Mergi la conţinut

Recommended Posts

Motociclete import Anglia, stare de functionare foarte buna (mult mai ingrijite comparativ cu cele din Germania.... de Italia nici nu mai zic)

IMPORTANT: Nu incercati sa negociati preturile, sunt deja mega-negociate si mai jos nu se poate merge! Toate motociclete au garantie 6 luni si se aduc in tara doar pe baza de comanda!

Suzuki GSXR 1000 K5 din 2005 = 4900 EURO

Yamaha R1 din 2005 = 5200 EURO

Honda CB 1300 din 2004 = 3900 EURO

Suzuki GSXR 750 din 2005 = 3700 EURO

Kawasaki ZX9R din 2004 = 3200 EURO

Suzuki GSXR 750 din 2000 = 2500 EURO

Suzuki SV 650 din 2005 = 2600 EURO

Yamaha FZS Fazer din 2002 = 1800 EURO

Suzuki GSX 600 F din 2001 = 1800 EURO

Yamaha FZR 1000 Exup din 1991 = 1200 EURO

PENTRU POZE, DATE DE CONTACT SI ALTE DETALII VA ROG VIZITATI www.TransporterImpex.jimdo.ro sau click AICI

Telefon ANGLIA: 0044 78 70 45 12 68 (nu va pot lasa nr. de Romania pt. ca ma costa enorm roaming-ul)!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum se face plata?

Ce garantii oferiti?

Unde acordati garantia? in Ro sau UK?

Aveti un om de contact si in Ro, cu care se poate incheia un act Notarial?

De pe ce site se pot alege si alte modele?

Multumim pentru intrebari! Toate raspunsurile se gasesc la rubrica "Intrebari frecvente" a website-ului nostru www.TransporterIMPEX.jimdo.com sau faceti click direct pe http://transporterimpex.jimdo.com/intrebari-frecvente

Pentru orice alte intrebari va rugam sa ne contactati telefonic la 0044 78 70 45 12 68 sau prin email la transporter.impex@gmail.com, din pacate nu vom avea suficient timp si pentru intrebarile postate pe acest forum, ne cerem scuze pentru acest fapt!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ha, au sarit lupii deja, dar sa vin si eu... :biggrin:

Intai, Sarbatori fericite !

Frumoase mobrele, au si pretul OK unele, mie mi-a placut in special Exup-ul, frumoase si pozele, de showroom :tongue:

Nu sunt multi care aduc de prin GB si mi-am zis grozav ! sa-l bagam repede in favourites, ca au insularii preturi bune cateodata iar mie, printre altele, chiar imi place un Triumph

Apoi am vazut ce scrie si pe site: "cu plata integrala inainte", un singur comentariu mi-a venit in minte: "In your dreams, my friend !!!", Esti din Valcea? De ce nu vrei sa ne vinzi si noua mobre ? Hai sa iti spun cam cum procedeaza altii, tot romani expati:

1. ei imi dau site-urile, eu aleg moto, ei suna la proprietar si negociaza. Anuntul are poze, nu de showroom, o declaratie de km si alte detalii relevante;

2. daca am gasit moto, asta se poate intampla dupa 10-20 de telefoane si negocieri si facut poze noi si in detaliu din partea proprietarilor straini, expatul se duce cu banutul in buzunar s-o vada live si sa o testeze. Daca este ceva dubios nu o ia, ca exista o clauza intre mine si el, conform careia eu pot sa o refuz in tara daca nu corespunde descrierilor sau are vicii ascunse;

3. mobra e OK, sa zicem, ii face actele, o ia pe platforma si in cateva zile pleaca spre Romanica si se opreste la mine la scara. Abia atunci, my friend, dupa ce ma declar multumit eu scot banutul INTEGRAL.

Pentru tot ce vezi tu mai sus nu am platit nici un avans, 0 EUR, nu ii cunosteam pe cei care mi-au luat mobra, ei nu ma cunosteau pe mine. Cu toate acestea, tot ei mi-au dat mai multe numere ale unor persoane care sa ii recomande.

Asadar, am luat mobra aleasa de mine, negociata de ei, la care s-a mai adaugat un pret, negociat si el pentru tot ce am descris eu mai sus, asta inseamna TRANSPARENTA, mister.

Nu am luat o moto aranjata, lustruita, pozata etc, poate dupa ce a fost culeasa dintr-un parc de licitatii, nu ma refer la ale tale, poate sunt exceptionale, asa cum zici, dar nu poti sa ma convingi ca nu ai dat km inapoi, ca nu a fost dauna sau eu mai stiu si in plus mai vrei si banii inainte.

