Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

UngureanuD

cumpăr Cumpar Motor De 750 - 1000Cc In Rate

Recommended Posts

Cumpar motocicleta capacitate 750 - 1000cc imatriculata preferabil R1 an pana in 2003, preferabil ca motoru sa fie in Bucuresti

Astept oferte la tel 0763088221 sau id prototype_1000

0733260211

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Cati ani ai, de cat timp ai permisul?

salut, am 24 de ani, permisul al am din Noiembrie 2005, am experienta pe multe motoare de viteza, pe Hayabusa n-am avut ocazie sa merg ... zi-mi dak ai vreo oferta pt mine, sunt numai ochi

Link la postare

Eu cred ca n-ai experienta si doar te lauzi. Experienta mare - zero motorete. Cam nu prea se leaga.

Cine vinde motoreta de viteza in rate e chiar tampit. Are sanse mari sa nu-si ma ia banii integral dar macar poate sa dea un acatist la biserica.

Link la postare

aha, am inteles. Eu cred ca tu vrei doar sa faci conversatie din lipsa de clienti la servis, sa-ti faci reclama in topic la mn, si sa vada lumea ca tu esti grozav.Imi place cum ai dedus ca nu am experienta tinand cont ca vreau sa-mi iau motor de 1000.Ai un 'Like' de la mine.

Acum, stiu ca oferta e cam dificila cu avans putin dar am mai vazut anunturi similare care aveau ceva oferte. Si sunt oameni care au nevoie de bani. Eu mi-as vinde motorul la varianta asta dak as avea nevoie urgenta de bani. Numai bine si bafta la servis.

apropo, am avut un gsx r 750 care lam dat anu trecut si acum ai simt lipsa... vreau moto..

Link la postare

Il cunosc personal pe Danube de cativa ani, a mers ceva timp pe un Gsxr 750 care, din pacate s-a stricat. A trecut de faza de incepator, dupa o mica perioada de acomodare cred ca nu ar avea nici o problema sa mearga pe 1000cc.

Link la postare

Iti vand eu un motor in rare da cat dai avans si in cate rate ? si inca ceva platesti asigurarea casco pana il achiti intregral , daca tot esti asa sigur petine :biggrin:

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.