Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

ady_filip2006

arhivat Se Poate Inchide !

Recommended Posts

salut , un ultim pret ?!

eu pot oferii maxim 2000 , daca este in conditie ok , si actele in regula ziua urmatoare pot venii sa o iau / vad

mersi

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

O fi stare exceptionala, o fi pentru pretentiosi, o avea consumabilele schimbate daaar..... n-are carenele originale si lantul arata ca vai de el cauciucurile sunt lemne si pariu ca au cel putin 3 ani vechime. In plus de ce rost are s rejetezi carburatoarele si sa lasi toba stoc. Nu prea se leaga reclama ta :D

Link la postare

O fi stare exceptionala, o fi pentru pretentiosi, o avea consumabilele schimbate daaar..... n-are carenele originale si lantul arata ca vai de el cauciucurile sunt lemne si pariu ca au cel putin 3 ani vechime. In plus de ce rost are s rejetezi carburatoarele si sa lasi toba stoc. Nu prea se leaga reclama ta :D

Link la postare

Link la postare

Bai baiatule, daca nu vrei discutii baga anuntul la ziar sau du-te, bai baiatu-le cu ea langa masini in targ la vitan si viseaza la manusi racing moka :D

Te-am pupat, bai baiatule! Si fii atent ca aici fraierii nu suntem noi ;)

Acum sa revin la motoreta. Ma intreb de la ce e mizeria pe jamba dreapta - curge un amortizor poate... cine stie. 36000 de km, hmm... da, toate motoretele care vin din italia au acelasi kilometraj. Asta insa de pe filiera bunderepublik trecuta prin ursarie cam sufera. Discurile de frana cam arata de minim 60.000 de km. Nu se leaga nici cu rejetarea care fara galerii si tobe sport si filtru de curse nu face nici o treaba. Deci tot stare exceptionala, tot pentru pretentiosi? :D Ai uitat sa bagi in pret spaga pentru Dinicutzu pentru semnalele neomologate. Of... ce ma distrez. Nu-i asa ca mai bine bagai anuntul la ziar? :D

Link la postare

Bai baiatule, daca nu vrei discutii baga anuntul la ziar sau du-te, bai baiatu-le cu ea langa masini in targ la vitan si viseaza la manusi racing moka :D

Te-am pupat, bai baiatule! Si fii atent ca aici fraierii nu suntem noi ;)

[/quote MANUSI RACING MOCKA...wow..ai memorie de elefanta serif...Sau oi fi EU de tinut minte X tu o cauti cu mine!Nu stiu care este varianta corecta.Inainte sa spui ca am la vanzare o mobra proasta,urata si scumpa -aviz la toti amatorii ,potentiali cumparatori{nu este cazul tau Cezarica} va astept in Giulesti sa vedeti ce vand ,si dupa,puteti sa va dati cu parerea .Da?Te rog frumos .Ms.Iar de fraieri nu am spus nimic.Deocamdata.:thumbdown:

Link la postare

Poate ca, abia venit cum esti si cu posturi doar la vanzari, realizezi ca utilizatorii Pro-Bike sunt cultivati si informati in materie de motorete si nu merge cu informatii care nu se confirma in realitate. Daca te astepti ca lucruri evidente sa nu se observe, si sa nu se discute asta pe forum inseamna ca ai gresit site-ul. Aici ne ocupam de motorete, nu este vitan, le desfacem, le servisam, le cunoastem in detaliu. Stiu ca asta naste multe intrebari incomode dar att timp cat pro-bike este site de "ai laic motosicli" eu o sa fiu Politia aici :D

Acu, ia zi-mi tu despre motoreta ce consumabile s-au schimbat si cu ce? Adica ce bujii, ce placute, ce filtru de aer, ce lichid de frana, ce lant, ce cauciucuri, ce ulei si ce filtru, ce baterie? Cand a fost servisata furca, cand s-a schimbat antigelul? Si cine le-a schimbat si cand?