Asadar, avand in vedere cele de mai sus, te mai intreb odata: DE CE NU VREI SA NE VINZI MOTOCICLETE DIN GB?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia uite vali ce zic baietii la nr 5!!

5. Exista o persoana de incredere in Romania cu care sa pot lua legatura? Contactul cu o persoana din Romania care sa garanteze pentru onestitatea tranzactiilor noastre este inutil atat timp cat nu exista niciun mijloc real de a face dovada. Din acest motiv va sfatuiesc sa luati legatura cu prieteni/rude din Marea Britanie care locuiesc in regiunea Oxford sa ne

contacteze telefonic si sa ne viziteze personal.

Din pacate motocicletele nu pot fi inspectate deoarece acestea se afla la furnizorul nostru si din motive de management dorim sa pastram confidentiala aceasta sursa.

presupun ca nu se poate! nu?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ha, au sarit lupii deja, dar sa vin si eu... :biggrin:

Intai, Sarbatori fericite !

Frumoase mobrele, au si pretul OK unele, mie mi-a placut in special Exup-ul, frumoase si pozele, de showroom :tongue:

Nu sunt multi care aduc de prin GB si mi-am zis grozav ! sa-l bagam repede in favourites, ca au insularii preturi bune cateodata iar mie, printre altele, chiar imi place un Triumph

Apoi am vazut ce scrie si pe site: "cu plata integrala inainte", un singur comentariu mi-a venit in minte: "In your dreams, my friend !!!", Esti din Valcea? De ce nu vrei sa ne vinzi si noua mobre ? Hai sa iti spun cam cum procedeaza altii, tot romani expati:

1. ei imi dau site-urile, eu aleg moto, ei suna la proprietar si negociaza. Anuntul are poze, nu de showroom, o declaratie de km si alte detalii relevante;

2. daca am gasit moto, asta se poate intampla dupa 10-20 de telefoane si negocieri si facut poze noi si in detaliu din partea proprietarilor straini, expatul se duce cu banutul in buzunar s-o vada live si sa o testeze. Daca este ceva dubios nu o ia, ca exista o clauza intre mine si el, conform careia eu pot sa o refuz in tara daca nu corespunde descrierilor sau are vicii ascunse;

3. mobra e OK, sa zicem, ii face actele, o ia pe platforma si in cateva zile pleaca spre Romanica si se opreste la mine la scara. Abia atunci, my friend, dupa ce ma declar multumit eu scot banutul INTEGRAL.

Pentru tot ce vezi tu mai sus nu am platit nici un avans, 0 EUR, nu ii cunosteam pe cei care mi-au luat mobra, ei nu ma cunosteau pe mine. Cu toate acestea, tot ei mi-au dat mai multe numere ale unor persoane care sa ii recomande.

Asadar, am luat mobra aleasa de mine, negociata de ei, la care s-a mai adaugat un pret, negociat si el pentru tot ce am descris eu mai sus, asta inseamna TRANSPARENTA, mister.

Nu am luat o moto aranjata, lustruita, pozata etc, poate dupa ce a fost culeasa dintr-un parc de licitatii, nu ma refer la ale tale, poate sunt exceptionale, asa cum zici, dar nu poti sa ma convingi ca nu ai dat km inapoi, ca nu a fost dauna sau eu mai stiu si in plus mai vrei si banii inainte.

Asadar, avand in vedere cele de mai sus, te mai intreb odata: DE CE NU VREI SA NE VINZI MOTOCICLETE DIN GB?

Desi am specificat ca nu am timpul necesar sa raspund intrebarilor de pe forumuri, ma vad totusi nevoit sa o fac deoarece ma simt acuzat de inselatorie! Inainte de toate nu vreau sa duc munca de convingere cu nimeni, totusi rog persoanele care ma acuza de inselatorie sa faca verificari inainte de a posta pe acest topic!

De loc sunt din Bucuresti (nu din Valcea), am 40 de ani si sunt unul din motociclistii veterinari. Am inceput si eu inainte de Revolutie cu un MZ, acum am ajuns la visul oricarui motociclist, respectiv Hayabusa. In tot acest timp am schimbat zeci de motociclete, motiv pentru care ma consider suficient de priceput in a testa si a alege orice motocicleta inainte de cumparare.

