Mergi la conţinut

Recommended Posts

ca viitor cumparator de moto pot sa zic ca as da un flit scurt unor astfel de 'bisnitari'...mai vrei si banii full inainte si fara sa vad/testez moto.

spor la vanzare puisor...

inteleg ca is multi naivi pe lume.. dar chiar in halul asta sa ne iei de prosti...

PS. te frustreaza cumva ca n-a sarit lumea pe motoarele tale adevarate de jignesti aiurea?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.cardiffmotorcyclecentre.co.uk/64820/used-motorcycles.htm

Asta e una din surse (nu am studiat fiecare motor in parte din lista), dar e interesant ca domnul afacerist le vinde preturi mai joase decat cele de pe site-ul original - ca doar sunt ''mega-negociate'' - plus ca includ si transportul la mama naibii, pardon, la Romania, cu ditamai camionul. Si daca nimeni nu poate scoate un pret mai bun de la galezi nu pricep de ce ar fi atat de secreta identitatea furnizorului? Na, ca l-am dat eu de gol acuma ! Duceti-va, dragi amatori, pana acolo, testati jucareaua, apoi apelati la domnul de fata ca el va da preturi fara concurenta. (Apropo: mie ce imi iese pentru reclama asta ?)

Sau varianta initiala, Cardiff e la o aruncatura de bat de Oxford (100 mile), -asta ce inseamna in minute-calare pe-o Hayabusa? :scooter: poate stiu cunoscatorii sa spuna- deci omul se repede numaidecat pana acolo, numai trimiteti voi banutii aia.

Hai, nu va mai coditi, ca nu mai apucati asa pomana ! =))

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...