Link la postare

Nu sunt omul care sa admita limbaj de interlopi sau sa-l promovez pe forum. Aici nu dam in cap la membri cu amenintari. Vii cu marfa - bun. Taraba este gratis - bun. Marfa se discuta. Pretul mai putin, poti sa ceri pe ea cat vrei. Daca este mult oricum nu se vinde. Nu asta e problema. Daca vine cineva si cumpara motoreta pusa la vanzare aici fara sa se discute si ia teapa... atunci ce fel de credibilitate are forumul asta si comunitatea care il populeaza?

Tu ca vanzator esti protejat pentru ca nu ai pret la inchiriat taraba si nici tampiti care sa zica despre motocicleta lucruri nasoale care nu se verifica in acte sau cu poze sau alte dovezi. Pe de alta parte si cumparatorul este protejat pentru ca nu cumpara cu ochii inchisi, ci se discuta marfa tehnic, corect, pe topicul de vanzare. Daca nu este nimic de discutat, atunci nu se discuta. Nu fortez pe nimeni sa posteze.

Ei... asta e filosofia cu forumul, de aia exista, pentru discutii.

Link la postare

Nu sunt omul care sa admita limbaj de interlopi sau sa-l promovez pe forum. Aici nu dam in cap la membri cu amenintari. Vii cu marfa - bun. Taraba este gratis - bun. Marfa se discuta. Pretul mai putin, poti sa ceri pe ea cat vrei. Daca este mult oricum nu se vinde. Nu asta e problema. Daca vine cineva si cumpara motoreta pusa la vanzare aici fara sa se discute si ia teapa... atunci ce fel de credibilitate are forumul asta si comunitatea care il populeaza?

Tu ca vanzator esti protejat pentru ca nu ai pret la inchiriat taraba si nici tampiti care sa zica despre motocicleta lucruri nasoale care nu se verifica in acte sau cu poze sau alte dovezi. Pe de alta parte si cumparatorul este protejat pentru ca nu cumpara cu ochii inchisi, ci se discuta marfa tehnic, corect, pe topicul de vanzare. Daca nu este nimic de discutat, atunci nu se discuta. Nu fortez pe nimeni sa posteze.

Ei... asta e filosofia cu forumul, de aia exista, pentru discutii.

Link la postare

Si totusi care e pretul motocicletei ? Si vinde-mi si mie secretu cesar cum ti-ai dat seama ca discurile au asemenea uzura ca din pozele postate de el eu prea imi dau seama de mai nimic , adica ar fi bine daca ar pune vanzatoru o poza cu discurile de aproape si cu un aparat bun , respectiv o poza cu lantu mai de aproape nu de la 10 m .

Link la postare

Si totusi care e pretul motocicletei ? Si vinde-mi si mie secretu cesar cum ti-ai dat seama ca discurile au asemenea uzura ca din pozele postate de el eu prea imi dau seama de mai nimic , adica ar fi bine daca ar pune vanzatoru o poza cu discurile de aproape si cu un aparat bun , respectiv o poza cu lantu mai de aproape nu de la 10 m .

Link la postare

Nu te cunosc,insa am un prieten cu un cbr f4 identic care cerea si mai mult si arata si mai prost...ce ai tu este o bijuterie si daca as fi avut 18 eram de mult pe la tine:)),ce iti urez eu e multa bafta si iti dau un sfat(desi probabil il stii):NU pune botu la hateri astia,asta e treaba lor,pt. asta sunt ei aici.Multa bafta!

Link la postare

Nu te cunosc,insa am un prieten cu un cbr f4 identic care cerea si mai mult si arata si mai prost...ce ai tu este o bijuterie si daca as fi avut 18 eram de mult pe la tine:)),ce iti urez eu e multa bafta si iti dau un sfat(desi probabil il stii):NU pune botu la hateri astia,asta e treaba lor,pt. asta sunt ei aici.Multa bafta!

Link la postare
Oaspete
Acest topic este acum închis pentru viitoarele răspunsuri.

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.