Si acum sa va spun ceva legat de aducerea unei motociclete fara avans: in toamna anului trecut am fost rugat de o cunostinta sa aduc o motocicleta unei persoane "de incredere" din Iasi. La telefon cumparatorul parea foarte serios si dornic sa o cumpere, doar ca la livrare in loc de bani, omul mi-a oferit un Logan cu toate ca stabilisem ca plata sa fie facuta in EURO cash! Din acest motiv nu voi accepta niciodata sa livrez o motocicleta inainte de a fi achitata INTEGRAL! Totusi pentru ca lumea e plina de fraude, am sa ofer suficiente garantii cumparatorului ca tranzactia se va desfasura absolut legal.

Referitor la inspectarea motocicletei inainte de cumparare, asa cum am spus deja nu doresc sa dezvalui furnizorii cu care lucrez, in schimb ma pot intalni cu oricine la o cafea, sa-i prezint actele societatii sau orice alte garantii doreste, locuies in Oxford!

PENTRU ORICE INTREBARI VA ROG SA FOLOSITI FORMULARUL DE CONTACT de la adresa www.TransporterImpex.jimdo.com/contact/ sau adresa de email transporter.impex@gmail.com

Pentru discutii la obiect va stau la dispozitie la numarul de telefon 0044 78 70 45 12 68.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desi am specificat ca nu am timpul necesar sa raspund intrebarilor de pe forumuri, ma vad totusi nevoit sa o fac deoarece ma simt acuzat de inselatorie! Inainte de toate nu vreau sa duc munca de convingere cu nimeni, totusi rog persoanele care ma acuza de inselatorie sa faca verificari inainte de a posta pe acest topic!

De loc sunt din Bucuresti (nu din Valcea), am 40 de ani si sunt unul din motociclistii veterinari. Am inceput si eu inainte de Revolutie cu un MZ, acum am ajuns la visul oricarui motociclist, respectiv Hayabusa. In tot acest timp am schimbat zeci de motociclete, motiv pentru care ma consider suficient de priceput in a testa si a alege orice motocicleta inainte de cumparare.

Si acum sa va spun ceva legat de aducerea unei motociclete fara avans: in toamna anului trecut am fost rugat de o cunostinta sa aduc o motocicleta unei persoane "de incredere" din Iasi. La telefon cumparatorul parea foarte serios si dornic sa o cumpere, doar ca la livrare in loc de bani, omul mi-a oferit un Logan cu toate ca stabilisem ca plata sa fie facuta in EURO cash! Din acest motiv nu voi accepta niciodata sa livrez o motocicleta inainte de a fi achitata INTEGRAL! Totusi pentru ca lumea e plina de fraude, am sa ofer suficiente garantii cumparatorului ca tranzactia se va desfasura absolut legal.

Referitor la inspectarea motocicletei inainte de cumparare, asa cum am spus deja nu doresc sa dezvalui furnizorii cu care lucrez, in schimb ma pot intalni cu oricine la o cafea, sa-i prezint actele societatii sau orice alte garantii doreste, locuies in Oxford!

PENTRU ORICE INTREBARI VA ROG SA FOLOSITI FORMULARUL DE CONTACT de la adresa www.TransporterImpex.jimdo.com/contact/ sau adresa de email transporter.impex@gmail.com

Pentru discutii la obiect va stau la dispozitie la numarul de telefon 0044 78 70 45 12 68.

Inainte de isprava cu loganu' ati mai adus motociclete in Romania?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu n-as da bani pe ceva ce nu vad in fata mea.

Exact! O singura data am riscat si am pierdut. Noroc ca a fost vorba de vreo 40 de lei. A doua oara nu repet manevra nici pentru 40 de bani. Daramite pentru 4000 de euro. Niciodata n-am inteles cum pot risca unii asemnea sume in felul asta. A, poate daca sunt milionari in euro, dar in cazul ala ma duc la un magazin si imi cumpar ce vreau eu.

De loc sunt din Bucuresti (nu din Valcea), am 40 de ani si sunt unul din motociclistii veterinari. Am inceput si eu inainte de Revolutie cu un MZ, acum am ajuns la visul oricarui motociclist, respectiv Hayabusa..

Ai sa fii surprins, multi motociclisti au cu totul alte visuri in ceea ce priveste mobrismul...

