Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

motorist

vand Piese Dnepr

Recommended Posts

Podul e tot mai greu cu piele de Dnepr, asa ca vreau sa le vand.

Mi-e destul de greu sa le fac poze tuturor si sa le incarc aici, asa ca pentru cine e interesat ii trimit poza cu piesa de care e interesat si concluzioneaza singur.

Am piese de motor (chiulase, cilindrii, segmenti, vibrochene, blocuri motor, capac de distributie), o cutie completa dar desfacuta in piese, fruri, rulmenti, pinioane, ghidoane, tobe home madem butucim, carburatoare k65, cabluri, rezervor,cuple, cardan.......... si lista poate continua

Deci cine e interesat si gospodar, face iarna car si vara sanie. :scooter:

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Mi-e destul de greu sa le fac poze tuturor si sa le incarc aici, asa ca pentru cine e interesat ii trimit poza cu piesa de care e interesat si concluzioneaza singur.

Am piese de motor (chiulase, cilindrii, segmenti, vibrochene, blocuri motor, capac de distributie), o cutie completa dar desfacuta in piese, fruri, rulmenti, pinioane, ghidoane, tobe home madem butucim, carburatoare k65, cabluri, rezervor,cuple, cardan.......... si lista poate continua

pe scurt, ambele chiulase, bolturi pistoane si ceva segmenti

Link la postare

Salut...pentru o pereche de amortizoare fata...vasilebutac@yahoo.com

Link la postare

buna

m-ar interesa cele doua sei , daca il mai ai (in cazul in care e modelul cu 2 sa din cauciuc)

te rog pe mail : zsak800@yahoo.com , sau tel 0745546580 , sau aici pe forum dar intru mai rar

Link la postare

M-ar interesa 2 biele. mai ai?

As dorisa stiu si dimensiunile deoarece as vrea sa le adaptez la altceva...... Poate reusesti si le masori si imi trimiti o schita.

Multumesc mult.

Link la postare

M-ar interesa 2 biele. mai ai?

As dorisa stiu si dimensiunile deoarece as vrea sa le adaptez la altceva...... Poate reusesti si le masori si imi trimiti o schita.

Multumesc mult.

salut

mii de scuze ca raspund asa tarziu, insa erau vremuri cand site-ul trimitea notificari daca se posta ceva, insa se pare ca intre timp n-o mai face :(

am biele, insa nu stiu ce dimensiuni ai nevoie si de asemeni schita la ce?

Ps: pentru o comunicare mai facila, mesajul pe PM e "sfant"

Link la postare

Buna!

Ma intereseaza o furca fata si un cadru MT16.

Multumesc!

salut

o furca nu am. un jug inferior, amortizore, alea gasim, insa complet nu.

nici cadru nu se afla in maldarul de fier :(

Link la postare

salut ...

cupla de cardan avem ?

Link la postare

salut ...

cupla de cardan avem ?

dupa cum am discutat si la telefon, maine arunc o privire sa vad daca gasesc vreo cupla in stare buna, care sa merite osteneala de a demonta/remonta roata, grup, cardan.

Link la postare

Frate, o cupla noua la Dani este 15-16 lei, cat dracu sa o vinzi sa pierzi o ora de-ampulea. Furtex, treci frate pe la mine ca-ti dau cupla noua gratis.

Link la postare

Frate, o cupla noua la Dani este 15-16 lei, cat dracu sa o vinzi sa pierzi o ora de-ampulea. Furtex, treci frate pe la mine ca-ti dau cupla noua gratis.

Bine ai grait. Sa muncesti sa demontezi, montezi si sa pui o cupla veche este nefiresc. Ma bucur ca i-ai zis si tu omului ce deja incercam si eu sa il conving

salut ...

cupla de cardan avem ?

Uite ca pana la urma s-a gasit un motociclist care sa iti dea o cupla noua, nu o vechitura cu un cauciuc probabil imbatranit cum puteam gasi eu (o puteai folosi o vreme insa munca nu ar fi meritat). Noroc si s-o folosesti cat mai mult.

Ps; inca vreau sa scap de tot depozitul de fiare de nipra. Preturi simbolice .........

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.