Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

mitracatalinpetrica

vand De Vanzare Ktm 250 Exc Stare Impecabila

Recommended Posts

motorul are mai multe accesorii toba cap coada PRO CIRCUIT furtune racing de silicon reglaj manual al telescoapelor Consumabilele noi toate lant pinioane cauciucuri +aparatoare toba +scut de aluminiu

lam folosit doar de plimbare se poate vedea pe carene arata si merge impecabil nr de tel 0733989999

anul de fabricatie 2009 :thumbsup:

postez si seria de sasiu ca sa se poata verifica anul si tot istoricul motocicletei :>>> VBKGSA2079M246754

post-32198-0-28590500-1299315289_thumb.j

post-32198-0-20671700-1299315324_thumb.j

post-32198-0-25684200-1299315345_thumb.j

post-32198-0-06819300-1299315385_thumb.j

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

frate, arata bine, dar mai merg povestile astea cu "folosit hobby" etc?

o fi plasticele noi, dar lateralele de la motor, la cutie si ambreiaj sunt harsaite de numai. se zgarie mai tare aluminiul decat plasticul?

hobby ...

si arata foarte bine si hand guard -urile, ca s noi... dar inainte aveai altele, care se fixau in ghidon, care nu prea aratau ele fain, nu? ca daca ne uitam la gripuri ce uzate sunt... bine ca hand guardurile sunt bune.

Link la postare

domnule stancoviciu in legatura cu lateralele ca sunt zgariate daca ai avut breodata un motor nou ai fi stiut ca la prima iesire ele se zgarie din cauza cizmelor si a crengilor etc....asta daca crezi ca plasticele sunt schimbate ....iar in legatura cu hobby daca nu sunt profesionist si daca nu particip la concursuri sau fac parte dintrun club cum ar trebui sa zic ???dami tu o idee ..........motorul la-m primit de nou din america nici macar o zgarietura si este din 2010 la mine modelul este 2009 am serie de sasiu ca sa se poata identifica .....oricum este singurul de pe net la un pret acceptabil si ff intretinut crede-ma ca imi place ca atunci cand ies cu motorul sa nu am probleme la nimic....asta doar de hobby stau 2 zile in timpul saptamanii si il dichisesc cum stiu eu mai bine ....il band pt ca vreau 300 in 2 T ......:D

Link la postare

Salut,te intereseaza un schimb ktm exc 200 2008? il am aici pus la 3900:) din rm.valcea.Vreau ceva mai mare si cred ca 250 e perfect,300-le e prea mare gandestete si dami un raspuns!Mersi

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.