Cat despre garantii, notorietate printre mobristi, acte de firma... si pentru aia de la Caritas sau FNI bagau mana-n foc sute, mii de romanasi pe vremurile alea. Si s-au ales cu arsuri de gradul III majoritatea.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desi am specificat ca nu am timpul necesar sa raspund intrebarilor de pe forumuri, ma vad totusi nevoit sa o fac deoarece ma simt acuzat de inselatorie! Inainte de toate nu vreau sa duc munca de convingere cu nimeni, totusi rog persoanele care ma acuza de inselatorie sa faca verificari inainte de a posta pe acest topic!

De loc sunt din Bucuresti (nu din Valcea), am 40 de ani si sunt unul din motociclistii veterinari. Am inceput si eu inainte de Revolutie cu un MZ, acum am ajuns la visul oricarui motociclist, respectiv Hayabusa. In tot acest timp am schimbat zeci de motociclete, motiv pentru care ma consider suficient de priceput in a testa si a alege orice motocicleta inainte de cumparare.

Si acum sa va spun ceva legat de aducerea unei motociclete fara avans: in toamna anului trecut am fost rugat de o cunostinta sa aduc o motocicleta unei persoane "de incredere" din Iasi. La telefon cumparatorul parea foarte serios si dornic sa o cumpere, doar ca la livrare in loc de bani, omul mi-a oferit un Logan cu toate ca stabilisem ca plata sa fie facuta in EURO cash! Din acest motiv nu voi accepta niciodata sa livrez o motocicleta inainte de a fi achitata INTEGRAL! Totusi pentru ca lumea e plina de fraude, am sa ofer suficiente garantii cumparatorului ca tranzactia se va desfasura absolut legal.

Referitor la inspectarea motocicletei inainte de cumparare, asa cum am spus deja nu doresc sa dezvalui furnizorii cu care lucrez, in schimb ma pot intalni cu oricine la o cafea, sa-i prezint actele societatii sau orice alte garantii doreste, locuies in Oxford!

PENTRU ORICE INTREBARI VA ROG SA FOLOSITI FORMULARUL DE CONTACT de la adresa www.TransporterImpex.jimdo.com/contact/ sau adresa de email transporter.impex@gmail.com

Pentru discutii la obiect va stau la dispozitie la numarul de telefon 0044 78 70 45 12 68.

Mi s-ar parea corect daca l-ati lasa pe om sa vina in U.K. sa vada moto, s-o probeze, daca ii place s-o cumpere si voi sa i-o duceti acasa ca omu n-o poate lua in avion cu el.

Ba mai mult, ati putea face avionul pe din doua, in caz ca va intelegeti.

Ce tot atata confidentialitate cu fornizorii vostri si atatea secrete?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt anumite motoare mai vechii care au km cam putini desi nu cred sa fie real dar infine,Suzuki GSXR 750 din 2000,are pe el stickere de 1000 nici de cum de 750,iar intrebarea mea este oferiti garantie pe ele si daca se intampla ceva cu el unde il duc unde aveti servis ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acest anunt mi se pare o insulta la adresa oricarui om nelobotomizat. Motive:

1. Tot riscul acestei "afaceri" este al cumparatorului. Vanzatorul face business pe banii cumparatorului practic. Pai dragii mei, veniti la mine cu banii in mana ca va aduc si eu cate motorete vreti si din ce tara vreti voi.

2. Preturile sunt fixe. Mda, dupa ce ca da omul in avans toata suma, nu carecumva sa se ofere vreun discount.

3. Integritatea vanzatorului poate fi verificata personal in Oxford. Sa vad si eu tampitul care se duce pana in Anglia pe buzunarul lui doar ca sa vada daca vanzatorul e ok.

4. Garantia este intretinuta la o serie de service-uri secrete, sau pentru cei care nu mai credeti in mos craciun: inexistente.

5. Motocicletele nu pot fi vizionate inainte de cumparare deoarece se vor transforma la loc in bostani.

6. Citez: "Daca totusi la livrare se constata defectiuni/lovituri/neconcordante in descriere, soferul delegat cu livrarea va poate achita INTEGRAL si PE LOC contravaloarea motocicletei" .... sunt curios ce se intampla daca 2 sau mai multi refuza motoretele. Ce face soferul in cazul asta? Lasa camionul amanet? Cu cati bani umbla la el?

7. Nu exista nici o persoana de contact in Romania, deci nimeni care sa fie tras la raspundere. Convenabil, nu?

8. Site-ul vanzatorului nu inspira deloc incredere. transporterimpex.jimdo.com....

9. Nu exista nici o recomandare, nici o referinta, nici un client satisfacut, nimic! Oamenii nu au mai adus nici o motoreta pana acum.

