Mergi la conţinut
Autentifica-te  
kurtiii

Cäutäm Un Ghid Ptr Zona Sibiu, Medias, Shigisoara

Recommended Posts

Salut bäietii din romania,

suntem o trupä mare din toatä germania si observäm de mai mult timp prin acest forum iesirile voatsre senzationale, si ne am decis sä vä comtactäm ptr cä vrem si noi sä cunoatsem frumusetile tärii voatsre ( din poze le am väzut) dar nu life

vrem sä venim ptr inceput cu motoaerele noastre proprii in trupe de cäte 6 insi si ne intereseazä dacä cineva ar vrea sä ne conducä ca Ghid( bineinteles contra cost ) pentru inceput in zona Medias, Schigisoara si Sibiu, ptr cä aici noi am fost deja si cunoastem mai multi oameni dar din päcate nu Enduristi, m-as bucura dacä cineva ar cunoste routele frumoase si ar fi disponibil, ptr cä am veni toatä vara tot cäte 6 in trupa.

ne cerem scuze ptr cä romana noasträ nu este prea bine, si ne-am bucura dacä ghidul ar avea cunostinte de limba englezä sau germanä.

multumim anticipat

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Cu ce motoare veti veni si cam ce trasee v-ar place, ceva gen endurotouring cu GS/Tenere/Transalp pe forestiere sau endureala adevarata cu EXC/WR/XR prin padure?

Link la postare

Servus, kurtii

Sa-mi mai multe detalii despre voi, ce motoare aveti si se rezolva problema ghidului, a cazarii (daca doriti), a traseelor de urmat, piese, consumabile, asistenta tehnica etc.

Daca doresti, putem continua discutia si in germana sau engleza.

Alles Gute!

Link la postare

Salut bäietii din romania,

suntem o trupä mare din toatä germania si observäm de mai mult timp prin acest forum iesirile voatsre senzationale, si ne am decis sä vä comtactäm ptr cä vrem si noi sä cunoatsem frumusetile tärii voatsre ( din poze le am väzut) dar nu life

vrem sä venim ptr inceput cu motoaerele noastre proprii in trupe de cäte 6 insi si ne intereseazä dacä cineva ar vrea sä ne conducä ca Ghid( bineinteles contra cost ) pentru inceput in zona Medias, Schigisoara si Sibiu, ptr cä aici noi am fost deja si cunoastem mai multi oameni dar din päcate nu Enduristi, m-as bucura dacä cineva ar cunoste routele frumoase si ar fi disponibil, ptr cä am veni toatä vara tot cäte 6 in trupa.

ne cerem scuze ptr cä romana noasträ nu este prea bine, si ne-am bucura dacä ghidul ar avea cunostinte de limba englezä sau germanä.

multumim anticipat

Salutare,

Daca aveti de gand sa colindati prin paduri si zona Brasovului, dati-mi de stire. Sunt trasee incredibile, cu peisaje si mai incredibile.

Toate cele bune!

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.