Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

LaserFrate

cumpăr Cumpar Motor 350Cc+ Acidentat/defect

Recommended Posts

Cumpar motor 350cc+ Incepand de la comuniste(Ijh java 350 1-2 pistoane 2 timpi) pana la viteziste de 1000cc+

Vin or unde in tara sa fac pic up si platesc cash .

Ofer 400 euro max . 600e pt motoare in V nu ma intereseza acte asigurare etc ... o vreau sa fac un chopper

Mai cumpar urmatoare un rezervor tip lacrima / o sa pe arcuri

4 carburatore bune 1000cc

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

La 80 km de tine, in Gorj, asteapta o Jawa cu tendinte de chopperire, pentru care nu mai am timp si bani sa o termin.

Am copie dupa cartea ei, un act de vinzare cu martori, dar fostul stapin a radiat-o intre timp si mi-a promis ca-mi trimite dovada de radiere, insa cred ca a uitat. Sincer, nici io n-am insistat! Nu ar fi imposibil de gasit si de perfectat cu actele, fiindca ii am adresa, telefonul...si tipul este tinerel si vinjos, sta linga Orsova!

Io m-am apucat sa-mi readuc la viata si vechea mea iubire, adica CZ-ul Sport din urmatoarea poza (cel din fata Jawei), fara sa stiu cite voi intimpina cu procuratul pieselor si reparatul ei. Asa ca va trebui sa renunt la Jawa. Pretul este de 900 lei negociabil, pret in care intra si gramada de piese pe care le mai am la ea. Daca te intereseaza, putem negocia incit sa nu fie nemultumiri de nici-o parte!

post-32226-0-82878300-1297535833_thumb.j

Link la postare

Momentan eu nu sunt in tara ,sunt dupa niste scule afara . O sa ajung in jur de 3 saptamani . Promit ca ajung sa O vad

Imi place cum arata . Cu actele stai calm .. Pt ca merg pe cadre aduse de afara cu numere de afara ... pt ca nu vreau sa ma salte arr-ul

(Astept si alte oferte vreau ceva usurel pt domnita mea ,Altceva mai suparat pt mine II loc de 2 -3 )

Si niste poze cu ceva in lucru o sa fie pt la vara gata.

post-33672-0-72020700-1297598950_thumb.j

post-33672-0-30964000-1297598965_thumb.j

Link la postare

Am si eu un motor de suzuki GS 400cc, doi cilindri, 4 supape pe cilindru, cu instalatie electrica si roti de GSXF 750cc. Ptr informatii - tel. 0748240107

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.