Ideea ca unii s-au gandit sa faca bani in felul asta mi se pare gradual amuzant/trist/scarbos.

Deci dragii mei cumparatori: lasati prostiile si tepele internationale si orientati-va catre "samsari" cu nume si respectati pentru serviciile oferite si pentru marfa adusa. Daca sunteti in lipsa de informatii va dau eu 3 nick-uri care activeaza aici pe forum: cosmin biris, morrisson si YOYO. Toti vanzatorii au review-uri bune si sunt oameni rezonabili. La morrisson chiar eu am apelat acum cativa ani si mi-a adus exact ce motoreta am vrut, in stare impecabila si cu doar cateva sute de euro ca avans.

A, si ca sa nu uit: explicatia pentru care transporterimpex.jimdo.com nu aduce motociclete cu plata integral in avans mi se pare de-a dreptul ridicola. Pierzi, castigi, negustor te numesti. Vrei doar sa castigi fara nici o facilitate reala pentru cumparator, se cheama ca esti tepar. Dar cum la fiecare minut se naste cate un prost, s-ar putea sa prindeti 2-3 clienti pana la puscarie...pardon pensie.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acest anunt mi se pare o insulta la adresa oricarui om nelobotomizat. Motive:

1. Tot riscul acestei "afaceri" este al cumparatorului. Vanzatorul face business pe banii cumparatorului practic. Pai dragii mei, veniti la mine cu banii in mana ca va aduc si eu cate motorete vreti si din ce tara vreti voi.

2. Preturile sunt fixe. Mda, dupa ce ca da omul in avans toata suma, nu carecumva sa se ofere vreun discount.

3. Integritatea vanzatorului poate fi verificata personal in Oxford. Sa vad si eu tampitul care se duce pana in Anglia pe buzunarul lui doar ca sa vada daca vanzatorul e ok.

4. Garantia este intretinuta la o serie de service-uri secrete, sau pentru cei care nu mai credeti in mos craciun: inexistente.

5. Motocicletele nu pot fi vizionate inainte de cumparare deoarece se vor transforma la loc in bostani.

6. Citez: "Daca totusi la livrare se constata defectiuni/lovituri/neconcordante in descriere, soferul delegat cu livrarea va poate achita INTEGRAL si PE LOC contravaloarea motocicletei" .... sunt curios ce se intampla daca 2 sau mai multi refuza motoretele. Ce face soferul in cazul asta? Lasa camionul amanet? Cu cati bani umbla la el?

7. Nu exista nici o persoana de contact in Romania, deci nimeni care sa fie tras la raspundere. Convenabil, nu?

8. Site-ul vanzatorului nu inspira deloc incredere. transporterimpex.jimdo.com....

9. Nu exista nici o recomandare, nici o referinta, nici un client satisfacut, nimic! Oamenii nu au mai adus nici o motoreta pana adun.

Ideea ca unii s-au gandit sa faca bani in felul asta mi se pare gradual amuzant/trist/scarbos.

Deci dragii mei cumparatori: lasati prostiile si tepele internationale si orientati-va catre "samsari" cu nume si respectati pentru serviciile oferite si pentru marfa adusa. Daca sunteti in lipsa de informatii va dau eu 3 nick-uri care activeaza aici pe forum: cosmin biris, morrisson si YOYO. Toti vanzatorii au review-uri bune si sunt oameni rezonabili. La morrisson chimist eu am apelat acum cativa ani si mi-a adus exact ce motoreta am vrut, in stare impecabila si cu doar cateva sute de euro ca avans.

A, si ca sa nu uit: explicatia pentru care transporterimpex.jimdo.com nu aduce motociclete cu plata integral in avans mi se pare de-a dreptul ridicola. Pierzi, castigi, negustor te numesti. Vrei doar sa castigi fara nici o facilitate reala pentru cumparator, se cheama ca esti tepar. Dar cum la fiecare minut se naste cate un prost, s-ar putea sa prindeti 2-3 clienti pana la puscarie...pardon pensie.

Sunt doua aspecte pe care si eu le gasesc de-a dreptul caraghioase:

1. Omul este un "tepar", iar daca sunt 2% sanse sa gaseasca niste prosti sa ii dea banii anticipat, sunt prea multe !

2. Omul este de buna credinta, moto sunt ok, dar este atat de prost incat sa abordeze lucrurile in aceasta maniera. Si a ajuns si la 40 de ani.

Oricum ai da-o, iti ies la socoteala deranjant de multi tembeli.

