Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

ursulach3

vand Yamaha R6 2007 Fiat

Recommended Posts

salut.

e facuta de tine rossi replica sau asa ai cumparat-o?

replica de mn

mersi

yamaha r6 2007 fiat

primul propietar,

3 chei ,18mii km,bixenon crashpaduri filtru aer k&n  pret 4700e

0722381727

sau schimb cu masina motorina dupa 2006

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

fara suparare, iti dai si tu seama ca motocicleta in starea asta nu valoreaza 4700 euro... mai bine cumpara un cadru bun, am vazut eu unul pe bikeshop, cu acte in regula.

Link la postare

razvan, te rog nu mai face glume ca iti da si tie 500 de euro sa "ii lasi" in pace.nu doar cadru trebuie schimbat, ci si rezervorul, carenele si inca o punga de piese de pe ea.trebuie sa investesti cateva mii de euro sa o aduci la o stare ok sa nu mai spun ca foarte probabil cazaturile au fost luate pe pista si aici mai poti lua in calcul si alte posibile probleme la motor, distributie, cutie de viteze...bla bla-uri d'astea ieftine + cateva sute de euro in functie de starea tuturor consumabilelor...asta nu mai e motocicleta de reparat, ci de vandut pe piese sau facuta de pista...

in fine, oferta mea ramane valabila, cand te plictisesti de facut glume cu preturi de 4700 de euro da te rog un semn!

Link la postare

razvan, te rog nu mai face glume ca iti da si tie 500 de euro sa "ii lasi" in pace.nu doar cadru trebuie schimbat, ci si rezervorul, carenele si inca o punga de piese de pe ea.trebuie sa investesti cateva mii de euro sa o aduci la o stare ok sa nu mai spun ca foarte probabil cazaturile au fost luate pe pista si aici mai poti lua in calcul si alte posibile probleme la motor, distributie, cutie de viteze...bla bla-uri d'astea ieftine + cateva sute de euro in functie de starea tuturor consumabilelor...asta nu mai e motocicleta de reparat, ci de vandut pe piese sau facuta de pista...

in fine, oferta mea ramane valabila, cand te plictisesti de facut glume cu preturi de 4700 de euro da te rog un semn!

bai mecanicilor sau cum sa va numesc...e o vorba ..."nu faci doi lei dar ai ganduri mari"

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.