Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

happy_boy

vand Dezmembrez Zx4R,gpz500,srad,rf400

Recommended Posts

Carena fata, far si suport bord pt RF400 sau cred ca merge si de pe 600?

lasand la o parte cretinismul situatiei - in sensul ca e stupid in general ce se intampla, ca d-astia prolifici la anuntzuri (ca la o multime de topice sa dai acelasi raspuns te intrebi daca nu cumva-s iepuroaice si ei si tot neamul lor) eu tot nu inteleg de ce p-astia cu dezmembrari dubioase nu-i ...... ........ si nu le dati reject de pe forum. de ce?

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

lasand la o parte cretinismul situatiei - in sensul ca e stupid in general ce se intampla, ca d-astia prolifici la anuntzuri (ca la o multime de topice sa dai acelasi raspuns te intrebi daca nu cumva-s iepuroaice si ei si tot neamul lor) eu tot nu inteleg de ce p-astia cu dezmembrari dubioase nu-i futeti in gura. si nu le dati reject de pe forum. de ce?

Daca m-ai lamuri ce ai vrut mai exact sa spui cu raspunsul asta, poate te-as intelege...in primul rand nu ma ocup de dezmembrari, doar cautam niste piese. Lamureste-ma si pe mine ce ai vrut sa spui ca sa stiu cum abordez situatia si cum sa raspund la un astfel de vocabular.

Link la postare

lasand la o parte cretinismul situatiei - in sensul ca e stupid in general ce se intampla, ca d-astia prolifici la anuntzuri (ca la o multime de topice sa dai acelasi raspuns te intrebi daca nu cumva-s iepuroaice si ei si tot neamul lor) eu tot nu inteleg de ce p-astia cu dezmembrari dubioase nu-i futeti in gura. si nu le dati reject de pe forum. de ce?

Nu stiu cu ce ti-am gresit si daca ne cunoastem,dar iti garantez ca am acte pentru fiecare motocicleta dezmembrata,pot face oricand dovada la orice ora cu contracte de vanzare cumparare,fiscal,finciar,cadre serii tot ce vrei tu.Numarul de telefon care apare in posturi si pe site este inregistrat cu date reale.Site-ul este inregistrat pe aceiasi adersa,acetele de provenienta ale motocicletelor contin aceiasi adresa si am copii dupa toate actele cu cadre vandute!Daca ai si alte nelamuri te invit sa suni la numarul din semnatura si sa iti pun la dispozitie sa verifici tot ce am scris mai sus dupa care astept niste scuze de la tine pentru jigniri gratuite!

Link la postare

Nu stiu cu ce ti-am gresit si daca ne cunoastem,dar iti garantez ca am acte pentru fiecare motocicleta dezmembrata,pot face oricand dovada la orice ora cu contracte de vanzare cumparare,fiscal,finciar,cadre serii tot ce vrei tu.Numarul de telefon care apare in posturi si pe site este inregistrat cu date reale.Site-ul este inregistrat pe aceiasi adersa,acetele de provenienta ale motocicletelor contin aceiasi adresa si am copii dupa toate actele cu cadre vandute!Daca ai si alte nelamuri te invit sa suni la numarul din semnatura si sa iti pun la dispozitie sa verifici tot ce am scris mai sus dupa care astept niste scuze de la tine pentru jigniri gratuite!

Omule....nu cred ca are rost sa dai atatea explicatii unui individ care se crede probabil un geniu neinteles...bine...mai mult neinteles, ca geniu nu cred dupa modul de mahala in care s-a exprimat. Si mie mi-a dat aceasta replica la toate postarile, astept de asemenea un raspuns cu lamuriri ca sper totusi ca poate n-am inteles eu bine ce a vrut sa zica prin acel mod incoerent si ofensator de exprimare. Daca intri la postarile lui o sa vezi ca s-a mai bagat in seama cu un alt user tot cu aceeasi replica de usa cortului...probabil atat stie, nu cred ca are rost sa te stresezi pt astfel de indivizi. Am pretentii de la admini sa ia atitudine fata de acesti indivizi, dar vad ca nu sunt observate aceste probleme.

Link la postare

Domnilor, vă rog să fiți mai cu băgare de seamă la exprimare!!! Chiar dacă ești enervat/supărat de o situație, aici pe forum și ar fi frumos și pe stradă (și peste tot) din bun simț și respect să ne adresăm cel puțin decent dacă nu se poate amabil sau politicos....

Respectul ți-l construiești în ani și-i frigi un șut în secunde....

Vă rog frumos!

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.