te cunoscuta aici prin activitatea ta pe doua roti astfel incat membrii Clubului sa te voteze si sa te primeasca in randul simpatizantilor.

 

Celorlalti va spun ca am cunoscut-o pe Mirela in momentul cand a facut scoala pentru A la scoala de soferi pe care o patronez si pana atunci nu mai vazusem o persoana mai ambitioasa si mai dornica de a invata si de a cunoaste tot ce e legat de aceasta pasiune pe doua roti. A reusit sa obtina permisul de conducere A, nu datorita vreunor talente motociclistice innascute, ci numai datorita ambitiei, perseverentei si seriozitatii. Acest lucru vorbeste de la sine despre cat de mare e pentru ea, chemarea catre aceasta pasiune. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O primesc la mine-n camera...ca sa vedeti ca-s jentil, chit ca-s miner fara maniere!! :crazy:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit intre noi!

Cu inscrierea pentru cazare...e problema! Sper sa se aglomereze astia batrinii ca sa ramii fara loc :yahoo: (fiindca mai sper sa fie cazati cei deja inscrisi in club...si apoi, daca ramin locuri, sa poata fi cazati si simpatizantii)...incit sa accepti oferta mea, nevinovata! :to_become_senile:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate ma puneti si pe mine pe lista la MOTOVETERANII.

Nu se poate ,pt ca trebuie sa ai carnet  :lol2:

Bun venit intre noi!

Cu inscrierea pentru cazare...e problema! Sper sa se aglomereze astia batrinii ca sa ramii fara loc :yahoo: (fiindca mai sper sa fie cazati cei deja inscrisi in club...si apoi, daca ramin locuri, sa poata fi cazati si simpatizantii)...incit sa accepti oferta mea, nevinovata! :to_become_senile:

Ivane ,intreaba Cici daca vii cu sotia la intrunire ca vrea sa vorbeasca ceva cu ea.  :blum:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sotia am dat-o la casat, asa ca voi veni singur-singurel! Daca va fi vreme nasoala (ploaie, frig...), vin cu masina si-i voi lua si pe Sorin ATW si Marian din Bals...caz in care poate-poate va veni si muierea...dar ea imi da voie cu femei in camera...daca aci bati! :tongue:

Spune-i lui Cici ca o sun cind ajung acasa si o las sa se converseze cu muierea! Asta daca nu-i graba! :laugh:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, Dane pe lista asta am vazut , cine a comentat ca nu am carnet? il cunosti? , o sa il trag de urechi.

Poti te rog sa corectezi ca am permis din anul 1977, nascuta in 1955, nu vad de ce sa ma dau mai tinara ????????? nu umblu cu buletinul deschis.


Eu asi prefera sa stau singura in camera , nu stiu poate vie si fetita mea cu mine si nu vreau sa am probleme.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...