Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

danuTz_636

vand Kawasaki 636

Recommended Posts

DE VANZARE KAWASAKI 636 ,AN DE FABRICATIE 2004,21000 KM,TOBA TERMIGNONI,CONSUMABILE SCHIMBATE RECENT(FILTRU,ULEI,PLACUTE).PRET NEGOCIABIL 3300; TEL:0722272228

iti ofer 2700E :thumbsup: una din 2005 ajunge la 3000.... asa k 2700 mi se pare un pret bun, ce spui?

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

iti ofer 2700E :thumbsup: una din 2005 ajunge la 3000.... asa k 2700 mi se pare un pret bun, ce spui?

Eu nu am reusit sa gasesc una din 2oo5 la pretul ce-l pretinzi tu ca "ajunge". Poti argumenta cu exemple?

Link la postare

http://bikeshop.ro/motociclete/anunturi-vanzare-motociclete-second-hand-kawasaki-zx%20636%20r-din-2005-355458.html

uite exemplul.... si sunt o gramada in stare aasta , tb doar sa cauti...( dak mai vrei iti mai trimit )

:thumbsup:

pretul nu-l face nicodata vanzatorul, mereu cumparatorul are ultimul cuvant de spus !!!

Eu nu am reusit sa gasesc una din 2oo5 la pretul ce-l pretinzi tu ca "ajunge". Poti argumenta cu exemple?

http://bikeshop.ro/motociclete/anunturi-vanzare-motociclete-second-hand-kawasaki-zx%20636%20r-din-2005-355458.html

cauta mai mult , cauta si pe alte situri.... :yes:

Link la postare

uite exemplul.... si sunt o gramada in stare aasta , tb doar sa cauti...( dak mai vrei iti mai trimit )

:thumbsup:

pretul nu-l face nicodata vanzatorul, mereu cumparatorul are ultimul cuvant de spus !!!

cauta mai mult , cauta si pe alte situri.... :yes:

Vorbeste cu omul cu moto din 2005 cea rosie , ca o lasa la 2700.

Eu am negociat cu el si o lasa.

Link la postare

si o cumperi sau astepti sa ti-o dea pe gratis??? eventul sa iti mai dea si niste bani

Link la postare

=)) ai negociat asa la misto de dragu negociatului sau o cumperi? peace

scuze de off-topic.arata bine kawi tau dar unde sunt semnalizarile? a fost cumva si putin pe pista? :tongue:

Link la postare

@Adam X : Aia rosie are 30.000 km si mai conteaza si starea ! Fiecare vinde mobra cu cat vrea

P.S : Ultimul cuvant il are vanzatorul nu cumparatorul ca nu ti-o dau la cat vrei tu ci la cat cer eu !

Link la postare

serios???? te-ai gandit mult pana sa faci afirmatia asta???? doamneee. in plus uitate si ce accesorii are etc.cred ca multi dintre voi postati doar de dragul de a posta...prostii de cele mai multe ori.

Link la postare

@Adam X : Aia rosie are 30.000 km si mai conteaza si starea ! Fiecare vinde mobra cu cat vrea

P.S : Ultimul cuvant il are vanzatorul nu cumparatorul ca nu ti-o dau la cat vrei tu ci la cat cer eu !

si ce o sa faci? :)) o sa-mi bagi mana-n buzunar sa iei restul pana la cat vrei u?:)) Cred k nu , o sa mai stai 10 ani cu el pana pana-l dai.

si fiecare cere cat vrea pe motor.. dar nu inseamna k si primeste :), pana isi vinde " comoara" mai dureaza.

Link la postare

Barosanee !Bossule tu care esti boss cu 2500 in buzunar ,daca un 2005-2006 "ajunge" cum spui tu , la 3000 si mai ai si nesimtirea sa bagi link in topicul omului ,eu nush de ce n-o cumperi p aia !! Nu fi ipocrit ,lasa omul sa-si vanda marfa.Ce dracu !

