Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

sorin das

vand Dl 650 Vstrom 2007

Recommended Posts

cumparata reprezentanta suzuki b&s bucuresti in 03/ 2008..!! 35000km carte service ,ultima revizie la 34000km,anvelope metzeler tourance,toate consumabilele schimbate.

culoare:negru mat

topcase GIVI

protectie motor

scut motor

hands guards.

pret 4500euro,doar citeva zile este valabil anuntul.mi-a oferit un prieten o honda varadero la un pret bun,daca o vinde nu mai sunt interesat sa o dau.

motocicleta este pregatita de sezon.......!!!

tel 0744388774

post-1251-0-72624900-1300835204_thumb.jp

post-1251-0-67479400-1300835256_thumb.jp

post-1251-0-16271900-1300835377_thumb.jp

post-1251-0-87378200-1300835389_thumb.jp

post-1251-0-72773300-1300835406_thumb.jp

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

nu pot sa fiu impartial :

daca vrei sa iti vinzi motorul, merita sa vorbesti putin mai multe despre el. nu de alta dar am una asemanatoare (protectia esapamentului e in culoarea caroseriei, in rest identica)

in conditiile in care ma abtin, si nu sunt dese, am scos 450km dintr un rezervor inainte sa intre pe rezerva (cu cutii laterale). scot consum de 4.3 cand merg lejer. daca te dai la ea, creste consumul, e firesc.

eu cu a mea fac oricata autostrada intr-o zi, in franta , cu topcase, cutii aluminiu etc, tine 140-150 pe ceas constant fara jena, in rest respect regulile de criculatie..

cu pasager si bagaje full scoat consum de 5 fara sa imi pese de cum merg (oricum mai incet decat de obicei)

cutia are 6 trepte si la croaziera e foarte relaxant sa stai in 5500 ture la 120.

motorul e super linistit pana in 6000 ture, e distractiv pana in 8000 si dozator de adrenalina pe curbe turat cum trebe. in curbe e super, se inclina mult si foarte bine, pozitie confortabila.

in 2007 s-a revizuit si imbunatatit suspensia fata, e si asta un mic plus.

ATENTIE : vorbesc despre un strom in mintile lui. nu il cunosc pe proprietar, nu i am vazut mobra, dar un v strom de 650 in mintile lui e o super mobra, care face orice ii ceri: polizezi scaritele sau ture lungi cu bagaje, totu va fi bine, consuma putin cand mergi normal si nu foarte mult cand te dai la ea. e un model reusit, multe trec de 100 000 fara reparatii.

bafta :), scuze ca ma bag, dar imi palce mobra mult...

Link la postare

recomand si eu motoreta!!! o stiu si il stiu si pe proprietar, are mare grija de ea... poate chiar prea mare :)

daca n-o vinzi, te astept in iulie pe route des grandes alpes!!!

Link la postare

nu pot sa fiu impartial :

daca vrei sa iti vinzi motorul, merita sa vorbesti putin mai multe despre el. nu de alta dar am una asemanatoare (protectia esapamentului e in culoarea caroseriei, in rest identica)

in conditiile in care ma abtin, si nu sunt dese, am scos 450km dintr un rezervor inainte sa intre pe rezerva (cu cutii laterale). scot consum de 4.3 cand merg lejer. daca te dai la ea, creste consumul, e firesc.

eu cu a mea fac oricata autostrada intr-o zi, in franta , cu topcase, cutii aluminiu etc, tine 140-150 pe ceas constant fara jena, in rest respect regulile de criculatie..

cu pasager si bagaje full scoat consum de 5 fara sa imi pese de cum merg (oricum mai incet decat de obicei)

cutia are 6 trepte si la croaziera e foarte relaxant sa stai in 5500 ture la 120.

motorul e super linistit pana in 6000 ture, e distractiv pana in 8000 si dozator de adrenalina pe curbe turat cum trebe. in curbe e super, se inclina mult si foarte bine, pozitie confortabila.

in 2007 s-a revizuit si imbunatatit suspensia fata, e si asta un mic plus.

ATENTIE : vorbesc despre un strom in mintile lui. nu il cunosc pe proprietar, nu i am vazut mobra, dar un v strom de 650 in mintile lui e o super mobra, care face orice ii ceri: polizezi scaritele sau ture lungi cu bagaje, totu va fi bine, consuma putin cand mergi normal si nu foarte mult cand te dai la ea. e un model reusit, multe trec de 100 000 fara reparatii.

bafta :), scuze ca ma bag, dar imi palce mobra mult...

Multam mult pentru prezentare...... , tot ce ai spus este adevarat .....scuze dar nu am avut timp pentru mai multe detalii

dl 650 este o super motoreta,sincer nu m-am gandit nici o clipa sa o vand anul asta....dar s-a ivit ocazia cu varadero si parca nu as rata-o!!!!!!!!!!

recomand si eu motoreta!!! o stiu si il stiu si pe proprietar, are mare grija de ea... poate chiar prea mare :)

daca n-o vinzi, te astept in iulie pe route des grandes alpes!!!

multumesc domnu!!!

pai pe route des grandes alpes vin oricum.......daca o vand vin cu varadero!!!!!!daca nu facem gasca de vstromisti.....

apropo de gasca!......nu mergi tu cu noi in thassos de 1mai??????

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.