Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

MAD MAN

vand Piese Rf 900 /95 Sau Se Vinde Intreg

Recommended Posts

SUZUKI RF 900 / 95 /77 MII KM / Motorul este inmatriculat ARE TALON CARTE NU ARE ITP SI ASIGURARE dar nu se merge cu el fiindca nu are carenele originale sunt facute din fibra se vinde cu 550 euro

Motorul are totul nou in el deoarece scotea fum si am crezut ca s-au dus segmentii si am schimbat tot : garnitura de chiulosa ,segmenti ,semeringuri supape,si alte semeringuri si garnituri de pe tot motorul initial am cheltuit cam 400 euro sa il fac faza cea mai tare e ca nu trebuia segmentat el scotea fum de fapt datorita semeringurilor de la supape dar asta am constata dupa ce am demontat cind am avut toate piesele sa fac motorul .

Motorul inca nu este suit pe cadru la loc ca nu am avut timp si nici nu am mai vrut sa il fac la loc ma gindeam sa il fac streetfighter am inceput ceva de la codita dar nu am mai avansat cu lucrarea vreau sa il dau si sa il termine de facut cel ce il va lua se da cu toate piesele care sunt pregatite pentru a se modifica :

-codita cu suport de numar si lampi de semnalizare de R 6

- ghidon

-inaltatoare ghidon

-palca intermediara

-fise de la bujii sun t noi

-la carburatore sau schimbat membranele si cuiele ( nu erau stricate s-au schimbat ca erau uzate)

-presetupa la pompa de apa noua

-conducte,furtune apa toate noi

-furtune presiune ulei noi

-ambreiaj nou

SAU SE DEZMEMBREAZA NUMAI DACA SUNT MAI MULTI DORITORI

Cred ca daca as avea rabdarea sa il vind pe bucati as lua mai mult pe el.

Detalii pe (bygfan99@yahoo.com)

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

SUZUKI RF 900 / 95 /77 MII KM / Motorul este inmatriculat dar nu se merge cu el fiindca nu are carenele originale sunt facute din fibra se vinde cu 550euro

Motorul are totul nou in el deoarece scotea fum si am crezut ca s-au dus segmentii si am schimbat tot : garnitura de chiulosa ,segmenti ,semeringuri supape,si alte semeringuri si garnituri de pe tot motorul initial am cheltuit cam 300 euro sa il fac faza cea mai tare e ca nu trebuia segmentat el scotea fum de fapt datorita semeringurilor de la supape dar asta am constata dupa ce am demontat cind am avut toate piesele sa fac motorul .

Motorul inca nu este suit pe cadru la loc ca nu am avut timp si nici nu am mai vrut sa il fac la loc ma gindeam sa il fac streetfighter am inceput ceva de la codita dar nu am mai avansat cu lucrarea vreau sa il dau si sa il termine de facut cel ce il va lua se da cu toate piesele care sunt pregatite pentru a se modifica :

-codita cu suport de numar si lampi de semnalizare de R 6

- ghidon

-inaltatoare ghidon

-palca intermediara

-fise de la bujii sun t noi

-la carburatore sau schimbat membranele si cuiele ( nu erau stricate s-au schimbat ca erau uzate)

-presetupa la pompa de apa noua

-conducte,furtune apa toate noi

-furtune presiune ulei noi

-ambreiaj nou

SAU SE DEZMEMBREAZA NUMAI DACA SUNT MAI MULTI DORITORI

Cred ca daca as avea rabdarea sa il vind pe bucati as lua mai mult pe el.

Detalii pe (bygfan99@yahoo.com)

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.