Link la postare

Barosanee !Bossule tu care esti boss cu 2500 in buzunar ,daca un 2005-2006 "ajunge" cum spui tu , la 3000 si mai ai si nesimtirea sa bagi link in topicul omului ,eu nush de ce n-o cumperi p aia !! Nu fi ipocrit ,lasa omul sa-si vanda marfa.Ce dracu !

Sunt interesat de " marfa " lui de asta m-am bagat in seama , i-am oferit un pret si am dat un exeplu , pt. asta nu trebuie sa se supere , caut un motor in jur de 2500E dar asta nu inseaman k tb sa fie fix 2500 ....

Link la postare

Bai Nyt, ma dezamagesti. :D 21.000km in atatia ani? Sa fim seriosi. Eu nu acuz vanzatorul, doamne fereste ... dar sunt convins ca si el la randul lui a fost prost informat despre km reali.

Link la postare

Bai Nyt, ma dezamagesti. :D 21.000km in atatia ani? Sa fim seriosi. Eu nu acuz vanzatorul, doamne fereste ... dar sunt convins ca si el la randul lui a fost prost informat despre km reali.

Man,nu ma intereseaza sincer ! Nu fac politie forumistica ! :wacko: Eu vorbeam de cerere-oferta ,preturi practicate etc ! ;)

Link la postare

2005 la "numai" 3000 si o lasa la 2700 pffff mai sa fie....Unii chiar merita sa si-o "ia".....alearga dupa chilipiruri pana unde "se agata harta in cui" ca sa cumpere o motocicleta cu pret "cinstit"....muuult mai "cinstit" decat se vinde afara , iar cand au cheltuit o groaza de bani pe drum gasesc o motoreta ce nu prea aduce cu "chilipirul" din poza.

Eu unul daca as vrea sa cumpar un motor as fi mai atent la poze si mi-as pune ceva intrebari cu privire la o mobra care se vinde astazi dar poza este de acum aproape 5 ani....sau poate nu a mai mers din octombrie 2006 de cand s-a terminat leasingul si atunci se explica si km... ca sa nu mai vb de continutul anuntului....omul nici nu stie ca 636 are 636 cmc nu 600....

Lasa omul sa-si vanda 2004-le ca oricum este muult mai plauzibil decat 2005-ul ala....la kilometraj ma abtin....am spus de multe ori ca cel mai important lucru este intretinerea si starea motocicletei nu kilometri afisati care pot fi reali sau nu.

Link la postare

Arata super bine mobra il stiu pe baiat merge super ok cu ea nu e o mobra care sa vada o roata eu o recomand pentru cine vrea sa isi ia ceva oki si sa nu mai bage o gramada de banii dupa. Si cu 2005-2006 e cam vis 3000 e l-am dat pe al meu cu 4000 nu mai departe de decembrie asa ca ala la 3000 nu poate sa fie decit o cazatura sau cel mult un cazan. Si pentru proprietar sal. Sint robert cu zx6r 2006 ala negru ma stii acum m-iam luat un zx10r 2007 acum e in lucru e grava rau spor la vinzare si nu te grabi sa o dai pe nimic.

Link la postare

Arata super bine mobra il stiu pe baiat merge super ok cu ea nu e o mobra care sa vada o roata eu o recomand pentru cine vrea sa isi ia ceva oki si sa nu mai bage o gramada de banii dupa. Si cu 2005-2006 e cam vis 3000 e l-am dat pe al meu cu 4000 nu mai departe de decembrie asa ca ala la 3000 nu poate sa fie decit o cazatura sau cel mult un cazan. Si pentru proprietar sal. Sint robert cu zx6r 2006 ala negru ma stii acum m-iam luat un zx10r 2007 acum e in lucru e grava rau spor la vinzare si nu te grabi sa o dai pe nimic.

Salut

Normal k te stiu :D

MS PT COMM.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.