Mergi la conţinut
Autentifica-te  
Race-Events Germany

Race Evenimente In Germania

Recommended Posts

Fa. Vlad Race Event

invita toti Motociclisti Amatori de Race la Circuitele din Germania

Circuite : Nürburgring GP Curs si Nordschleife

Gp Curs Nürburgring 38 Euro de Persoana .

Termene 2011

Nordschleife: Preturi : ca. 24 Euro / Runda -de 21 km

Termene 2011 Luni - Vineri 09:00–17:00

Hockenheim Ring : Preturi: 15 min. 12 Euro Max. 90 DB !

2 Instructori cu Experienta de Race

Instructiuni Teoretice pentru pregatire de circuit

Excursii pe unele dintre cele mai frumoase sosele din Europa

Servicii Mecanice

Evenimente Gratare :thumbsup:

Link Sosele din Zona :

Link Circuit GP Curs Nurburgring:

Link Nordschleife Nürburgring:

-------------------------------- Unul dintre cele mai grele Circuite din Lume 21 km Adrenalina Pura GARANTAT !!!!!!

Preturi : Instructor

Preturi 220 Euro der Pers. 8 Zile Pentru Instructor Sosea & Circuit

Cazare pe Noapte / Ca. 30 Euro

Puteti Pleca si cu noi din Romania pentru 1300 Euro in care include Totul va luam de acasa + Motocicleta !!!

Deci 1300 Euro complet TOTAL !!!

8 Zile Total + Toate Serviciile

Sau calatoriti personal pana in Germania si va asteptam la Köln

Pentru primi clienti gratuim 1 Tur a 24 euro pe Circuitul Nürburgring Nordschleife

Va garantam un Concediu de Race de mare Placere

Nu o sa regretati !

Va rugam Seriozitate

Tel Romania : 0722514049

Tel Germania : +49 177 40 10 510 sau vladtransporte@yahoo.de messenger

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Pai am fost in Tara anul trecut si vreau sa zic ca jale sa conduci cu motorul in Tara .Avem o Tara superba dar nu avem Sosele . Pacat ca am vazut ca Motoare sunt destule de Performanta in Romania..Eu sunt in Germania de 20 Ani si lucrez cu Fa. Dunn Racing de 3 Ani impreuna.Deci oferim ceva seriozitate zic eu..Si de ia am zis sa va aducem in Germania sa vada fiecare in rand ce ii poate Pielea si Motorul .

Ce insemana sa te duci pe tine personal si Motorul tau la Limita cu Instructori Profesionisti cu Exprerienta de Circuite .

Si nunmai Circuitele sunt de vazut si zona West Germnia intra in Pret + Excursii etc...

Merita !

Link la postare

Bai nenica asta e chestie tare!!! Recunosc, pana acum n-am gandit-o ca pe un concediu race, dar cine stie?! E de luat in calcul. Pana la urma Nürburgring e circuit tare, asa am auzit n-am fost vreodata pe acolo. Ce s-o mai lungesc, e o chestie la care ma voi gandi!

Intrebare: Trebuie sa existe un numar minim de participanti, astfel incat oferta ta sa fie valabila sau e o chestie individuala? Daca oferta sta in picioare chiar si pentru un singur participant, atunci e OK. Daca nu, nu cred sa se puna in practica prea curand. Adica, sa privim lucrurile in fata! La ce pret se vand/cumpara motoretele de viteza in Ro, nu prea vad curand multi participanti la Nürburgring...

Bafta

Link la postare

Salut !

Deci cum e treaba ! .

Pentru 1 Persoana nu putem pleca din Romania e clar. !

casa se merite si pentru noi plecam de la 4 Clienti in sus Plecati cu noi .

Altfel pe propie Calatorie

Daca va strangeti cu mai Multi si aveti Posibilitatea de Transport Motocicletele e mai jeftina toata treaba pentru voi !

Pe Propie calatorie va costa : Intructorul 220 Euro de Persoana pe 8 zile

Cazare intre 30-40 Euro pe noapte

Mancare ca. 25.30 Euro Pe zii de Persoana

Benzina ca.20-25 Euro pe zii

Si preturile de sus pentru cicuite , si ce mai e

Va asteptam :thumbsup:

Link la postare

frumos...:thumbup: preturi bune,pai iti dai seama astia in rosbk cer 500 euro si nu ai nici o facilitate,e jale .....

Unde vezi tu taxa de 500 euro/etapa la rosbk? In afara de Brno, care costa foarte mult si nu este alta posibilitate de mai ieftin (gen se da moto gp acolo....)

On topic....Frumos, frumos! :)

Link la postare

Unde vezi tu taxa de 500 euro/etapa la rosbk? In afara de Brno, care costa foarte mult si nu este alta posibilitate de mai ieftin (gen se da moto gp acolo....)

On topic....Frumos, frumos! :)

trece la alt subiect...uite mai aici preturii,voi visati inca la rosbk.....mergeti acolo.......hai pa

Link la postare

Cum am scris mai la inceput :) Pentru Fanatici si Pasionati de Circuite si Viteza o treaba misto :) In special pentru Motociclisti care vor sa Piloteze sub Situatie de Competitie.Avem Cursuri de Incepatori , Avansati si Performanti dar asta ramane de vazut ;) . In General Chestia asta cuprinde si Excursii pan Zona KÖLN / BONN , Olanda,Belgia si Luxemburg este o Zona foarte frumoasa se numeste Eifel ( baga la Google Eifel Deutschland ) .

Batetiva Joc de Anvelope dar nu de Viata voastra.

Va salut !

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.