Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

cristoforus

vand Vand / Schimb Vw T2

Recommended Posts

VW T2 anul 1977, motorina 1600 cmc, dezmembrat partial pentru restaurare si ramas in pana de bani. (motorul demontat pt segmentare, trebuie schimbata bucsa pompei de injectie, cutia fara probleme, tapiteria scoasa, instalatia electrica trebuie refacuta de la zero-firele, lipseste levierul dintre pedala de frana si pompa si cel de ambreiaj, nu are scaunele din spate, lipseste mecanismul original al usii din lateral-spate). Are caroseria in stare buna, geamuri intacte, trapa, bordul original, farurile/stopurile/semnalizatoarele originale,.Are acte pe numele meu( sunt al doilea proprietar), omologata cu motorul diesel, nu are ITP la zi si nici asigurare, insa impozitul este platit la zi. Masina este o clasica ce se merita reconditionata, pt cine are bani si timp, eu din pacate nu mai am, desi am tinut-o asa in asteptare patru ani. In poza se vede masina cand mergea acum patru ani. Cer 800 de euro, negociabil, sau schimb cu motocicleta in patru timpi (cum ar fi Nipru, Ural). Contact 0747981692 Cristi Toma, sau cristiusgabrielius@yahoo.com

post-34061-0-65838000-1302172498_thumb.j

post-34061-0-05500000-1302172512_thumb.j

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.