Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

mihailo33

vand Vand Schimb Suzuki Gsxr 750 Schimb Cu Suzuki V-Strom Dupa 2002

Recommended Posts

Hai ca vine vara.....Suzuki 750 din 2001 150 CP 20000 km motorul merge si arata impacabil capac monopost+saua pasager,kit de lant nou ,baterie noua , placute , filtre toate noi, multe modificari aprindere ,galerie ,toba, frana fata , se poate vedea in buc .

Pret 3300 Euro , discutabil.

Schimb cu Suzuki v-strom dupa 2002

post-11471-0-39654100-1298510540_thumb.j

post-11471-0-65512300-1298510547_thumb.j

post-11471-0-65134400-1298510554_thumb.j

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Vai de capul meu ce gume are....

=)):Jumpy:

Nu m-am putut abtine sa nu rad la replica asta. Si ai mare dreptate in ce ai zis. :scare:

Link la postare

Ms , esti foarte dragut, Adevarata atitudine de moderator :thumbup:

Corect. Nu stiu cum sa zic dar.... prezinti o motoreta sport la vanzare. Foarte frumos. Taraba este gratuita. Minunat, nu?

Acu... zic si eu ca fraierii astia de utilizatori pro-bike au mai vazut si ei motorete la viata lor.... zic doar. Sunt sigur ca n-au vazut motorete niciodata :D Dar nu e adevarat, sunt unii chiar experti. Foarte important aspectul la motocicleta sport - gumele. Desigur stii si tu asta. Sa mai zic ceva? :D Ce ai tu pe motoreta? Cauciucuri sau ... lemne? :D

Acum ai vazut ce inseamna moderator. Cum vine vorba asta "moderator"? Adica vorbim despre motocicleta, despre ce se vede, despre ce este evident. Nu injuram, nu pacalim, nu vorbim despre bani. De aia eGzista forum, ca sa vorbim.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.