Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

higheaven

vand Schimb Mazda Rx8

Recommended Posts

Vand / schimb

Mazda RX8, 231 cp, an fabricatie 2004, 70ooo km, ABS, geamuri si oglinzi electrice, climatronic, volan reglabil cu comenzi, tapiserie piele cu incalzire in scaune reglabil electric, sonorizare bose, controlul tractiunii, inchidere centralizata, alarma, airbag, radio/CD, servo directie, xenon, senzori ploaie, ESP, proiectoare ceata, jante aliaj, folie omologata, parbriz incalzit, stare impecabila, pret: 8.500 €, ~0722504402~

.....cu o motocicleta de viteza dupa an de fabricatie 2oo3 de preferat 6oo,636,750 cmc(sau zx9 dupa 2ooo)

Accept si motociclete cazute sau revopsite, dar ca sa nu primesc oferte de schimb supraevaluate, ca referinta, acesta este anuntul de vanzare cu ultima motocicleta ce am vandut-o:

GsxR K6 - 3900euro

multumesc

post-6212-0-19554100-1298476816_thumb.jp

post-6212-0-39036200-1298476827_thumb.jp

post-6212-0-35876000-1298476842_thumb.jp

post-6212-0-19526500-1298476849_thumb.jp

post-6212-0-36485000-1298476859_thumb.jp

post-6212-0-98018300-1298476894_thumb.jp

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

ofer un Suzuki Gsx-r 750-2007.

Nu, multumesc. Caut ceva pentru amatori de strada, nu pentru profesionisti de pista.

Link la postare

Salut !

Cum sta cu compresia masina ?

Din cate stiu eu , fara o intretinere "ca la carte" pe la 80.000 cam arunci la gunoi rotativ-ul .

Link la postare

Din cate stiu eu , fara o intretinere "ca la carte" pe la 80.000 cam arunci la gunoi rotativ-ul .

Ai dreptate cu intretinerea versus fiabilitate la wankel, insa daca esti interesat de masina esti liber sa o supui la orice fel de teste doresti, masina funcioneaza perfect si este in parametrii ideali de functionare.

Link la postare

Salut !

ai aruncat bombita :D si eu vroiam sa intreb dar nu dispun de $$ asa ca m-am abtinut :D

Link la postare

ai aruncat bombita :D si eu vroiam sa intreb dar nu dispun de $$ asa ca m-am abtinut :D

Motoarele astea se duc pt ca in ciuda uleiului recomandat, romanu baga altceva, ca stie el ca e "mai bun"

Link la postare

tin sa te contrazic........... chiar si cu uleiul recomandat de producator....... tot recomandat de constructor e sa refaci motorul la 80.000 km, ca mai merge 10-20.000 km asta e partea a 2-a .......ca asa e romanul

Link la postare

Salut !

pai daca acum are 70.000 cat mai vrei s-o tina ? gata. .se apropie termenul de facut motorul.. la vanzare cu ea ;)

m3 rules ;)

Link la postare

tin sa te contrazic........... chiar si cu uleiul recomandat de producator....... tot recomandat de constructor e sa refaci motorul la 80.000 km, ca mai merge 10-20.000 km asta e partea a 2-a .......ca asa e romanul

Daca ai vreo contradictie argumentativa ar putea fi de luat in seama.

300ooo km se pot rula linistit cu wankelul fara probleme, daca e intretinut corect.

pai daca acum are 70.000 cat mai vrei s-o tina ? gata. .se apropie termenul de facut motorul.. la vanzare cu ea ;)

m3 rules ;)

Esti cunoscator in rulaj, uzura motoare, mecanica, sau doar chitibusar ?

Link la postare

Esti cunoscator in rulaj, uzura motoare, mecanica, sau doar chitibusar ?

am tras decat o concluzie si am facut un calcul simplu,mai departe intelegi ce vrei ;)

am avut rx8 acum 4 ani... daca a venit vremea sa-l mariti , te inteleg

Link la postare

am tras decat o concluzie si am facut un calcul simplu,mai departe intelegi ce vrei ;)

am avut rx8 acum 4 ani... daca a venit vremea sa-l mariti , te inteleg

asta-i cea cu motor WANKEL?

E frumushica , pacat de "hibe" !

:biggrin:

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.