Mergi la conţinut

Lista Motoveteranilor


Dan Rosca

Recommended Posts

Care e treaba cu categoriile ? poate nu inteleg bine ,pt. motoveteranii trebuie sa ai categoria A , si ceva experienta de condus pe doua rotii , dar daca cineva doreste sa fie simpatizant pt. mine e bine venit.

Simpaticii trebuie sa aiba 10 ani de A

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mintiti poporul cu televi... pardon, calculatorul. La simpatici nu este prevazut un termen anume, nici macar daca trebuie sa fie posesor de permis categoria A.

 

A glumit ! Sau nu ?! cu prietenul Danut, nu stii niciodata.  :lol2: Dar poate sa mai citeasca inca odata statutul ( codul ).

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mintiti poporul cu televi... pardon, calculatorul. La simpatici nu este prevazut un termen anume, nici macar daca trebuie sa fie posesor de permis categoria A.

iar cine stie!!!

A glumit ! Sau nu ?! cu prietenul Danut, nu stii niciodata.  :lol2: Dar poate sa mai citeasca inca odata statutul ( codul ).

logic ca a glumit! dan doreste simpatizanti semi-motoveterani din start, de la inscriere! :lol2:

Statutul spune tot!

Oricum la intalnirea din acest an vreau sa verific toate datele din lista motoveteranilor si a simpatizantilor.

cu carnetul ... rosu... in mana ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine are posibilitatea sa-ti trimita o copie scanata la o anumita adresa de mail si asa vor ramane si in format electronic. e o idee...

Aaaaaa, iar te intereseaza datele personale ? Numerele de telefon le ai, acum vrei si adresele ? Pe unde ai lucrat inainte de 89 ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...

Buna,

 

Ma numesc Daniela Petrec, nascuta in 1960 si sunt din Bucuresti.

Am obtinut permisul de conducere categoria A in august 2008 iar din septembrie 2008 conduc motocicleta Honda CBF 600S.

Doresc foarte mult sa particip la actiunile desfasurate de catre membrii Clubului Motoveteranilor, de aceea solicit obtinerea statutului de membru simpatizant.

 

Multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

Ma numesc Daniela Petrec, nascuta in 1960 si sunt din Bucuresti.

Am obtinut permisul de conducere categoria A in august 2008 iar din septembrie 2008 conduc motocicleta Honda CBF 600S.

Doresc foarte mult sa particip la actiunile desfasurate de catre membrii Clubului Motoveteranilor, de aceea solicit obtinerea statutului de membru simpatizant.

 

Multumesc!

Daniela,

 

Uite o actiune a Clubului:

http://www.pro-bike.ro/forums/topic/119146-shabla-2014/

 

Poate treci diseara la intalnirea saptamanala a celor din Bucuresti.

In zona Lujerului :

 

http://www.restaurantcasanasului.ro/index.php/contact.html

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

Ma numesc Daniela Petrec, nascuta in 1960 si sunt din Bucuresti.

Am obtinut permisul de conducere categoria A in august 2008 iar din septembrie 2008 conduc motocicleta Honda CBF 600S.

Doresc foarte mult sa particip la actiunile desfasurate de catre membrii Clubului Motoveteranilor, de aceea solicit obtinerea statutului de membru simpatizant.

 

Multumesc!

Daniela, esti bine venita!

 

Conform procedurilor trebuie sa ai un indrumator din randul membrilor activi, care sa iti dea toate informatiile legate de Clubul Motoveteranilor si de activitatea sa.

Daca deja cunosti unul sau mai multi membri, atunci e foarte bine si acel membru care va avea grija de tine, trebuie sa il faci sau sa se faca cunoscut.

Daca inca nu cunosti, atunci mergi la o intalnire saptamanala, asa cum ti-a indicat si Dan si vei cunoaste acolo mai multi membri. 

Datorita vechimii permisului de conducere, vei putea obtine doar statutul de membru simpatizant dar asta nu trebuie sa te descurajeze in vreun fel pentru ca vei avea parte de acelasi respect ca oricare alt membru.

Primirea ta in randul membrilor simpatizanti se va face la intrunirea nationala de anul viitor, in urma votului membrilor cu drept de vot.

 

 Mai multe detalii gasesti in Codul Clubului Motoveteranilor pe care poti sa il descarci din primul topic al acestei sectiuni.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am vazut afisata Lista Motoveteranilor actualizata dupa Calimanesti.

Este Anexa 1 la Codul Clubului Motoveteranilor si o gasesti la sfarsitul Codului.

Esti la pozitia 99.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Toni ! Acum am vazut anexa aceea cu tabelul unde sunt trecuti simpatizantii si observ o greseala la pozitia 103 in ceea ce ma priveste si anume : 103 Nelu - Pui de urs, 2010 Bucuresti 1968. Am permisul obtinut in anul 2006 si anul nasterii este 1961. Te-as ruga sa modifici acele cifre. Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Toni ! Acum am vazut anexa aceea cu tabelul unde sunt trecuti simpatizantii si observ o greseala la pozitia 103 in ceea ce ma priveste si anume : 103 Nelu - Pui de urs, 2010 Bucuresti 1968. Am permisul obtinut in anul 2006 si anul nasterii este 1961. Te-as ruga sa modifici acele cifre. Multumesc.

S-a rezolvat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...