Mergi la conţinut
Cesar

vand Orice Consumabile - Ulei, Filtre, Bujii Ngk La Cel Mai Mic Pret

Recommended Posts

Pune o intrebare si iti dau in cel mai scurt timp raspunsul.

Poate gasesti in alta parte cu un leu doi mai ieftin un bidon de ulei insa in pretul meu iti fac si un "montaj" la ulei si filtru. biggrin.gif

Caucucuri de orice tip, marca si dimensiune - Montajul si ECHILIBRAREA incluse.

Placute de frana cu tot cu servisarea etrierilor la pachet: Carbone Lorraine, SBS, Ferrodo, EBC, etc.

Uleiuri: Motul, Motorex, Castrol, Bel Ray. cu "Montaj" inclus biggrin.gif

Bujii NGK la cel mai bun pret de pe piata - de ce? Treaba mea biggrin.gif De exemplu un set de NGK IMR9C-9H care este pe piata 100 de euro, la mine costa 299 de lei. biggrin.gif

Lista poate continua... ma gasiti pe PM sau YM - bcesar16 sau telefon 0722 620 397.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Aduci si alte piese, mai dedicate? In primavara bag motorul in service si am nevoie de garnituri de chiuloase, cablu de vitezometru si acceleratie, placute pentru tambur la spate, ulei, filtru si posibil filtru de aer k&n. Pentru o Hnda vt600c pc21 din '94. Stiu ca faci si service, dar faci si ce as avea nevoie?

Link la postare

Da, orice piesa de motor ai nevoie. Schimb si garnituri si tot ce trebuie. Am un nou spatiu acum. Nu-ti recomand filtru KN pt motoreta ta ca nu e de sport si bagi inutil praf in motor. Sunt si uleiuri si filtre si placute si saboti si cabluri, orice :D

Vorbim pe messenger.

Link la postare

Salut , zi`mi si mie un pret la Motul 5100 si 7100 10w40 (4l) daca ai , daca poti sa imi raspunzi aici ca nu pot sa citesc mesajele private..mersi

Link la postare

nu pot sa citesc mesajele private

Nici eu :D

Pentru ce motoreta, din ce an, mergi cu ea in oras sau mergi oras/afara sau exclusiv in afara orasului?

Iti rezolvam si problema mesageriei.

Link la postare

Motoreta este un CBR F4 , 2000 , merg si in oras mult..dar mai ies si in plimbari mai lungi prin afara orasului , nu merg reising , mersi. :)

Link la postare

buna.fa si mie o oferta la un kit de lant pentru un kawasaki gpz 500s,model 1995(cel cu frana spate disc).multumesc

Link la postare

Vorbim saptamana viitoare cand ma intorc de la Serres. Imi cer scuze dar am fost extrem de ocupat si incepand cu dupamiaza asta plec din tara.

As vrea 3L de ulei Motul 20W40 (si alternativa 10W40), care este pretul?

De asemenea ma intereseaza pentru Yamaha Tenere un filtru de ulei si o bujie (codul NGK este DR8EA-9).

10W 40

Tenere (sau supertenere)din ce an? Codul de bujie este DR7ES pana in 85 si DPR7EA9 pana in 91.

Link la postare

Vorbim saptamana viitoare cand ma intorc de la Serres. Imi cer scuze dar am fost extrem de ocupat si incepand cu dupamiaza asta plec din tara.

10W 40

Tenere (sau supertenere)din ce an? Codul de bujie este DR7ES pana in 85 si DPR7EA9 pana in 91.

XTZ660.

DR8EA-9 pentru 96-99, a mea este din 98. Am vorbit si la telefon.

Am si codul de la Champion, RA2HC.

Link la postare

Un pret ptr un set de bujii iridium pentru honda cbr900rr 1999 te rog.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.