Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Nervulet

vand Placute Frana Noi Pentru Toate Tipurile Moto Cat Si Pentru Scootere

Recommended Posts

ATENTIE - VANZATOR NESERIOS

Saptamana trecuta mi a oferit spre vanzare faruri de yamaha spunand ca singurul defect este o ureche de prindere rupta si lipita.

Farurile au venit prin curier fara a putea sa le vad inainte sa le platesc. Cand am deschis coletul, surpriza.. farurile erau crapate si lipite in multiple locuri, aveau componente lipsa, practic erau reconstruite. In plus, am platit cu 100 lei fata de pretul pt care ne am inteles initial...

L am intrebat pe om de ce m a pacalit, spunandu mi ca farurile nu sunt crapate cum spun eu, ca sunt bune, ca daca vreau sa le trimit inapoi sa o fac, dupa 5 minute ca nu le mai vrea inapoi...tiganisme cu alte cuvinte. De atunci nici nu imi mai raspunde la mesaje. Nu i doresc decat sa se 'imbogateasca' cu acei 150 de euro pe care i am platit pt faruri.

Practic mie imi trebuiau doar geamurile farurilor care sunt lipite in aproape toate prinderile, deci nici pe acelea nu le pot folosi...

Asa ca aveti mare grija la ce comandati de la acest user pentru ca ce tie nu ti place altuia nu i face.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.