Si auzi tu, el nu incearca sa ne convinga. Practic, omul ne face un favor ca ne baga in seama, ca deja sunt atatia care ii trimit miile de euro in avans, nu ca noi amarastenii de p-acilea.

Eu am evitat sa dau numele altor tranaportatori. Am zis sa nu fac reclama altora in topicul omului, dar acum poate pricepe ceva, desi cred ca a analizat lucrurile inainte, ca a avut suficienta grija sa spuna ca mobrele din GB sunt mai ingrijite fata de cel din It. si Ger.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avut suficienta grija sa spuna ca mobrele din GB sunt mai ingrijite fata de cel din It. si Ger.

da, dar a uitat sa mentioneze ca in general englezii ocolesc motoretele care au fost folosite pe coasta. Aerul sarat duce la o uzura mult mai rapida si mai pronuntata a motorului, lasand la o parte efectele sarii pe metalele netratate corect. Din acest motiv poti gasi motorete considerabil mai ieftine in Anglia. Unde mai pui ca la astia ploua fara numar iar oamenii merg mai tot anul calare, asa ca motoreta nu apuca sa vada prea des soarele.

si asta cu in tara X motoretele sunt mai bine ingrijite decat in tara Y mi se pare o ineptie atata timp cat afirmatia nu se bazeaza pe o analiza statistica profesionista.

Sa ne intelegem, aici nu ma refer la romanica unde fiecare face cu motorul ce-l taie capul si astfel vezi rachete de 1000 cu cauciucuri de touring din 1998. Eventual, ulterior proprietarii mai si denigreaza motoreta cu pricina pe motiv ca n-are frane sau ca nu vireaza corespunzator. Iar daca in materie de cauciucuri (care sunt ABC-ul in materie de intretinere si uz a motoretei) stam atat de prost, ce sa mai zicem de schimbat ulei la termen, sa fie uleiul corespunzator, filtrele curate, aerisirea periodica a franelor etc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mesaj pentru cei care acuza FARA PROBE: Combinatia fatala = SARACIE + PROSTIE + FRUSTRARE!!!

Domnul sa va aiba in pace!

UP pentru cei ce vor un motor adevarat!!!

Si uite de aceea samsarii sunt samsari (a nu se interpreta in sens negativ) si filosofii, filosofi :biggrin:

Nu te acuza nimeni de nimic, mister. Ti s-a dat sansa sa iti gasesti un loc unde sa iti vinzi mobrele si sa faci dovada ca esti un om de calitate.

Ba mai mult, in primul mesaj pe care ti l-am scris eu, am precizat pe undeva ca m-ar interesa un Triumph, deci, ca un comerciant adevarat ce esti, ar fi trebuit sa reactionezi repede in sensul asta, chiar daca nu il luam maine, eram un potential client.

Dar NU, tu ne ceri sa avem intelegere si compasiune pentru tine, ca natura nu a avut si ai iesit o COMBINATIE FATALA. Prietene, daca ai atata discernamant si te poti aprecia atat de obiectiv, de ce nu reusesti sa pricepi la fel de usor, ca nu aceasta e abordarea potrivita pentru a face comert?

Ma rog, daca vrei sa te mai ajutam cu ceva, noi suntem aici. Pana una alta, uite, eu iti mai dau un UP, asa de incurajare ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mesaj pentru cei care acuza FARA PROBE: Combinatia fatala = SARACIE + PROSTIE + FRUSTRARE!!!

Domnul sa va aiba in pace!

UP pentru cei ce vor un motor adevarat!!!

De ce jignesti utilizatorii acestui forum?

Ai venit sa vinzi, sa iti faci reclama gratis, nu ti-a cerut nimeni un ban. Te rog sa te comporti civilizat sau va trebui sa iti strangi taraba de pe acest forum.

Iti reamintesc: forumul este pentru discutii, anunturi te duci sa dai la ziar sau iti deschizi taraba la Vitan. Orice fel de comentariu care crezi ca iti aduce prejudicii, il poti sanctiona apasand bitonul report iar moderatorii isi vor face treaba.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mesaj pentru cei care acuza FARA PROBE: Combinatia fatala = SARACIE + PROSTIE + FRUSTRARE!!!

Domnul sa va aiba in pace!

UP pentru cei ce vor un motor adevarat!!!

Tare vorba asta cu "motor adevarat". Incearca la alta masa, noi, desi avem marunt, dam bacsis numai "meseriasilor".

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...